Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja znajoma wyjechała do Niemiec, pracowała niby w biurze, ale jest kurwą !!!

Polecane posty

Gość gość

okazalo sie niedawno, pewnie juz nigdy tu nie wroci, taki wstyd zal mi jej rodziców, ze muszą znosic to obgadywanie i uśmieszki sasiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez praca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi żal takich jak ty tępaków, musiała ci dop*******ć i olała a ty psychol teoretyzujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej ma unormowaną sytuację finansowa, a ty zazdroscisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le chyba zaczne pisac do modetarora ten szczyl jest tak pusty jak słoj po ogórkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ch*j wam do tego za co kasę biorę, szkoda to jeszcze miejsce jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rze, ale jest k***ą !!! 10.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość okazalo sie niedawno, pewnie juz nigdy tu nie wroci, taki wstyd zal mi jej rodziców, ze muszą znosic to obgadywanie i uśmieszki sasiadów 10.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość tez praca! 10.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość a mi żal takich jak ty tępaków, musiała ci dop*******ć i olała a ty psychol teoretyzujesz 10.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość Przynajmniej ma unormowaną sytuację finansowa, a ty zazdroscisz usmiech.gif 10.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość unormowany czas pracy -obciągąć kuta/sy , ale awans no ja p*****le 10.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość ja p*****le chyba zaczne pisac do modetarora ten szczyl jest tak pusty jak słoj po ogórkach smiech.gif Odpowiedz na ten temat »

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×