Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jerzy Janik

Żona nie chce spać NAGO

Polecane posty

Gość Jerzy Janik

Ubiera się cholera jedna, jakby miała gdzieś wychodzić. A to przecież tylko normalne spanie. Ja, odkąd zacząłem spać nago, nie wyobrażam sobie, żeby wkładać jakieś ubranie do snu. Przecież to nienormalne. Teraz ją muszę macać przez jakieś szmaty, a jakby spała nago to szybko mógłbym wejść i wyjść, złapać za pieroga, potarmosić cycuszki czy macać ją po jej dużym dupsku. Jak tu ma być dobrze w tym kraju, jeżeli takie cholery nie chcą spać nago?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziały gały co brały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluszczyk trujacy
zmien zone przeciez to jej obowiazek :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się na Kafe nie skarż , ty zainwestuj w centralne ogrzewanie .Babie dupa marznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze sa te niby cnotkiii.Do ginekologa chodza by się podniecić a meża sie wstydzą a obcego faceta ginekologa nie średniowiecze i zakłamanie.Nie dziwię sie ze was zdradzają faceci!!Ja mam zawsze meża przy badaniu nawet jak penetruje pochwę ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie spała nago bo na to nie zasługujesz. Z tobą jest tak nudny i krótki seks że nawet nie warto się rozbierać. W kulturze anglo-saskiej takich gości nazywają strzelec wyborowy ( od razu trafia w cel, zamiast pobawić się z kobietą przynajmniej pół godzinki tyle czasu potrzebują kobiety aby się podniecić, a dokładniej aby strefa miednicowa napełniła się krwią. U faceta to trwa ok 10 sek wacuś napełnia się krwią i stoi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję jak można NIE spać nago z ukochanym mężczyzną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka 35
u kobiet z tą nagością jest różnie. Jeżeli nigdy nie chciała, to może jest tak wychowana, albo ma jakieś kompleksy na swoim punkcie (np. mimo, że jest szczupła widzi siebie jako grubaskę) ... Jeżeli od niedawna nie chce spać nago (np. po porodzie, lub przytyła) - znowu wina kompleksów. Zaznaczam, żeby w siebie uwierzyła nie będzie łatwo, ale może pomóc twoje zapewnienie, że jest piękna itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniłaś nick, z Enji na Lenkę ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupoty się nie da a szkoda :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna311
Zrób romantyczną atmosfere, zapewnij nowe doznania w lozku a nastepnie popros aby nastepnym razem spala nago. Po takich doznaniach napewno nie odmowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubie spac nago po 1 dlatego, ze mamy dziecko i nigdy nie wiadomo czy w nocy nie wstanie do nas, po 2 ja mam cholerna przypadłośc, ze jest mi zawsze zimno w nocy i dlatego jesli chodzi o gore to odpadaja nawet bluzeczki na ramiaczkach odkrywajace ramiona lub pol plecow, albo jakies zimne materialy. Oczywisicie nie spie w worku kutowym, ale wybiraam ładne wydodne podkreslajace bluzeczki. Zeby nie bylo, gdy dziecka nie ma np. na weekend, to dosc czesto sie zdarza, ze z mezem idziemy na randke do ...łózka. wtedy lezymy pol dnia nago itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilka bez nicku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerwij z niej ubranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli traktujesz ją przedmiotowo to co się dziwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×