Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrzyszlaProstytutka

Stworzona do bycia prostytutką

Polecane posty

Gość PrzyszlaProstytutka

Witam, mam 20 lat. Jestem atrakcyjną dziewczyną, na pozór grzeczna i nieprzystępna. Jednak pozory mylą, a ja uwielbiam sex marzy mi się bycie prostytutką... nie kręci mnie najbardziej aspekt finansowy (chociaż też kusi) , a to, że przyjdzie obcy facet i powie: "wypnij się", "a teraz bierz do buzi" itp. Chciałabym pracować w jakiejś dobrej agencji. Czy to możliwe, że jestem dz*wką z powołania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są i takie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale najważniejsze by lubić to co sie robi! Hehe nie kazdy ma tyle szczęścia w zawodzie wiec idź za powołaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej warto iść za powołaniem, jeśli można, wprowadziłbym korektę do tego biznesplanu, na Twoim miejscu poszukałbym partnera, który traktowałby Cię jak dzi.iwkę i stworzył warunki w domu jak w bu.urdelu. Bardzo interesujaca historia na udany zwiazek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No coz, kazdy z nas w jakis sposob sie sprzedaje, zeby zyc. A dlaczego zarabianie na chlebus praca swoich rak czy glowy mialo byc lepsze od pracy dupa. Czy inna czescia ciala. Tylko jednak warto pomyslec o przyszlosci. Bo takiej pracy raczej nie wpiszesz do CV. I co bedziesz robila za powiedzmy 10 lat. No chyba, ze wyjdziesz za maz, i bedziesz robila to samo co teraz, plus mnostwo dodatkowych obowiazkow, a moze za mniejsze pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz ostry seks, a nie prostytuowanie sie... pomyśl co zrobisz, kiedy klient okaze sie niedomytym, brzydkim, chamem, który w dodatku parę razy ci przylozy z piąchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem stworzony by polecieć w kosmos :) ;) I co z tego ? Głupie fantazje i ten temat też jest głupi. :O Rozkraczać się, bo masz parcie ;) to twój cel w życiu :O :O Jak już tak myślisz , to lepiej pogadaj z byłymi prostytutkami, które chętnie dzielą się swoimi wspomnieniami, jak purpurowa łza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zabijajcie w niej ducha zabawy;) hehe przeciez puste to aż dzwoni! Po pierwszym akcie jej kurtyna opadnie wiec po cóż strzępić języka ! Skoro chce byc niech bedzie a sama zobaczy jaki to miły zawód aż sie zawiedzie! To jak tłumaczenie dziecku ze ogień parzy! Nawet jak na prowo to mizerny pomysł bo o zyciu nie wspomnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co.zarobi spokojnie odłoży wiecej niż przecietnie zarabiajacy facet do 40 daleko ;) nastepnie inwestycja we wlasny biznes i dziewczynki + znajomosci z klientam wróżą dobrze sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacje na Bora Bora
Agencja Rozwoju i Modernizacji Wsi proponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutki czasami kończą w bagażnikach samochodów swoich klientów. W sumie nikogo nie dziwi śmierć prostytutki. To naturalny koniec ich drogi kariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
celebryci często mówią o tym żeby się umieć sprzedać w TV. Teraz wiem jak to robią i za ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×