Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My nieatrakcyjne kobiety...

Polecane posty

Gość gość
To nieprawda, że wygląd dla facetów jest najważniejszy. Napewno ułatwia sprawę, ale nie rozwiązuje wszystkich problemów. Znam pare atrakcyjnych, fajnych kobiet, które są samotne. A dla odmiany najbrzydsza dziewczyna, jaką w życiu spotkałam, ma od wielu lat bardzo fajnego faceta. W ogóle mam wrażenie, że w szkole czy na studiach te przeciętne i wręcz brzydkie szybciej znajdowały facetów niż te piękne. Poza tym jest wielu koneserów grubych kobiet. Niejednokrotnie widuję fajnych facetów z grubymi kobietami. Sama mam mocno grubą koleżankę, która nigdy nie narzekała na powodzenie. xxx Dokładnie tak jest. Jak wchodzę na naszą klasę czy facebooka to te najbrzydsze dziewczyny już dawno są mężatkami, a ta ładniejsza stara panna, ma pecha do facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha - Ty się nie sugeruj starymi kawalerami, bo z nimi i tak jest coś nie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano jest.Ale z rozwodnikami jest nie lepiej.i do tego bonus w postaci dzieci, alimentów i ex żon co to złe kobiety były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo moje panie , te ładne czekały na księcia.A ten drań nie przygalopował.Podobnie jak mężczyźni nie chciały byle czego .I czekały, czekały i doczekały się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zasady jest powód dla którego ktoś jest samotny w średnim wieku - i z zasady jest to problem z charakterem. To o sugerowaniu się starymi kawalerami jak napisałam, nie wiem czemu mnie nie zalogowało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo moje panie , te ładne czekały na księcia.A ten drań nie przygalopował. Podobnie jak mężczyźni nie chciały byle czego .I czekały, czekały i doczekały się. xxxx debilne pisanie. Wcale tak nie jest, że każda ładna czeka na księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzicie teraz festiwal stukniętej czterdziestki. :D Jak to ktoś powiedział: Nie ma nic weselszego niż głupota w stanie czystym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kotfa jaka yebnieta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Czterdziestka ma problem...ale głównie z własna głową. Tak jak Ona odrzuciła kolesia, bo dla niej był 160 cm aseksualnym karłem tak jakiś facet odrzucił ja, bo mu się nie podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam o 4 znanych mi starych kawalerach.Żaden z nich całe szczęście nie uderzał do mnie, więc nikogo nie odrzucałam.A Trolla aż trzepie, aż ze skóy wyskakuje by szerzyć swoje teorie.Najlepszy sposób zlać.aczeWystaczy poczytać mój wątek.Tam go troll zdominował.Przylazł tu.Nie karmmy trolla.Moor, charakter owszem.to jedna z przyczyn.Ale charakter badziej u mężczyzn.U kobiet to raczej efekt braku męskiego zainteresowania.Gorzknieją, dziwaczeją, zamykają się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie, DZIWACZEJĄ, ciebie to spotkało własnie, latasz po forach jak głupia i pieprzysz w kółko o tym samym od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś jedynym trolem tutaj.Namolnym trolem siedzącym w sieci już od lat.Z manią prześladowczą w bonusie.Dats lajf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zadowolony
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, no nie wiem. Wiem, że nawet piękne kobiety idą w odstawkę jeżeli są niemiłosiernie głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moor , nie karm trolla. Z mojego doświadczenia wynika , że i mądre idą w odstawkę. Jak nadchodzi andropauza faceci głupieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×