Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam ochotę, i się boję...

Polecane posty

Gość gość

Mam ochotę, i się boję, no może raczej wstydzę :( Dzisiaj mamy mieć sex z kolegą, przyjdzie wieczorem, a ja nie wiem co mam zrobić. Nie mogę znaleźć sobie miejsca :( Podniecenie miesza się z uczuciem wstydu, niepewnością... Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obowiązkowo mni bez majtek i ukratkiem pokazuj cipkę , będzi łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym nie musisz mi mówić :* ;) ale nie wiem, czy to był dobry pomysł :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz lat...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bardzo dobry pomysł jeśli wstydzisz się rozebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25, nooo prawie już sześć dlaczego pytasz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydzę się tego kolegi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to twoj 1 raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak :: Taki pierwszy Kochałam się wcześniej z moim facetem przy tym koledze, ale wszyscy byliśmy wstawieni ;) Mam ochotę, ale się wstdzę :(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma powodów tylko pytanie czy to z miłości czy jako zaliczenie bo to drugie to obłuda i zakłamanie.Powinnaś się zluzować i nie wprowadzac sztywnej atmosfery.Powinnaś go zachęcic do minetki potem seks jest wspaniały i możesz skończyć lodzikiem.A co bedzie jak pójdziesz do ginekologa obcy facet???Powinnaś też jak wiekszosc cywilizowanychpartnerek ma przy całym badaniu osobe bliska może byc to nawet chłopak.A masz Prawo do obecności nawet w szpitalu przy zabiegach i badaniach łączy związek z najblizszą osoba.Jamam zawsze przy sobie meża i wspierał porody to przezycie które powinien uczstniczyc maż i odwrotnie zonka przy meżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak się będę kochała, i mój facet będzie patrzył ::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co o mnie pomyśli? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to zaproponował, Ty, czy On???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ochotę uciec. Z drugiej strony, tak podniecona nie byłam od dawna. Co mam zrobić????????? Poooooomocy! Poradźcie coś. Mają przyjść o dwudziestej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz się czego bać. Wszystko będzie dobrze, Jeśli to wasz 1 sex to wcześniej porozmawiajcie o współżyciu. Niech wchodzi w ciebie ostrożnie.A jeśli będziesz czuła ból najzwyczajniej przestanie. Pierwszy sex zazwyczaj jest przyjemny i nie zapomina się go, ale czasem sprawia kobiecie ból pierwszy czy drugi stosunek. Wiem to po swoich przeżyciach. Z pierwszy sex jak uprawiałem z pierwszą dziewczyną był cudowny mogliśmy pozwolić sobie na wszystko i do końca. Z drugą dziewczyną która swój pierwszy sex miała zemną miała już bóle ale z czasem wszystko się unormowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest mój pierwszy sex :( Jesteśmy już ponad trzy lata razem. Mój facet nie jest moim pierwszym partnerem, ale jest pierwszym tak niesamowitym. W pozytywnym tego słowa znaczeniu :))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz jeśli mogę coś doradzić to powiem tak. Jeśli prowadzisz swój kalendarzyk. To pewnie wiesz kiedy masz płodne dni a kiedy nie. Ja z swoją pierwszą dziewczyną przeżyłem pierwszy sex jak doświadczona para chociaż oboje robiliśmy to pierwszy raz. Po prostu czekałem ponad rok na odpowiedni czas i porę. Dzień w którym moja dziewczyna mogła sobie pozwolić na sex bez zabezpieczenia i do końca. Było cudownie zakończyć w jej wnętrzu czuć jaka jest podniecona i nie przejmować się wpadką. Może najzwyczajniej jeśli prowadzisz taki kalendarzyk to poczekaj na odpowiedni moment dni niepłodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś czyta, co napisałam????????????! Napisałam, że "mają przyjść" o 20,00 Ja ze swoim facet bzykam się od trzech lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że czytam.Tylko nie rozumie w czym problem. Skoro uprawiasz sex od 3 lat. Tylko trochę się już pogubiłem która odpowiedz jest twoja a która kogoś innego. Tu ktoś pisze że się wstydzi rozebrać przy koledze a tu znowu co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież piszę :( Mam ochote na trójkącik, ale się wstydzę :( Boję to może za duże słowo ;) Chcę, podnieca mnie sama myśl, robi mi się aż mokro, ale -nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież piszę :( Mam ochote na trójkącik, ale się wstydzę :( Boję to może za duże słowo ;) Chcę, podnieca mnie sama myśl, robi mi się aż mokro, ale -nie wiem :( Nie wiem, jak będzie, jak mój facet będzie widział mnie z kimś innym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz rozumie o co chodzi. Widocznie gdzieś umknoł mi ten 3kącik. Ja 3kąta nie próbowałem ale moja koleżanka jak najbardziej. Bardzo jej się to spodobało kochać się z 2ma facetami na raz. Trudno mi powiedzieć czy zdecydowałbym się na taki 3kąt. Z jednej strony może i to ciekawe doznanie ale z drugiej trochę chyba byłbym zazdrosny widząc jak jakiś obcy facet uprawia sex na moich oczach z moją kobietą. Może jak spróbowałbym jak to jest spodobało by mi się to ale tak to trudno mi powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tego się obawiam :( wiem, ze chcę, On tego bardzo chce, ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak może sprujcie. A jak nie spodoba ci się to o najzwyczajniej zrezygnujesz z 3kąta. Dal swoje ukochanej raczej zrobiłbym wszystko ale wiadomo że jakiś żal mógłby w sercu być po takim 3kącie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie o tym mówię :) a jak się zapomnę, a jeśli będzie mi dobrze, a mój facet będzie zazdrosny? Będzie mi smutno, że będzie cierpiał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No też tak może być. No ale skoro to pomysł twojego faceta taki 3kąt z 2ma facetami to raczej nie powinno mu być przykro. Myślę że taki widok podnieci go jak np jego kolega kocha się z jego dziewczyną. Ale powiem też tak Lepiej żałować to co się zrobiło niż tego czego się jeszcze nie zrobiło. Tak więc myślę że warto zaryzykować na taki 3kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś facetem? Prawda? Jak byś Ty, to zniósł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trudno mi teraz powiedzieć jak. Z jednej chciałbym spełnić marzenie mojej kobiety i zgodzić się na ten trójkąt. Może nawet spodobało to się. Ale obawy jakieś przed będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cdn No właśnie bez ryzyka nie ma zabawy. Bardzo dobrze to ujęte zostało. Tak jestem, facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×