Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam ochotę, i się boję...

Polecane posty

Gość gość
Boję się tych "obaw" szczególnie. Kiedy się kochamy, i o tym rozmawiamy, mój facet ma odlot, a stosunek trwa bez końca. Jest cudnie :))))))))))))) Na mnie również to bardzo (BARDZO!!) działa, ale to teoria, a jak będzie w praktyce????? Nie wstydzę się mojego faceta, ale kolega.. :( a jak się ośmieszę? a jeśli mój facet poczuje się niekomfortowo? no wiesz, co mam na myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiem!! Mylę jednak że wszystko będzie dobrze. Widok kochającej się kobiety z facetem zawsze podnieca zarówno kobietę jak i faceta. Tali widok powinien tylko bardziej podziałać na obu facetów. Np z opowieści tej mojej koleżanki bardzo jej się to spodobało kochając się z 2ma na raz. tak wiec musisz się przełamać czy naprawdę tego chcesz. Czy tylko to twoje wyobrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież napisałam, ze nie mogę sobie miejsca znaleźć. Chodzę jak na "prochach" ;) jestem tak podniecona, a na samą myśl robi mi się słabo ;) ale się boję wstydzę trochę tego kolegi, i tak naprawdę nie wiem do konca jak zachować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszcze :))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością twój facet się z tobą ożeni po tym co planujesz zrobić :) Głupie, naiwne du*y myślą, że są wartościowe. Twój facet robi z ciebie dzi*kę razem z kolegą. Gratulacje dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znasz Go, ufam mu. Wiem, ze tak nie jest :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ufaj, ufaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może sprawdzałam?! Nie jestem blondynką :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×