Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lubiący muzykę

DLA KLUBU: ROGER WATERS, PINK FLOYD, THE WALL, KONCERT, BERLIN 1990

Polecane posty

Gość spaślak_
jakas kokretna muzyke tu wklejacie ? troche gorsze niz dont speak www.youtube.com/watch?v=3H2l9Lo-jPk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że założyłeś temat wyłącznie z mojego powodu.Tak naprawdę nie daje Ci to żadnej satysfakcji.Bardzo dobrze pisze mi się z Tobą,wręcz zbyt dobrze.Nie zamierzam Cię zwodzić i niczego udawać.Nie wierzę w damsko-męską przyjaźń.Tak zwyczajnie i po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
a widze ze to jakies temat z romansem w tle wiec spadam :D myslalem ze o muzyce gadacie i ten dont speak mnie zwabil :D macie na dobranoc bo widze ze lata 80 dominuja www.youtube.com/watch?v=n4RjJKxsamQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Xen:) Czy wiesz ile można nauczyć się przez muzykę:) . Czy coś się stało, że jesteś na mnie zła i o co? Mnie też bardzo dobrze z Tobą się pisze, to źle? Za chwile doślę znowu muzykę dla Ciebie dla Klubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem zła.Nie dałeś ku temu żadnego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic lepszego, od wykonania ich utworu w wersji symfonicznej.Choć ptaków śpiew odsłuchuję systematycznie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten utwór uzewnętrznia wszystko,co określa go mianem fascynujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xen to fajnie że słuchasz regularnie ptaków:), w końcu lubię muzykę i trochę nasłuchałem się jej:) toteż ją zaproponowałem, i wiem też, że wielu rzeczy nie słyszłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję:), pisaliśmy wczoraj czy przedwczoraj o tym jak muzyka jest ważna. Mówiłaś o tym, że może przenosić negatywne emocje.Może przenosić też emocje pozytywne odpowiedziałem:) Moim zdaniem muzyka jest zespołem dźwięków z którymi zgadzasz sie lub nie, z dodatkiem słów przenosi wrażenia i oceny, z którymi możesz zgodzić się lub nie. Z niektórymi poglądami czy Ty czy ja, zgdzamy się:), lub nie. Ja nie zgadzam się wiesz z czym. Proszę wymyśl coś z muzyki, jeżeli oczywiście mogę Cię o to poprosić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać,następnym razem popiszemy:).Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się z tego, że potrafimy się komunikować:), to jest dużo. Znalazłem dla Ciebie gdyż wspomniałaś a raczej nadmieniłaś o spokoju muzykę, którą wyślę jak już będą śpiewać ptaki:). Podam link, Klub też będzie mógł posłuchać:). . Odnośnie hałasu (w tym słowie zawieram zachowania których nie lubię - mam na myśli złe zachowania ludzi) - nie lubię hałasu. Tymczasem tak jak na przykład nie lubię karabinów, utwór o karabinach lubię:) Proszę Xen: . http://www.youtube.com/watch?v=ub6-Xb8Ss6I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie słucham Metalliki,w wykonaniu symfonicznym to wybitny utwór.Czego chcieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×