Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lornevald

Czasami nie rozumiem kobiet :)

Polecane posty

Gość Lornevald

Witam, Z reguły nie lubię takich miejsc ale chciałbym ponarzekać trochę. :) Mam 22 lata, poznałem dziewczynę - wydawało mi się że będzie to ta właściwa, lecz po pewnym czasie dowiedziałem się że miała chłopaka, zaś mnie wodziła za nos. Była z innego miasta, a tutaj po prostu szukała odskoczni. Pewnego razu poprosiła mnie o to abym jej pożyczył pieniądze na opłatę mieszkania - pomogłem jej, ponieważ uznałem że są różne wypadki życiowe. Przypadkowo dowiedziałem się później o jej podwójnym związku i o tym kasa trafiła do tego kolesia, ponoć na grę u bukmachera. Zakończyłem znajomość i czasami zastanawiam się co jest takiego we mnie że mam takiego pecha do was drogie panie. Nie narzekam ogólnie na brak koleżanek, jestem osobą otwartą i towarzyską. Co prawda nie przepadam za wałęsaniem się po klubach, ponieważ nie lubię takich miejsc. Pomimo tego że czuję się swobodnie z dziewczynami, chciałbym w końcu poznać kogoś takiego bardziej na stałe. Zwykle moje zalążki "związków" tak to nazwijmy nie trwały za długo najdłuższy 5 miesięcy, ale dziewczyna ta stwierdziła że między nami nic nie będzie, a po chwili poznała nadzianego kolesia, który później nią się zabawił i zostawił. Chciała wrócić do "przyjaźni" ze mną, ale podziękowałem jej i dałem do zrozumienia że nie chcę już z nią się zadawać. Czasami mnie to smuci, niby mam koleżanki z którymi zawsze mogę porozmawiać, jednak gdy poznaję jakąś dziewczynę którą zaczynam traktować bardziej poważnie, okazuje się że dana osoba (patrz jak wyżej) i tym samym za każdym razem czuję się co raz bardziej sfrustrowany i nieufny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×