Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sfrustrowane byłe i ich karta przetargowa bo mamy dziecko ;D

Polecane posty

Gość gość
nie jestem autorką, ale : to jest takie pieprzenie : w dzisiejszych czasach gdy trudniej jest zerwać umowę na kablówkę niz umową małeńską i jest mnóstwo rozwodów to gadanie : mogłaś sobie znalezc kogos bez zobowiązań jest GŁUPIE. Naprawdę zycze powodzenia po 30 znalezc kogoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma usprawiedliwienia dla wrabiania w ciaze xxxx No własnie, niech palant jeden z drugim używa prezerwatywy jak gzi się z kobietą której nie kocha a nie potem płacze, że go w ciążę wrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak palant chce i proponuje prezerwatywy, a laska ze ona nie chce i nie lubi mówi, że bedzie brała tabletki,a potem ich specjalanie nie bierze, to jest w porządku . Tak ? ŻAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem laską i spójrzmy prawdzie w oczy - wiele kobiet łapie faceta na ciąże:) Wydaje mi sie, że najbardziej zaprzeczają temu te, które same tak zrobiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość nie jestem autorką, ale : to jest takie pieprzenie : w dzisiejszych czasach gdy trudniej jest zerwać umowę na kablówkę niz umową małeńską i jest mnóstwo rozwodów to gadanie : mogłaś sobie znalezc kogos bez zobowiązań jest GŁUPIE. Naprawdę zycze powodzenia po 30 znalezc kogoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z innej beczki: jak nisko trzeba upaść albo jak beznadziejną kobietą być, aby jednym argumentem w rozmowie z facetem było "no bo mamy dziecko". I jak żałosnym jest próbować zatrzymac faceta przy sobie tym argumentem lub zajściem w ciąże poprzez kłamstwo, że sie zabezpieczam. Nie macie innych przymiotów tylko brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie w bitwie : żałosne brzuchate kontra żałosne pewne siebie nowe, te pierwsze sa bardzie żałosne :) Ale to tylko moje zdanie, wy macie pewnie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie w bitwie : żałosne brzuchate kontra żałosne pewne siebie nowe, te pierwsze sa bardzie żałosne usmiech.gif Ale to tylko moje zdanie, wy macie pewnie inne Żałosne to są obie po równo bo biją o nic nie warte g***o,z ochłapem fiuta,wężem w kieszeni i mózgiem wielkości przepiórczego jajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet zostawił swoją już eks żone, bo nie dbała o rodzinę, po ślubie stała się bardziej pewna. No i przecież mają dziecko to starać się już nie trzeba. Dla niej ważne było, żeby był papierosek, piwko i dostęp do Internetu, bo na nk musiała fasole zasadzić ;-). Nawet jak dziecko wylądowało w szpitalu to musiała koniecznie do domu jechać, żeby jej jakieś posrane punkty w grze nie przepadły. A seks raz na miesiąc przed wypłatą. I była taka pewna siebie dopuki on się nie spakował i wyprowadził. Wtedy to on byl zły, bo zostawił rodzine. Teściowa nastawiała przeciwko niemu, dziecka dawać nie chciała i cuda na kiju. Później poznał mnie i miał ją gdzieś. Robiła tylko z siebie idiotkę. A dziecko było jej kartą przetargową, bo żadne inne argumenty już nie miały racji bytu. Teraz jest tak, że całkowicie odcieliśmy się od tej sytuacji. Szkoda tylko dziecka, ale nie będziemy sobie wyszarpywać go z rąk. Została sama na własne życzenie. Bo związek, żeby trwał to trzeba go pielęgnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak tu zaraz będziesz wyzywana od szmat i k****, bo powinnaś błagac była babe o to, żeby dała ci się pobawić z obcym dzieciorem ;D Tu tak baby uważają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście mam swoje dziecko i teraz spodziewamy się wspólnego. Mój partner sprawdza się idealnie jako ojczym. Jest fajnym facetem. A niektóre kobiety są same sobie winne, że zostają same. Ja z taką mało fajną panią też. Bym nie chciała być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale.. nie najlepiej to świadczy o twoim ukochanym, że z takim byle kim jak ex się ożenił ha ha ha. Widocznie takie panie mu odpowiadają, po jakimś czasie zawsze można zmienić na nowszy czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowszy model*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj zawsze nowe partnerki będą te złe i będą wyzywaną - wszystkie, to normalne także. Ja np napisałam tu niedawno że ustaliliśmy z mężem, że ze swoim dzieckiem może spotykać się 3 razy w tygodniu, pół wakacji, co drugi tydzień i co ? Zostałam wyzywana od k***w, szmat i debilek i jak śmiem ojcu dziecko wydzielać ..taka tu jest dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21.05, rzeczywiście masz racje dziwie się, że z taką zapuszczoną kobietą wziął ślub, ale podobno to ślub ją tak odmienił, albo odkrył jej prawdziwą twarz ;-) fakt jest faktem, że to teraz o mnie dba. Czy mnie zmieni na nowszy model tego nie wiem, bo wróżką nie jestem ;-) Jednak z obserwacji widzę, że te drugie małżeństwa są trwalsze. Moi rodzice są po ślubie ponad 30 lat, tata z pierwszą żoną wytrzymał 3 i do tej pory tamta kobieta jest sama. Ciekawe dlaczego, skoro to te drugie są takie okropne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21.25 oczywiście, że masz prawo do tego, żeby ustalać w jaki sposób spędzicie czas ze swoim partnerem. Eks miała na to czas, gdy byli ze sobą, a teraz niech wam życia nie układa. Niech zajmie się swoim nowym życiem. Mój partner szybko coś takiego ukrócił. Szkoda, że te wszystkie matki polki nie myślały o swoich dzieciach wtedy, kiedy ich związek się psuł. Tylko po rozwodzie raptem sobie przypominają, że przecież są dzieci i stają się kartą przetargową dla matki. Jeżeli tak ciężko jest wam te dzieci wychowywać to czemu na sprawie tak się upieracie, żeby mieć je przy sobie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×