Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość takataka23

macie dlugi ? jakies zadluzenia?

Polecane posty

Gość gość
a tam mało macie ja mam 60 000 na hipotekę na 6 lat. po 1120 zł. rata na miesiąc, ale daję rade , nawet na wakacjach byłam i meble wymieniłam w całym mieszkaniu. Uważam że na krótką hipoteke jeszcze jest spoko bo jest najmiej odsetek w stosunku do pozyczonej gotówki w sumie przepłacam tylko 20 000 zł. czyli 1/3 no i mam mieszkanie na które normalnie musiłabym jeszcze pare lat zbierać. A wiadomo ratę trzeba spłacić w pierwszej kolejności, a większą kasę odłozyć to juz gorzej bo zawsze jakieś wydatki się znajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waclawnie
Wszystkich chciałam ostrzec przed chwilówkami. nie bierzcie tego na litość boską. To jest tak niewyobrażalnie drogie, że masakra. Pożyczasz 500 zł, a jeśli podwinie Ci się noga to po 2 miesiącach musisz oddać już około 1000 zł. To jest straszne jakieś. Zanim ktoś podpiszę umowe niech przeczyta sobie parę słów o opłatach dodatkowych: http://chwilowo.pl/prasa/zagrozenia-mogace-wyniknac-przy-ubieganiu-sie-o-chwilowke-lub-po-jej-wzieciu/ To sa kredyty dla bogatych, a nie dla biednych. Zastanówcie się 5 razy, pożyczcie od znajomych, rodziny. Ja się wpakowałam w to szambo, ale na szczęście udało się jakoś wybrnąć w miarę szybko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w petli
Ja juz chyba jestem w spirali kredytowej. Wlasnie sie wybieralam do banku zapytac, czy moge karte kredytowa zamienic na kredyt, bo 300zl moze co miesiac znajde, a teraz mam juz 1200zl zaleglosci i 600 na innym kredycie. Nie wiem, jak to sie stalo i jak mam z tego wyjsc. Splacam juz 1,5 roku swoje kredyty i sie nie zmniejszaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariapol
Kochana a nie lepiej postarać się o jeden kredyt konsolidacyjny ,być może twoje problemy ze spłatą znikną .Wejdź tutaj http://www.comperia.pl/forum poczytaj dowiedz się na czym polega kredyt konsolidacyjny , być może wybierzesz bank który w takiej sytuacji ci pomoże .Myślę że na tą chwilę to jedyne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to tego nie da sie wytlumaczyc w ogole chyba ale nie mam no 555 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 tys zl kredyt gotowkowy splacam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak żyć mamy
Teraz to kadży ma, a kto nie ma to albo dostał od rodziców albo jest bez pracy. Średnia Polskie zadłużenie obywatela szokuje : Http://shortlinks.de/njku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szczerze strone www.nastepnapozyczka.pl szybko sprawnie i bez zbednych formalnosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjjj
Ja mam karte kred z limitem 6 zadluzona na 4 tys i limit w koncie z limitem 4 tys ale bede musiala zwiekszyc do chce zaczac studia podyplomowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icta
W odpowiedzi na powyższe posty, proponuję umorzyć wszystkie długi w ramach upadłości konsumenckiej. Jest to tak naprawdę jedyna droga do umorzenia wszystkich zobowiązań, których dłużnik nie jest w stanie spłacić. Nie ma innej drogi poza spłatą, albo umorzeniem części zobowiązań w ramach układu z wierzycielami. Z dniem ogłoszenia upadłości dłużnik uzyskuje odprężenie albowiem żaden z wierzycieli nie może już windykować dłużnika. Wierzytelności mogą co najwyżej zostać zgłoszone do masy upadłości. Wszystkie postępowania egzekucyjne zostają zawieszone i umorzone z mocy prawa. Na zakończenie postępowania dłużnik zostaje oddłużony ze wszystkich długów. Dłużnik nie musi posiadać żadnego majątku, a wszystkie koszty w takim wypadku pokrywane są ze skarbu państwa. Jest to najprostsza droga do rozpoczęcia nowego życia. Jeżeli są Państwo zainteresowani upadłością konsumencką proszę skontaktować się z nami pod numerem telefonu: 515587191, lub poprzez naszą stronę www.icta.pl. W przypadku wątpliwości, które pewnie się pojawiają, albo innych pytań również zachęcamy do kontaktu. Czekamy na Twój kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela89
Jak chcemy z długów wyjść to warto szukać dobrych rozwiązań w sieci. Ja ostatnio znalazłam ofertę dobrą na https://kredyt123.pl/rapida-money decyzja szybka i rat nawet 48 możliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buka

miałam, ale z krukiem dogadaliśmy się i powoli sobie spłaciłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam zadłużenie ok. 2 tys., na szczęście z krukiem dało się wszystko spłącić w pasujących mi ratach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×