Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość112233445566

DX2 przeciw siwieniu włosów

Polecane posty

Gość gość
Ten szampon niestety nie działa, może lekko przyciemnia włosy, ale siwe jak były tak są siwe. Cena zupełnie nieadekwatna do działania. Jak dla mnie to po prostu zwykły szampon:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż bardzo sobie chwali DX2 przeciw siwieniu włosów. Kupiłam mu go na imieniny i teraz kupuje mu go już regularnie gdyż ten szampon super sobie radzi z siwymi włosami. Bardzo polecam, jeśli chcecie pomóc waszym partnerom pomóc w walce z siwymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juro
DX2 jest do stosowania u mężczyzn jak jest napisane na opakowaniu. Stosuje go po umyciu w szamponie przeciw łupieżowym "Joanny" i mam włosy brązowe w wieku 60 lat . Trzeba ten szampon stosować codziennie żeby były jego efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert1977
zacząłem stosować ten szampon po namowie mojego fryzjera. mam 40 lat i już 30 % moich włosów jest siwych. No na razie tego "wow" nie ma. Myję co dziennie włosy od prawie czterech tygodni. Wydaje mi się, że coś tam zaczyna się dziać, jakby te siwe włosy były lekko "przydymione". Z przymrużeniem oka zakupiłem ten produkt, wiedziałem, że reklama to tylko reklama. Ale 22 zł za tubkę to nie jest tak wiele. Większość szamponów jest w tej cenie. Zresztą nie liczę na jakieś spektakularne efekty. Najważniejsze że nie mam żadnych skutków ubocznych. większość osób które zastosowały produkt narzeka. a czego się spodziewaliście, że nagle po pięciu myciach będzie efekt? Nie będzie. Jak ma być, to zapraszam do fryzjera na farbę, albo szamponetkę. Chociaż jako mężczyzna nie wyobrażam sobie malowania włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krl
to w ogóle nie działa, używałem przez pół roku i żadnych efektów. już lepiej spróbować jakąś szamponetką pokryć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćas
czytać należy ze zrozumieniem to jest szampon przeciw a nie jak się już ma siwe..... to nie nazywa się odsiwiacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkty Aflofarmu znane są z tego,że ..... nie działają, już od wielu lat.Firma pakuje kupę kasy w reklamy i .... zarabia- czyli wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daaar
Potwierdzam jak większość tutaj że DX2 kompletnie nie działa. Ponad pół roku systematycznego używania a efektu zero. Włosów siwych coraz więcej, DX2 to oszustwo, przereklamowany bubel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż stosował DX2 jakaś porażka efekt odwrotny! Zamiast przyciemniać to gorzej z siwiał !!! Jakieś nieporozumienie szampon do du.....py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję trzeci tydzień, i co? Poszedłem do apteki aby sobie zabezpieczyć szampon DX2 gdyby miało go zabraknąć. Sprzedawca zaczął się śmiać, ja po chwili też, a potem już cała apteka trzęsła się ze śmiechu. Już dawno nie widziałem jak chorzy ludzie w aptece się śmieją. Tym, którzy reklamują ten produkt nic tylko pogratulować. Jedno wielkie oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąź od dwóch miesięcy stosuje codziennie dx2 , efektów wizualnych brak ,włosy zrobiły się sztywne , szorstkie, pojawił się łupież, nie polecam to zwykła ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orest
Ściema, ściema ściema to nie działa ,produkt oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ja już DX2 stosuje od jakiś dwóch-trzech lat.Regularnie.Codziennie.Bez przerw.Mam 42 lata.Efektu nie ma żadnego.A nawet nie wiem czy czasami nie mam więcej siwych włosów.Jak zaczynałem go stosować miałem kilka siwych włosów na skroniach.Teraz jest ich znacznie więcej.Więc na pewno nie zatrzymał siwienia.A już na sto procent nie przywrócił im naturalnego koloru.Więc koniec z tym.Ostatnia tuba która kupiłem.Teraz zainwestuje w dobra odżywkę do włosów i jakiś szampon na bazie olejku arganowego. DX2 już dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz mieć siwe włosy i pustą kieszeń, to nic prostrzego, kupuj dx2. Pół roku mycia i nic,o przepraszam! Włosy czyste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goovno, goovno, goovno kompletnie nie działa, używam od 3 miesięcy codziennie; efektów brak, włosy sztywne jak słoma. kompletny syf do tego drogi w chooy, a jakością nie odbiegający od familijnego za 3 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zibigniewo
Faktycznie, ten szampon NIC nie zmienia na siwej głowie w kolorze włosów!! Stosowałem go kilkanaście miesięcy z nadzieją na jakiś konkretny, odczuwalny efekt!! NIC!! Nie wiem tylko dlaczego w Polsce nie ma instytucji, która by stwierdziła jednoznacznie, że ten szampon to zwykła marketingowa LIPA i w końcu przestano by naciągać naiwnych klientów na to "badziwie" z Pabianic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartemMal
Nie wiem czy to kwestia indywidualna czy nie, ale mi również ten szampon nie pomógł - a stosowałem go trzy miesiące. Poprawę zauważyłem dopiero po GR-7 z www.gr-7.eu , po jakimś tygodniu stosowania zauważyłem, że włosy zaczynają odrastać w naturalnym kolorze. Teraz może i nie mam czupryny jak nastolatek jednak jest o niebo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tronkos

Mi też pomógł preparat GR-7. Wydaje mi się że śmiało mogę go wszystkim polecić. Efekt naprawdę szybki. Widzę że komuś wyżej też pomógł. Więc spróbuj tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylson77

Oszustwo. Stosowałem dwa miesiące. Zaczynałem od mycia włosów (szampon pozostawał na głowie ponad 3 minuty). Nic, zero, totalnie żadnej zmiany w kolorze. Mogą kłamać w reklamach ile wlezie. Produkt nie jest szkodliwy więc niezadowoleni klienci mogą im co najwyżej naskoczyć. 

Nie dajcie się nabrać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Jeśli tracicie włosy w nadmiernych ilościach, zajrzyjcie na bloga porostwlosow.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DX2 siwe ...

🙆‍♂️Naprawdę straszne ....zer naprawdę zero efektu.nie kupujcie tego DX2 na siwe włosy.dymają nas . marketing i reklama robią swoje.!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montaros

Stosuję DX2 od 2 miesięcy i efekt zaczyna być widoczny, siwe włosy zaczynają ciemnieć. Ja w przeciwieństwie do większości jestem zadowolony i polecam ten szampon. Stosuję również DX2 czarny efekty też zaczynają być widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×