Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do jakich lekarzy zapisac dziecko?

Polecane posty

Gość gość

Córka ma 14 miesięcy. Mam pakiet medyczny i chcialabym przebadac córkę tylko w sumie nie wiem do kogo isc. Chce isc do ortopedy aby sprawdzil jak córka chodzi. I gdzie jeszcze? Ogólnie nic sie z nią dzieje. Do neurologa aby ja obejrzal jest sens jak sie wedlug mnie nic nie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli z dzieckiem nic sie nie dzieje to lekarz cie wysmieje ze jestes przewrazliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem przewrażliwiona tylko mam możliwość zrobienia badan dziecku. Moze trzeba isc do jakiegoś lekarza a ja o tym nie wiem? Kto pyta nie bladzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może pogadaj z pediatrą najlepiej? Może Ci zaleci np. kontrolne USG czegoś, chociaż jak dla mnie to po cholerę, skoro dziecko jest zdrowe. Ja co miesiąc latam po lekarzach i synek coraz gorzej to znosi, bo zaczął bać się obcych. Tylko, ze ja muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badanie słuchu bo to warto zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet gdybym miała możliwość żeby mi płacili za te badania, nie ciągałabym dziecka po lekarzach tylko jeśli nic się nie dzieje. Dla mnie to skrajna głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn dostał skierowanie do laryngologa, podejrzewali przerost trzeciego migdala, trafiliśmy do foniatry, zrobił badania i okazało się, że ma niedosłuch, w życiu bym ani ja, ani pediatra tego nie podejrzewała. Ta więc czasem warto na wyrost coś sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli pediatra nie zleca-nie ma sensu. U mnie w rodzinie był przypadek gdzie neurolog podczas badania "uszkodził" dziecko, miało coś z bioderkiem... To było zanim ja się urodziłam więc nie za bardzo jestem w temacie, ale my kilku lekarzy przeżyliśmy (wcześniak) i to nie jest miłe ani dla dziecka, ani dla rodziców. A wiem co mówię bo ma 15 miesięcy i czeka nas wizyta u kardiologa i u neurologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×