Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Matilda17

Kto ogląda Grachi?

Polecane posty

Gość Matilda17

Na TeleToonie leci nowy serial o nastoletniej czarownicy. Przyznam się, że mnie już wciągnęło. Ogląda ktoś? Podoba się Wam? Grachi była prawdziwym hitem w wielu krajach i ciekawe jak się u nas przyjmie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka1212
Ja :) Bardzo mi się podoba, już kiedyś widziałam jakąś zajawkę z chomika, ale jednak po polsku lepiej się ogląda <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matilda17
Mi też się podoba i jestem ciekawa czy Grachi będzie z tym Danielem czy Matilda jej go odbije. Ładna jest, ale ma wredny charakter. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarenamakarena
Wiesz seriale to mają do siebie, że zawsze się szczęśliwie kończą. Ja oglądałam jedynie pierwszy odcinek i akcja z pryszczami ehh uśmiałam się nieziemsko. Moim zdaniem Grachi jest ładniejsza od Matildy. Jak będziesz miała chwilę napisz jak im się układa :) Mam nadzieję, że mi się uda jeszcze jakiś odcinek obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biniasxx
nic nie napędza akcji jak 2 kobiety walczące o jednego faceta. Matylda ma wokół siebie tyle chłopa ale chce 1. Jest jak pies ogrodnika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka1212
ale mi żal było Grachi ostatnio :( Jak Matilda namieszała i rzuciła zaklęcie na Daniela, widzieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lookrecja83
Oj tak widziałam.. też mi się to nie podobało . Ta Matilda jest niezła ale powiem, że ten podkłądany głos przez Jabłczyńską jest idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morelcia
Dla mnie Matylda jest super. Nawet jak miesza i jest taka niedobra to i tak mi się podoba. Grachi będzie musiała się z nią nieźle namęczyć. Ma też świetny styl ubierania. Nie widziałam niestety wczorajszego odcinka, ale już w poniedziałek na pewno nie ominę. Ustawiłam sobie nagrywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matilda17
Ale ostatnio napędzili nam stracha no nie? Gdyby Daniel nie zrobił Grachi sztucznego oddychania to ja nie wiem, co to by było! A tak vogle to romantyczna była ta scena, nie? <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morusek
W każdym odcinku jest coś mega romantycznego. Mnie się strasznie podoba jak oni na siebie patrzą, na placu jak rozmawiali, albo nad basenem. Nie mogę się doczekać co będzie dalej. Ten serial strasznie wciąga, ale super, że jest codziennie i że 20.50 bo zawsze daje radę wrócić z zajęc na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka1212
Ja sobie nagrywam, jeśli nie ma mnie akurat w domu ;) nie chcę przegapić niczego, bo potem nie będę na bieżąco. Jakiś czas temu przegapiłam odcinek, na szczęście na stronie napisali o czym było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maruda1997
Ja ostatnio zauważyłam, że dla ciekawskich nawet można zobaczyć co będzie w kilku kolejnych odcinkach, ale nie chce sobe przyjemności zabierać. To świetnie, że w ogole pojawił sie ten serial juz u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grachimaniaczka
Mi ogólnie się podoba fabuła, czasami patrząc na bohaterki widzę siebie albo inne koleżanki z klasy, mielibyśmy nie jedną Matildę :P Nie lubię tego jej mieszania i nieuczciwej rywalizacji, ale przyznam, że gdzie dwie dziewczyny rywalizują o jednego chłopaka musi być wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsita
Ale to prawda święta. W każdej klasie była taka wredna Matilda, była taka wariatka jak Mecha i taki lowelas jak Chema, bez kitu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malatanka
Czy ktoś oglądał ostatnio odcinek i móglby mi prosze powiedzieć co było, albo dac link gdzie mogę go obejrzeć. Nie zdąrzylam akurat, a nie chciałabym być do tylu z żadnym odcinkiem. Grachi jest genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luzmarija
O, dzięki bo właśnie chciałam wiedzieć, gdzie można Grachi oglądać, bo nie znam, a dziewczyny znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matilda17
Ja się trochę zmartwiłam, że już nic nie będzie z Grachi i Daniela, ale czytałam w streszczeniu, że dzisiaj się dogadają. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikie
Wczorajszy odcinek skonczył się genialnie. Strasznie mnie ciekawi co Daniel powie Matyldzie, no i jak Grachi się wytłumaczy, że z Tonym je sobie w najlepsze. Czuję, że znów będą z tego problemy. Oglądaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka1212
no i jak Wam się podobało? Matilda się wkurzyła, ale moim zdaniem Daniel dobrze zrobił, że jej powiedział i Grachi od razu jaka szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MumiMa
Oby sie wszystko dobrze ułożyło, ale nie jestem pewna czy to tak już lekko pójdzie.Co jak co ale Matilda coraz odważniej sobie poczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavendaaa
Moje dzieciaki to się cieszą, że się zaczęło od nowa, bo nie oglądały od początku i potem żałowały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matilda17
Ej, a czy to prawda, że teraz nie będzie nowych odcinków przez wakacje? Tutaj tak napisali http://grachi.novela.pl/odcinek-35. No przecież ja tego nie przeżyję!!! :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***a, emocje jak przy niewolnicy Izaurze, a i poziom intelektualny ten sam :D Ale czego się spodziewać od opłaconych spamerek emitującej to g0-wno stacji? Jaki "serial" taka "reklama" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia 2006
ja uwielbiab Grachi <3 <3 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×