Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W jakim wieku dziecko zczyna korzytać ...

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym kupić mojej chrześniaczce stolik + krzesełka z serii dla dzieci z Ikei ale tak się zastanawiam czy jeszcze na to nie za wcześnie. Dziewczynka ma półtora roku. Jak uważacie? W jakim wieku dziecko zaczyna korzystać z takich mebelków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze powinno byc ok. Mam dziecko w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że to dobry moment. Moje dziecko już w tym wieku coś tam mazało kredkami albo takimi farbkami do rąk. Stoliczek się do tego przyda jak znalazł. Jego żywot i tak jest stosunkowo krótki - najbardziej jest potrzebny dopóki dziecko nie pójdzie do szkoły, bo wtedy już w jego życie "wkracza" biurko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ma 15 miesięcy, jest wcześniakiem. Jakiś czas temu, a raczej na dzień dziecka rok temu dostał ogródek zabaw 5w1 z little tikes. Teraz podchodzi do Niego, siada sobie i gra :) Powinno być okey, a nawet jak jeszcze nie będzie korzystał to ja jestem zdania że lepiej kupić zabawkę na wyrost, niż taką z której już wyrósł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka miała nieco ponad rok jak kupiliśmy taki stolik i dwa krzesełka. W tym roku córka kończy 7 lat i nadal korzysta z niego do zabawy. Krzesełka szybko dla córek stały się przenośnymi podestami by sięgnąć gdzieś wysoko. Sprawdź więc czy są stabilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×