Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dina9211

ubranka po maluszku

Polecane posty

Gość dina9211

Witam was drogie mamy ;) . Na czerwiec mam termin, jednak z moja wyprawka, jeśli chodzi o ubranka ciężko...chętnie odkupilabym ubranka dla dziewczynki za niewielką cenę. Okolice Tychów i Mikołowa. Moj adres e-mail: dina9211@poczta.fm . Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj na allegro albo na tablicy: mozna kupić całe paczki ubrań dla dzieci w określonym przedziale rozmiarowym. Ja mam termin na lipiec i kupiłam na allegro paczkę śpiochów, pajaców, bodziaków dla dziecka 0-3 mca, Chyba z 50 sztuk za niecałe 100zł. Możesz też wybrać się do ciucholandu i tam znajdziesz takie małe ciuszki za 1-2 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ci jakies przechodzone szmaty? skąd wiesz co inny bachor w nich robił? może obrzygał przeszczał przesrał? w zyciu bym swojemu dziecku nie dala ubrac szmaty ktora ktos nosil, to obrzydliwe. rzeczy dla malych dzieci nie sa takie drogie, trzeba bylo chociaz raz w miesiacu robic male zakupy a nie obudzila sie krolewna w 9 miesiacu i szuka starych szmat po jakichs nieznanych brudnych dzieciach. wez sie zastanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu powyżej wiesz do czego służy pralka? Własnie do tego żeby te ciuszki wyprać albo i wygotować!!!! chyba nie wiesz ile kosztują ubranka w sklepach - prawie tyle samo ile dla dorosłych. Nie szkoda ci wydawać dziesiątki zl na coś co dziecko ma na sobie kilka razy bo tak szybko wyrasta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie bo jednak te odkupione nie są już tej jakości pozatym brzydziłabym się założyć mojemu dziecku body po jakimś nieznanym dzieciorze. to jednak przylega do ciała dajcie spokój! bakterie czasami nie giną w 90 czy 100 stopniach. w sklepie wcale nie są takie drogie, jeśli mnie stać sibie ubrać to dziecko tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydziłabyś się ubrać swojego dzieciora w ubrania po jakimś innym dziecku, rozumiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, na odwrót kochana :-) jeszcze przyszło by mi trafić na ubrania po twoim bachorze, fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo ekologiczne korzystać z jeszcze dobrych, choć używanych ubrań. A nie wyrzucać na śmieci. To się właśnie nazywa recycling. Popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla twojej informacji ubranka dla niemowlaka kupione nawet w najlepszym sklepie też powinno się wyprać i wygotować. Czasem takie ubranka leżą gdzieś na magazynach miesiącami i to niewiadomo w jakich warunkach... Idąc twoim tokiem myślenia tak samo są tam bakterie, które mogą nie zginąć po wygotowaniu. Kupowanie nowych ubrań dla dziecka, ktore za miesiąc już się nie zmieści do tego ubranka to strata kasy. A biorąc pod uwagę, że każdy na swoje niemowle chucha i dmucha to nie sądzę żeby takie ubranko było tak jak twierdzisz siedliskiem bakterii, których nawet wygotowanie w 100 st nie zabije heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też ci radzę pochodzić po lumpexach. Ja tak zrobiłam wyprawke dla znajomej która mnie prosiła o jakieś używane ubranka. Rzeczy w takich rozmiarach dla niemowlaków jest dużo i w dobrym stanie. Ja chodziłam u nas zawsze we wtorki, bo wtedy są po 1zł, coś też trafi za 50gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wasza sprawa czy ubieracie swoje dzieci w ubrania przechodzone czy w nowe, ja sie brzydze obcych dzieci to tez ich ubran bym nie zdzierżyła na moim dziecku. po prostu odrzuca mnie myśl że ono w to srało szczało czy rzygało. jasne że nowe też trzeba wyprać w wysokiej temp ale to jest co innego a takie używane to obrzydliwe są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam takich problemów, w ogóle mało brzydliwa jestem. Pająki, myszy i żaby także mnie nie przerażają ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to nie problem uzywac ciuszki po innym dziecku, ja dostane ciuszki od kuzynki, jestem bardzo z tego zadowolona, choc stac mnie na zakup nowych to jednak wole przeznaczyc te pienadze na cos innego. oczywiscie kupie jakies tam nowe ciuszki do szpitala i nietylko bo nie moge sie powstrzymac gdy widze jakies urocze spioszki. dla mnie to nie jest wazne czy ze sklepu czy lumpu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×