Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wielkanocny problem czyli co podać 15 miesięcznemu dziecku

Polecane posty

Gość gość

Witajcie otóż u mnie w domu gotuje się żurek/barszcz biały z torebki. A że synek 24 kwietnia skończy dopiero 15 miesięcy to nie chce mu tego dawać a ugotować jakiś szybki tylko dla Niego. Oprócz tego będzie m.in. biała kiełbasa to to spróbuje no ale musi się najeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady to małe dziecko. Mam wrażenie, że Ty chcesz aby on spróbował wszystkiego co będziecie mieć na stole. Naprawdę on tak dużo musi jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna201444
Witam mój mały ma 17 msc skończone 5 kwietnia i je wszystko to na co ma ochote i to co lubi a więc nie widzę powodu by gotować mu co innego kiełbaskie szynke ci zje sałatkę jak lubi a co do zup jak lubi to zje mój raczej żurku i barszczu nie lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj jemu kartofle ze słoniną to sobie poje, mój wp*****la aż się trzęsie za kartoflami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile on Ci tego zurku czy barszczu zje? Chyba na stole bedzie wystarczajaco duzo potraw zeby mial sie czym najesc. A jak koniecznie chcesz to zrob mu zupke jak zwykle i juz, po co az tak sobie zycie komplikowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za problem ugotowac oddzielnie marchew,ziemniaka i jakies warzywo i ew.doprawic? Krde nie wiedzialam,ze w ten jeden dzien mozna miec problem z zywieniem dziecka? sama mam 13 miesieczne dziecko i nawet nie myslalam co bedzie tego dnia jadl. Rano jak bym wiedziala,ze nic z tego co bedzie sie nie nada dla niego to wstawilabym maly rondelek z zupa dla niego albo otworzyla sloik ktory stoi tak na wszelki wypadek i tyle. Chyba zadnych prpblemow nie masz kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Wrocław
A czy 15 mies dziecko nie powinno już w zasadzie jeść wszystkiego? Ugotuj normalny żur na zakwasie, to i wam na zdrowie wyjdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ugotuj normalny żurek i niech zje z jajkiem czy ziemniakami. A jak nie, to słoik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×