Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gimnimouse

jakie efekty po 11 dniach 4 h biegania i głodówki

Polecane posty

Gość gimnimouse

Mam 11 dni by bardziej wyrobić kondycję i schudnąć. Będę biegać codziennie 4 h no i nic nie jeść. Proszę napiszcie jak myślicie ile mogę schudnąć. Wiem,że to ci robię jest idiotyczne ale sytuacja mnie do tego zmusiła.Dlatego proszę , jak nie chcecie pomóc to nie piszcie mi przykrych komentarzy,bo wiem co robię. (ważę 67 kg, 171 cm, szybko tracę wodę i na głodówce tracę około 0,7-1kg/1dzień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije sok z burakow
ja bym schudl o kolo ratunkowe i telefon do przyjaciela ty - jak chcesz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadne, będziesz wygladac jak trup , poza tym zrobisz się obwisla,a po kilku dniach wroci z nadwyzka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej idź na dietę opartą na białkach i warzywach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bialkach warzywach i tłuszczach jak już ;) węglowodany można ograniczać (choć też nie bezmyślnie), ale tłuszczy te 30% zapotrzebowania kcal musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimimouse
Dziękuję że odpisaliście.Rzeczywiście metabolizm będzie spowolniony,ale i tak już mam z nim problemy więc jednak zaryzykuję. Jakiś czas temu robiłam głodówkę i strasznie źle się czułam.Potem odpuściłam sobie kilka dni i znowu zaczęłam ale biegałam ok.1h i muszę powiedzieć że czułam się o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziesz słaba, możesz nawet umrzeć jak będziesz mieć pecha, ale przecież być chudym to najważneijsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha! jak można biegać 4 godziny dziennie nic nie jedząc? ja nawet jedząc 2000 kcal nie dałabym rady. poza tym- 1 kg dziennie, to można chudnąć ważąc 200 kilo, a nie przy umiarkowanej nadwadze. no i są przyjemniejsze sposoby skończenia ze sobą skoro do tego zmierzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajwaj
gwoli ścisłości, 67 kg przy 171 cm wzrostu to nie jest umiarkowana nadwaga, tylko jak najbardziej prawidłowe BMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co w ogóle to pytanie? Skoro taki sobie wymyśliłaś sposób odchudzania to przecież za 11 dni będziesz mieć odpowiedź, ile schudniesz. Bardziej skrajnej metody i tak nie da się zastosować, więc schudniesz zapewne najwięcej ile można. Ale zdajesz sobie sprawę, że możesz sobie zafundować poważne problemy z wagą przez takie metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuka
Głodówka przy wysiłku nie ma sensu, ponieważ organizm ograniczy metabolizm, przez co będziesz mniej chudnąć. Jedz, tyle że mało kalorycznie, pij dużo wody itd. W ten sposób prędzej zauważysz efekty. Może też zamiast biegania wybierz się na rower. Teraz robią takie fajne, treningowe w teren http://www.cyklotur.com/rowery/crossowe/p,rower-stratos-asl-bialo-czarno-szaro-bordowy-2014-250-zl-do-wydania-na-akcesoria-gratis-author,276973.html . To jest nieco większy wysiłek, także więcej kalorii spalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyjeżdzaj z tym BMI, bo to bzdura- ja przy tym wzroście co autorka jak dobijałam do 60 kg, to już wtedy byłam masakrycznie osadlona, a jak bym miała mieć prawidłowy poziom tłuszczu ważąc aż 67 kg przy mojej budowie ciała, to musiałabym codziennie na siłowni robić trening na masę i żreć jakieś odżywki, a i to wątpię, że wyhodowałabym sobie aż tyle kg mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BMI to bzdura jest ... zgadzam się ... ja mam niby idealnie pośrodku nory, a mam tłuszcz na udach i brzuchu (i walczę z tym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*normy, nie nory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×