Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wypadanie włosów po ciąży

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny.... Czy któraś z Was to miała ? Włosy totalnie mi się sypią ... Znacie jakieś sposoby aby to ograniczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ten problem, włosy dosłownie garściami mi wypadają a urodziłam ponad rok temu :( sprawdź poziom hormonów koniecznie, TSH i tarczycowe ja mam hormony ok, biorę witaminy, skrzyp, wmasowuję olejki i nic nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy zaczynają wypadać tak 3 mce po ciąży. Nic nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zaczęły wypadać tak ok1,5 tyg po porodzie. Normalnie masakra była, leciały jak po chemioterapii. Trwało to ok 2 tyg i nagle przestały. Podobno jest tak, ze w ciąży włosy robią się mocniejsze i gęstsze i teraz musi wypaść nadmiar. Poczekaj spokojnie, nie wyłysiejesz, minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tracilam duzo wlosow po ciazach. Pozniej mi odrastaly, te nowe utworzyly nawet grzywke. Ale nie bylo mi przyjemnie, bo mam wlosy bardzo cienkie. Dbaj o dobre odzywianie. Mam nadzieje, ze nie palisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie może jakieś środki na to? Czy to wogóle można powstrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to normalne, około 4 msc po porodzie włosy lecą jak szalone, przxechodziłam to 3 razy. Nie martw się to trwa około 2 msc, potem będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kertenka
Niestety ale to spotyka bardzo wiele dziewczyn. Mi również po ciąży wypadały włosy, na szczęście przeszło samo po kilku miesiącach ale włosy długo dochodziły do stanu sprzed ciąży Co mogę Ci doradzić ... Może wypróbuj jednego z suplementów diety dostępnych na rynku? Z tego co widzę CeCe wypuściło nową serię Med Prevent Hair Loss. Suplement plus kosmetyki do włosów. Szczerze to sama zastanawiam się czy sobie ich nie kupić ponieważ również zauważyłam w ostatnim czasie zwiększone wypadanie włosów. Nieodpowiednia dieta no i używanie na co dzień prostownicy zrobiło swoje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi przestały wypadać, ale są słabe i brzydkie. Nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biorę merz special

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 8 miesięcy po porodzie a włosy dalej lecą garściami :( dodam, że nie karmię piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi lecą mimo że ciąże poroniłam w 2 mcu a zaczęły ok 1 mc po zabiegu - chyba każe zawirowanie hormonalne konczy się wypadaniem włosów. Po pierwszej ciązy wypadały mi dopiero kiedy przestałam karmic piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mówią właśnie że w ciąży są ładniejsze itd. A u mnie było odwrotnie. Całą ciąże strasznie mi wypadały.. Miesiąc-dwa po porodzie było lepiej a teraz znowu mi wypadają garściami.. Zaczęłam brać skrzyp polny, biorę magnez, nawet kupiłam sobie specjalne wcierki Farmony. Zobaczymy co będzie. Z natury mam cienkie włosy aż się boję jak to będzie wyglądać jak nie przestaną mi wypadać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slyszalam ze rzepa pomaga..wcieram sok w skore glowy ale dopiero 3razy wiec nie ma jeszcze efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la maciorra
Ja niedlugo bede 4 m-ce po porodzie i tez jakos od tego 3-go wypadają mi okropnie.. :/ wszedzie ich pelno.. Mimo związywania.. Masakra jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś bardzo wypadały bardzo włosy, koniec końców użyłam specyfiku z tej strony: 

wlosomaniaczkapl.wordpress.com moje włosy wróciły do normy

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zmieniłam początkowo wybrana antykoncepcję na diafragme dopochwową i skończyły się problemy z włosami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×