Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onna789

Po jakim czasie znajomosci lub zwiazku mezczyzna wyznal Wam milosc?

Polecane posty

Gość onna789

Czy jest to mozliwe ze kocha ale nie mowi ze kocha, bo nie potrafi? jakie moga byc inne przyczyny braku deklaracji pomimo tego ze mezczyzna kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
moze facet boi sie bliskosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po jednym dniu, oczywiście nie uwierzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak długo jesteście ze sobą?? jeśli szybko nie wyznaje ci uczucia to dobrze o nim świadczy, bo takie szybkie wyznawanie miłości jest nic nie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onna789
ale on nigdy sie przy mnie nie upil, kiedys go pytalam czemu jak pijemy razem alkohol to on malo pije, a on ze sie nie upije ze mna bo robi glupoty po alkoholu.... z kolegami jakos potrafi sie upic. Ale nie martwi mnie to wcale, raczej dobrze o nim swiadczy. Upijac go nie bede bo nie chce mu szkodzic na zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onna789
jestesmy juz rok ze soba. poza tym brakiem deklaracji nie poznalam jego rodzicow i znajomych z jego miejscowosci, ale to tlumacze tym, ze pracujemy razem w zawodzie zwiazanym z ciaglymi wyjazdami i zeszly rok praktycznie w wiekszosci spedzalismy w pracy albo na wycieczkach w czasie wolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo jesteście ze sobą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 2 miesiącach. Po 8 oświadczyny. Po 13 ślub. Na poprzedniego czelałam poł roku z aź wyznał miłość. Zerwałam po 4 bo nie chciał się określić. Jaki z tego morał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet po prawie dwóch latach nadal mi tego nie powiedział, choć jego czyny świadczą o czymś zgoła odwrotnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onna789
no u mojego jest identycznie z czynami, ze swiadcza o milosci, ale deklaracji nie ma i przez ta pojawiaja mi sie watpliwosci czy czasem ja sie na sile nie dopatruje czegos, czego nie ma :( nie chce go pytac, zeby nie uslyszec ze nie ma milosci albo nie stawiac go w niezrecznej sytuacji zeby nie daj boze nie sklamal nie chcac mnie zranic... chociaz raczej by nie sklamal... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mu faceci nie jesteśmy zbyt wylewni i nie lubimy o tym mówić, ale jeśli facet o Ciebie dba, troszczy się, przytula, całuje martwi, itd... to możesz być pewna że kocha :) Słowa to tylko słowa, często są nic nie warte!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja zapytałam... i usłyszałam, że jestem najważniejszą kobietą w jego życiu, ale nie wie, czy kocha, że nie wie, jak powinno się "to" czuć i takie tam... bardzo chciałam usłyszeć od niego te słowa i swego czasu naciskałam, ale efekt był taki, że zaczęliśmy się kłócić, wobec czego spasowałam, lecz tak jak napisałam - czekam na nie już 2 lata... niby słowa niewiele znaczą, ale jednak czegoś brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 4msc. rodzicow jego poznalam osobiscie po 8 msc. razem 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy w końcu wsadził mi w d**ę i spuścił sie w buzie potem taki fajny smak spermy...to był ten fajny czzas po....kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
po roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jesteś z nim dwa lata i nie wyznał ci miłości?? to musi być ci smutno, jakieś to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość wyznał po czterech miesiącach. Rodzicom przedstawił po dwóch tygodniach znajomości - jeszcze nawet nie byliśmy parą. Oświadczył się po pięciu latach a slub bierzemy za 2 miesiące ( po kolejnych pięciu latach - czyli łącznie po 10 latach związku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam 1,5 roku, nie wyznal, nie poznalam rodzicow, nie poznalam kolegow, zostawil mnie dla innej nawet nie informujac mnie o tym, przestal sie odzywac i zwiazal sie z inną , oficjalnie. A wiec uwazaj, bo to co mozemy uznawac za brak smialosci w wyznawaniu uczuc moze byc ak naprawde grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to coś jest nie tak, facet nic do ciebie nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss nobody
Ja byłam 2 miesiące z nim, gdy wyznał mi miłość. W niedzielę mnie rzucił. Morału brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayortopik u
Hmmm od tygodnia do dwóch jakoś tak to było Bezpośrednio po tym jak ujrzał mój biust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wychodzi na to, że brak słów kocham Cię nie musi świadczyć o braku miłości, natomiast wyznanie miłości wcale nie musi być szczere... brak tu logiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoonono
widocznie nie ma na to reguly. a moze sie faceci wypowiedza jeszcze czemu zwlekaja z deklaracjami? (Ci uczciwi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss nobody
zdecydowanie brak, lepiej czuć że ktoś kocha, niż usłyszeć i zostać porzuconym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
meska logika, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chce ci wsadzić w d**e a ty tego nie ogarnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayortopik u
Mówię o tym jedynym bo inni to róznie to bywało Jedno jest pewne ja pierwsza nigdy tego nie mówiłam Mój były szastał tymi wyznaniami aż mdliło oczywiście nie czułam tej miłości Ten przed nim też nie był lepszy a mimo tego w odwecie chciałam zabić go widłami do siana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie wsadziłas mu ich w d**ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za tragiczny błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayortopik u
w odwecie, znaczy że podniósł rękę na mnie W d**ęmu ich nie wsadziłam bo tak spierdzielał szybko i mi się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×