Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onna789

Po jakim czasie znajomosci lub zwiazku mezczyzna wyznal Wam milosc?

Polecane posty

Gość gość
to nastepnym razem czekaj na niego z otwarta d**ą i wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayortopik u
argumentował to zazdrością o mnie Chiał mi mówić jak mam spędzać wolny czas. Tyran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayortopik u
Ja na takich nie czekam bo zawsze zlewałam zimnym moczem a następnie porzucałam. Porzuciłam dawno dawno temu niejednego frajera. Zastraszano mnie i inne pierdy ale nie ze mną takie numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbramowska
mi wyznal milosc po 4-ech miesiacach, po roku sie oswiadczyl i tak to narzeczenstwo trwa 2 lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaa26
po miesiacu :) obecnie jestesmy ze soba juz 4 miesiac i caly czas mowi ze kocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ok. 3 miesiacach, i co z tego, za kilka zerwal. a tyle bylo gadania o tej milosci, echh - o kant tylka to potluc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkabbbb
A mnie moj maz juz obecnie wyznal milosc podczas oswiadczyn pierwszy raz a bylo to po 3 latach zwiazku. tez dlugo czekalam ale bylo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm po 9 czy 10 dniach, po 5 miesiacach oswiadczyny i zamieszkalismy razem aw rocznice wzielismy slub. Teraz w czerwcu minie nam pierwsza rocznica slubu, 1.5 roku mieszkania razem i 2 lata bycia razem. Jest tak jak na poczatku, nadal kochamy sie jak wariaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt szybko,dlatego nie pamiętam dokładnie.Uznałam,że udaje.Dotarło to do mnie w momencie,kiedy zarzucił mi,że nie odwzajemniam jego uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozni u roznych par to wyglada. Mi po kilku miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 1,5 miesiąca znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio usłyszłałam po jakimś tygodniu... ludzie dajcie spokoj. rozesmiałam mu sie w twarz. płytka miłość chyba, zbyt wiele o mnie nie wiedzial a juz wyznaje miłość hmm ciekawe po co, chyba tylko po to, żebym mu do łozka wskoczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po kilku dniach znajomości ,oboje w tym samym czasie czulismy to samo :P wiedzieliśmy że jesteśmy dla siebie :classic_cool: pomimo wszelkich przeszkód ...:) to jest piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piriririri
Mam taki zakres od godziny znajomości do dwóch tygodni :/ Mężczyźni chyba myślą, że ja marzę o usłyszeniu pewnych słów. I tak np. rozmawiałam z kolesiem dwa razy przez internet, a potem jakiś czas nie miałam okazji, to poinformował mnie jak szalenie tęskni. Słowa tracą wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×