Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość desperacjabardzo

tyje zamiast chudnac

Polecane posty

Gość desperacjabardzo

Rok temu ważyłam 64 kg przy wzroście 164,5, przed wakacjami już 68 a po 69. Trenuje sztuki walkami, ale nigdy też nie byłam szczupła. Przed wakacjami złamałam palec, i w okresie gdy ćwiczę najwięcej przestałam całkiem. Było to pod koniec maja, a do treningów wróciłam w październiku, gdy ważyłam już 71kg. Do świąt dobiło do 72-73kg. Zaczęłam więc ćwiczyć, jadłam 4-5 posiłków dziennie, odstępy co 3h nie jadłam po 21. Chodziłam dwa razy w tygodniu na 2h treningi, jeździłam tam na rowerze ok. 3-4km w jedną stronę, biegałam raz w tygodniu i ćwiczyłam treningi Ewy Chodakowskiej. Po 2 tygodniach spadło mi parę centymetrów w tali, pasie i biodrach. Potem znowu doznałam kontuzji więc ćwiczyłam w domu a w ostatnich dwóch tygodniach zazwyczaj jeździłam na rowerze. Nie straciłam ani 1 kg, moja waga wręcz wzrosła nawet do 75 w ubraniu w środku dnia. Nawet na tyle kilogramów nie wyglądam, ale jak mam na zawodach ćwiczyć z wagą 75kg?! Tam nie będzie nikogo, a wstyd mi bardzo mojej wagi. Jak mam stracić te kilogramy, teraz do połowy maja nie mogę chodzić na treningi, ale myślałam o bieganiu, ale bardzo go nie lubię i trudno mi to będzie robić. Dodam też, że moja koleżanka co ze mną trenuję też przez chwile ważyła 71 kg, od tego czasu schudła 7 kg i waży 64 kg, ale nie robiła nic konkretnego, przez miesiąc nie jadła słodyczy ale teraz je je i dalej waży tyle samo. Co mam zrobić żeby schudnąć przynajmniej 10kg? Moja idealna waga to 58 kg, ale ja bym już była dumna gdybym ważyła te 62-64 a do wakacji spadła poniżej 70 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×