Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

40 latki odchudzajmy sie minus 10 kg

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny jak podejsc do tematu rozsądnie zrzucić 10 kg szybko i skutecznie Jaka dieta będzie najlepsza Potrzebuje zwiększyć ilość żelaza a obniżyć cholesterol kto z was dołączy do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie juz stare rury. Diety w niczym wam nie pomoga :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogadamy dziewczynko za parę lat jak sama będziesz stara rura narazie jestes gowniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja sie dołączę zastanawiam sie nad wykupieniem dietetycznego cateringu ale nie wiem czy to dobry pomyśl. Nie wszystko lubię dlatego mam obawy czy da sie to jesc. Moze ktoś z wad korzysta? Chce z 69 kg zejść do 59 kg mam 166 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 41 lat i chetnie sie przylacze do Ciebie 2 lata temu zrobilam sobie glodowka schudlam na niej 15 kg to byla taka ponad 3 tyg niestety teraz mam znowu ta wage czyli 75 kg i od nowa ja robie ja odchudzam sie tylko wylacznie tak przez niejedzenia okresowe innej metody nie uznaje i nie dziala na mnie. ta jest dosc szybka i wage utrzymalam okolo 2 lat i powtarzam a T auotrko jaka masz dietke? na posty przyglupow nie odpowiadaj ignoruj je...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 kg w wieku lat 40 lepiej nie zrzucać "szybko" Skóra juz niemłoda, raz dwa sie nie zregeneruje. Trzeba włączyć tu trochę ćwiczeń fizycznych i zastanowić się nad jakimś mazidłem do ciała nie, nie chcę was obrażać, sama jestem po 40tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnosnie skory to chce ci powiedzec ze nie mialam i po tej glodowce nie bylo zadnych problemow ze skora na twarzy i na ciele wrecz przeciwnie to tak jakbys miala operacje bez skalpela wszystko co bylo niepotrzebne uleglo wygladzeniu samoistnie tyle ze dosc i to sie tyczy nie tylko skory caly organizm masz tak jakby zresetowany od nowa . ale moze nie kazdy akurat ma taki geneotyp bo ja jak mialam 75 to bylo z czego tracic a jak ktos ma 55 to nie powinnien bo samo suche zostanie i wtedy skora poleci duzo tez zalezy jaki masz geneotyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zgodnie z obietnica-wiek adekwatny,wagowo +- 10 do zbicia.W grudniu bylo 75,na niskoweglowej zbilam 2 kg i dalej nie chcialo drgnac,wiec zaczelam jesc wszystko(slodycze tez),ale waga o dziwo nie poszla do gory.Od 24 marca wzielam d**e w troki -3 posilki dziennie(nie przesadzam z weglami),co drugi dzien basen ,no i zeszlo 3,5 kg.Jeszcze 10 i bedzie dobrze,bo mam 160 wzrostu.Pisalam przez chwile na innym topiku,ale zdechl:(wiec mam nadzieje,ze temu trafia sie bardziej konsekwentne panie.A przy okazji przyjmijcie jakies nicki,bo sami goscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorka42
ja też muszę coś zrobić z moim tłuszczykiem na udach i brzuchu. zawsze miałam figurę "jabłka",ale nie cały czas było tak źle z tym moim wyglądem :( ostatnio się zawzięłam i szukałam jakiś pomysłów na odchudzanie. trafiłam na www.sklepdiety.pl i tam wymieniłam kilka wiadomości z dietetyczką i od tego się zaczęło. dietetyczka ułożyła mi bezpłatnie plan odchudzania i ruszam od wtorku po świetach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz pomysl na dietę jakiś jadlospis? Musze do lipca schudnąć 10 kg mam nadzieję że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej to ja od tej glodowkowej diety bardzo zly czas teraz jest ale odwlekanie doprowazilo mnie znowu do punktu wyjscia .piszcie kobietki moze macie jakies swoje wyprobowane sposoby na niechciane kilosy bo ja niestety tylko tak radykalnie umiem toczyc walke z nimi pozdrawiam wszystkie babeczki i autorke tego milego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn.glodujesz?Od kiedy i jak dlugo masz zamiar?Ja stawam na rozsadne odzywianie i ruch,bo wszystkie diety cud przerabialam i niestety efekt byl krotkotrwaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zjadlam kawalek rolady szpinakowej z lososiem i garsc kielkow slonecznika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okresowo tylko co jakis czas bo nic innego nie dziala na mnie ale moze macie jakies sprawdzone to piszcie ja swojej metody nie polecam nikomu bo jest dosc bolesna i wymaga duzo siły psichicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie efekt byl okolo 2 lat ale zaczełam zrec nalogowo slodycze to od nowa polska ludowa.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glodowka nie wchodzi w grę juz i tak mam slabe wyniki krwi ale mam pomyśl na zdrowe odżywianie zero slodyczy zero mleka stawiam na warzywa i owoce do picia herbata i woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam dobre wyniki tylko ten pieprzony nalog do slodkiego mnie niszczy poki co ma wladze nademna, ja tak mam ze musze miec taki odwyk dlatego ja robie tak ale kazdy ma inny sposob nie? kazdy ktory daje efekt jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubara
Zauważyłam zdecydowaną różnicę w odchudzaniu po 40-tce. Mam wrażenie, jakby mój metabolizm generalnie stał w miejscu :( Na szczęście od kilku tygodni piję herbatkę naturalną figura forever, która poprawia przemianę materii i wspomaga odchudzanie. No i widzę poprawę i powoli też przychodzą efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorka42
jeśli pytasz o jadłospis to ja sama sobie nic nie ustalałam, tylko zaufałam dietetyczce ze http://www.sklepdiety.pl/ i ona mi wszystko ustaliła. jeśli szukasz porad to kieruj je właśnie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz święta i czas pysznych ciasteczek i jak tu sie odchudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczynam po swietach, jestem juz po 40 dawno wrrrrrrrr ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bo za dużo pyszności przygotowanych ja dopiero w tym roku skończyłam 40 lat ale czuje sie strasznie grubo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z umiarem i rozsadnie da sie nawet dietkowac. Przecie ze przytyjecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uf i po swietach. Pora od jutra tracic tu i owdzie rano kawwka 2 sniadanie owsianka obiad kura a na kolacje salatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu skad znasz moja dietke na jutro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem jadnowidzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
To może i ja z Wami? Mam 42 lata i trochę balastu do zrzucenia...startuję z 74.00.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×