Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
Oni są sfrustrowani że polki wola obcokrajowców od nich i o ile mogą nagadywac na ciapatych itd chociaż człowiek człowiekowi nierówny i tam też są i bardzo przystojni i wykształceni, lepsi od niejednego polaka to angole stoją wyżej od nich ogólnie w hierarchii tak samo jak Niemcy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jakich wy 'obcokrajowcach' tu bredzicie POlczyny? :D Ahmed, Mohamed, Ali? Pakol, Murzyn, Arab? jesteście zbiornikami na ciapatą i murzyńską spermę - i tylko na to możecie liczyć. oj Polczyny, Polczyny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frustraci ale też sie nie dziwie bo mają ogromną konkurencję... Ja jestem w UK praktycznie od dziecka i większość moich znajomych jest po prywatnych szkołach, maja co najmniej masters, są obyci i idzie z nimi normalnie spędzać czas. Jeśli chodzi o randki to mam porównanie jeśli chodzi o Anglików to dobre restauracje, koncerty, krótkie spontaniczne wyjazdy, wypady do muzeum, różnorodność. A Polacy? Smętny pub, ale jak najtaniej, narzekanie, rasizm, więcej narzekania, pesymizm, teorie spiskowe i polska polityka. Az odechciewa się żyć. Jak wspomnialam o koncercie to za głośno, za drogo. Restauracja? Po co, możemy sami ugotować będzie taniej. Muzeum? Nuda. I jeszcze się ktoś dziwi ze nikt takich nudziarzy nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiningstar
Dla twojej wiadomości nędzny zakompleksiony polaczku nigdy nie spalam z murzynem, Pakistancem, arabem itd chociaż koleguje się z Egipcjanem i uwierz mi ze kulturowo i intelektualnie stoi o wiele wyżej niż Ty.spalam za to z cudzoziemcami, wszyscy wykształceni i pochodzący z bogatych państw, ale to akurat nieważne, no to nie stanowi o wartości człowieka. Piszę to tylko po to żebyś tu nie p******il smetow że polke stać tylko na w.w przez ciebie. My się podobamy na całym świecie, was nie chcą nawet rodaczki i to boli prawda? Tylko frustraci obrażają, więc pomysł kto jest bardziej żałosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście jedyne co on może to obrażać w internecie a potem płakać w poduszkę do snu rozmyślając jakie ma nędzne życie. A my w tym czasie mamy rewelacyjny seks z fantastycznymi facetami. A wybór jest duży :) i to nieudacznika boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapłakiwać się do snu a potem budzić się w środku nocy z krzykiem bo nie może znaleźć swojego mikropenisa :D :D potem szukać go aż wzejdzie słońce, i tak w kółko. to musi być katorga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahahaha dobre! Myślę, że byśmy zostały dobrymi koleżankami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woop woop :D ah to tylko Gripex tak na mnie działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z nikim je spałaś, dzbanie na spermę. Byłaś walona w dziurę jak zwykła kurfa. Tfuuu ty śmierdząca polczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ja tez mialam ostatnio przeziebienie i jechalam na Lemsip, ale to strasznie slodkie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiningstar
Tak dziewczyny my się rozumiemy :) koleś możesz mnie nazywać jak chcesz, naprawdę spływa to po mnie bo znam swoją wartość :) byłam całowana, pieszczona i robili mi minetke nie wiem czy z k***a tak się robi ale może się nie znam :P różnica jest taka że facet na poziomie rozumie że tak jak on ma prawo do seksu, tak samo ma kobieta,taki młot jak Ty wali jakieś zapijaczone pasztety które rzygaja robiąc mu laske i nie kuma że można mieć z******ty seks z facetami na poziomie, poprzedzony też normalnymi spotkaniami, rozmowa itd. Wylewaj swoje frustracje dalej polski śmieciu, mi przynajmniej facet lizacy moja cipke nie belta z obrzydzenia jak jest w twoim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmierdzisz polczyno kurestfem na odległość. Pieprzony dziurewiec tfuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie nawet żadny Polak nie podchodzi :D:D beka z nich jest straszna, przyjdzie jeden czerwony łeb z drugim, przeklina i myśli, że nikt nie rozumie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podchodzą bo Polacy nie zadają sie z pasztetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@00:18 dokładnie! A jełopka trzeba ignorować i tyle. Niech się tapla w swoim jadzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze polskie świnie mieszkają w UK. Można tam rochac za przysłowiowa czapkę śliwek. Ten topik zreszta to potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoofil I jeszcze się z tego cieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostaków i wieśniaków do siebie ciągnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiningstar
ten debil nie ma zadnych agrumentow, powtarza w kolko te same wulgaryzmy zenujacy jestes kretynie od razu widac, ze jestes prostackim, niewyksztalconym ciulem i zaloze sie ze brzydalem bez powodzenia mozesz sobie pisac dalej swoje dyrdymaly , dla twojej wiadomosci w uk nie mieszkam, bylam tam tylko jako turystka, ale to akurat niewazne bo stoje po stronie dziewczyn ktore tam mieszkaja i wiem, ze maja tam lepszych facetow do wyboru niz takie z****** gowienko jak np ty( nie mam tu na mysli arabow i itp) wiec pisz sobie dalej, ja mam niedlugo randke w Pl, ale z facetem ze Stanów po doktoracie stac cie na laske na podobnym poziomie? co najwyzej umowi sie z toba zapijaczona dresiara po zawodowce ktora jedynie co potrafi powiedziec po angielku to selfie i f**k off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni sie umawiaja..... taaaa... Jak już sie umówią to z jakaś wiesniara na ich poziomie z Polski lub Europy Wschodniej, które lansują sie ciuszkami z Primarka. Więc po co tak gadać jak i tak sie umawiają z Polkami / ruskimi. Co innego gdyby mieli branie u Angielek / Niemek, ale nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*ktora sie lansuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dokładnie. Poziom zerowy i wie tylko jak bluzgać i się powtarzać. I się dziwi że nikt go nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiningstar
no wlasnie powiedz oblechu ile lasek z zachodu wyrwales? spales z niemka, angielka, amerykanka czy chociazby hiszpanka? watpie ciekawe jaki jest tego powod, nie bede mowic glosno, ale sie domyslam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, ten powód już dawno tutaj był głośno wymieniany MIKROPENIS. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiningstar
i z pewnością równiez krzywy ryj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale świnie sie zdenerwowały. Mowię wam, polskie świnie z emigracji sa najlepsze. Rochasz cała noc za bilet do kina. Nie na darmo obcokrajowcy wala do Polski rochac polskie świnie. W całej Europie wiadomo, ze to największe kurfiska, taka właśnie opinie wyrobiły Polkom emigracyjne świnie z UKa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto teraz baranie do kina chodzi jak każdy ma kino domowe i filmy w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczescie polacy do mnie nie podchodza ;) mam taki wyglad i akcent, że nawet im do glowy nie przyjdzie, że maja jakas szanse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiningstar
Kochana to tym lepiej dla Ciebie. Ja jestem w pl a spotykam się z facetami zza granicy, dobrze że trochę ich tu mieszka i całkiem sensownych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×