Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

36 czy juz za pozno?

Polecane posty

Gość gość

Niedlugo bede miec 36 lat. Od roku staramy sie o trzecie dziecko, bezskutecznie. Zastanawiam sie czy nie jest juz za pozno. Moze powinnismy juz odpuscic? Kiedys zakaldalam sobie 35 lat jako granice .. Bardzo pragne trzeciego dziecka i trudno pogodzic mi sie z mysla, ze juz jest za pozno;-( Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieckiem faceta i tak nie zatrzymasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzynka ze swoim mężem starali się ponad 8 lat o ciążę. Urodziła śliczną córcię w wieku 38 lat. Są przeszczęśliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 40 tc. Za 2 miesiące kończę 39 lat. Nie łam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama urodziła mojego brata w wieku 36 lat. Teraz brat ma 8 lat i mama świetnie się trzyma. Widać, że ją odmłodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na łeb upadłaś? Nawet jakby to było twoje pierwsze, to by jeszcze nie było za późno. Badania jednak bym zrobiła sobie i mężowi, chociaż te podstawowe, bo rok starań to trochę długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, za późno. Wszak w tym wieku to już się babcią zostaje... a tak na poważnie to może trochę wyluzuj? Może za bardzo się spinasz, ciągle myślisz o dziecku, nakręcasz się i przez ten stres nie możesz zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam podstawowe badania i jest ok... meza nie namawiam bo to sie raczej nie uda... kurcze 2 dzieci bez problemu, od razu sie udalo, a teraz rok i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja chrzestna 20 lat temu dopiero na pierwsze sie w tym wieku zdecydowala. Nie jest za pozno.ale mysle,ze lepiej wrzuccie na luz,na zasadzie co bedzie to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×