Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła_mamusia_trojaczek

Urodzę trojaczki ( proszę o radę)

Polecane posty

Gość Przyszła_mamusia_trojaczek

Witam! Bylam z mężem na usg. Lekarz stwierdził że urodzę blizniaczki. Byłam zdziwiona i przerażona. Aby to potwierdzić i sprawdzić czy aby lekarz się nie pomylił więc poszliśmy do najlepszego lekarza jaki może być w naszym miescie. A tu nagle lekarz mówi iz będą to trojaczki! Dwie dziewczynki i chłopiec. Ale byłam wystraszona. Ten lęk przejoł nademna przewagę. W domu jakoś nerwy puściły. Takie przypadki zdarzają się zadko. Teraz to już 6 msc. Ale czuje się zle. Wiadomo jestem pod kontrolą lekarzy. Nie wiem jak sobie poradzę z trójką niemowlakow. Mąż pracuje lecz mogę liczyć na pomoc mamy i teściowej. Kobieki proszę o rade. Jakie ciuszki ( podajcie stronki sklepów internetowych bo w tym stanie raczej nie będę chodzic po sklepach) mebelki, inne akcesoria. A i jakie imię dla dziewczynek doradzacie. Dla chłopca wybraliśmy Maksymilian lecz dla dziewczynek jeszcze nie. Bardzo prosze o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a idź dzieciorobie, ależ sie dorobiłaś, i oczywiście zaczęłaś od bahorów, współczucia żadnego życia do lat 6 , mąż nie będzie chciał bzykać takiej rozklapiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrojne szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz przej****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maksymilian bo tak kolba od mezocha dostawalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17,18 idz sie lecz wariatka i frustratka .Nikt cie nie chce i swoje zale i jad wylewasz na forum ropucho.Autorko jakos to bedzie :DA swoja droga leczylas sie pewnie na bezplodnosc?!Czesto bywa ,ze po tych roznych leczeniach tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty wcześniej nie miałaś USG, że dopiero w 6 miesiącu się dowiedziałaś o ciąży mnogiej? :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz rade:)potrojne szczescie! Imiona moze wszystkie na M?Maks,Maja,Malwina,Magda,Monika,Martyna,Melania,Marta,. Mi sie podoba:Maks,Maja (kolezanka ma takie blizniaki-super dzieciaczki),a z bardziej oryginalnych Maksymiluan,Anastazja,Lilia lub Karina,takue mniej popularne;)a jakie masz typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko dużo szczęścia przy porodzie i teraz w tej końcówce juz mozna powiedziec( domyślam sie ze pewnie czujesz sie jak kobiety w 8-9mc z jednym maluchem) i dużo cierpliwosci bo na pewno sie przyda. sama zaraz będę mama malej kruszynki i mam miliony obaw,wiec domyślam sie co ty przezywasz. Jednak z pewnością dasz rade, moze nie będzie różowo,nie raz będziesz plakala z bezradności ale z czasem nie będziesz sobie wyobrazala by kazdy z malyszkow mogl urodzić sie osobno(w sensie 3 osobnych ciąż) odpowiadając na twoje pytanie ja mogę ci polecic allegro jeśli chodzi o ciuszki, wyjdzie taniej dla ciebie przy takiej ilości a wiadomo i tak szybko urosną. W rodzinie niedawno urodzily sie bliźniaki i ciuszki w najmniejszym rozmiarze byly za male po 2 tyg. Meble nie mam pojęcia,mozesz poszukac bardziej znanych firm w wyszukiwarce,wiele udostępnia sprzedaz przez Internet. Ja wiekszosc musialam kupywac przez Internet,ale reszte prosilam męża lub matki by poszli do sklepu kupić dana rzecz(czesto szukalam na stronach danego sklepu produktu i wybieralam jakieś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_mamusia_trojaczek
Ale wy jestescie wstrętni! Gość z 17:24 nie ale inni tak. Dostalam takie szczęście od Boga a wy zamiast mi pomoc to krytykujecie. Tak leczylam się na bezplodnosc. Nieprzypuszvzalalm że urodzę trojaczki. Do goscia17:27 Miałam wcześniej usg ale jak pisałam teraz jestem u 6 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ubranka moze na aallegro,ja tam wszystko kupilam cala wyprawke! Jak chcesz to Ci moge doradzic co potrzeba itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc z 17:27 autorka opisala na początku początku. W nast. zdaniu masz"Teraz to juz 6miesiac" wiec na logikę jakiś czas minal od kiedy wie ze bd miala trojaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje ale nie wyciągaj,lap po darmochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadwóchdziewczynek
Gratuluję potrójnego szczęścia ;-) na pewno będzie Ci ciężko, ale jakoś sobie poradzicie. Co do sklepów internetowych to nie doradzę, ja kupowałam sporo rzeczy przez internet, ale głównie poprzez allegro ciuszki angielskie next i mothercare. Dobre jakościowo z zagranicznych są też ubranka carters a z polskich ja lubię coccodrillo. W sieciówkach jest dużo małych ubranek, może zerknij, nawet teraz są wyprzedaże, może coś akurat wybierzesz. Dużo tego potrzebujesz i raczej malutkie, bo trojaki pewnie wcześniej się urodzą i nie będą duże... Może powiedz skąd jesteś a mamy z okolicy podpowiedzą co i gdzie warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z imionami na M i z allegro ten krotki wpis to ja ta sama osoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_mamusia_trojaczek
17:33 bardzo dziękuje. Przynajmniej ty mnie rozumiesz. Tak to prawda czuje się jakbym miała jutro rodzic :D srrasznie się boję porodu i ogólnie wsztstkiego. Przyznam się że już nad tym płakałam. Naszczescie mam przy sobie kochajacego meza. Do innych: imiona nie muszą być na m. A jakbyś mogła to podaj mi całą wyprawke. Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadwóchdziewczynek
Co do mebelków to ja polecam drewex, klupś - miałam łóżeczko i komodę i jestem zadowolona. Później dopiero wymieniłam na systemowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co CI Sie przyda na poczatek: Pieluchy zwykle Pieluszki tetrowe,ja mam 10szt na 1coreczke Kocyki polarowe Beciki na poczatek polecam te usztywniane Dla Ciebie wkladki poporodowe z Belli Wkladki laktacyjne Jak bedziesz karmic butelka to polecam Lovi(tansza odwiednik Aventu) Espumisan na problemy brzuszkowe w kroplach PEdicetamol dobrze tez miec Aspirator do noska Chusteczki nawilzanr,super sa Baby Fresh Pampers lub Dada Cotton Sensitive z biedronki Wanienka Smoczki fajne sa z Lovi lub Canpol Babies Emolium emulsja do kapieli Oliwka ja lubie Bambino Linomag A plus E fajny na poczatek kremik Sudokrem na odparzenia pupki Szczoteczka,obcibacz do paznokci Platki kosmetyczne dla dziec****aklanki woreczki na pampersy z kupka czasem sie przydaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadwóchdziewczynek
Fajnie, że rodzisz na lato, dzieciaki będą dotlenione i na podwórku jest szansa, że będą spokojniejsze niż w domu. Na pewno musisz przemyśleć kwestię wózka żebyś mogła spacerować. A wyprawka to głównie body i pajacyki, tak najwygodniej i Tobie i dziecku. Musisz mieć czapeczki i coś cieplejszego na chłodny dzień /cieplejszy pajac, dresik itp./, skarpetki, mogą się przydać niedrapki. Trójki możesz nie karmić piersią, więc na pewno jakieś butelki/smoki itp. smoczki uspokajacze też się przydadzą raczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terometr bezdottkowy wygodny Reczniczki z kapturkami Przewijak fajna sprawa Szamponik do wlosow ja mam Bambino rozowy bfajny Sol fizjologiczna w razie katarkow czy zalegan w noskach Patycxki do uszu Pisze z glowy to cos moze mi umknac;) Z ubranek najqygodniejsze sa pajace z dlugim rekawem,malo rozpinania Czapeczki bawelniane Body z dlugim i krotkim rekawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co twoj tak zrobil?owszem sa takie sytuacje ale nie wszyscy sa zli... ppo co w was tyle zawisci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam cię moja droga, gratuluje ci szczerze, widać jesteś wyjątkową kobietą skoro jest Ci dane. Pamiętaj przedewszystkim, masz męża on to przezywa razem z Tobą ale jak to facet nie pokazuje tego po sobie. ja co prawda mam tylko córkę dwuletnią ale pracuje z pewnym fajnym mężczyzną, jest właśnie ojcem trojaczków, też dwie dziewczynki i chłopczyk. jako że pracujemy razem się spooooro od niego nasłuchałam jego obaw i wogóle. My zorganizowaliśmy taką akcje, że jak tylko dostaliśmy cynk że dzieciaczki juz są na świecie zrobiliśmy zrzutkę najpotrzebniejszych rzeczy, każdy przyniósł paczke pieluch, husteczek, ubranka i takie tam. W sumie chodzę do nich w odwiedziny czasem, maluchy już mają po 4 lata i jak to żona kolegi się śmieje że nie ma nawet pojęcie skąd u niej ta siła i cierpliwość do tego wszystkiego. Powiem ci że przyjemnie jest tam chodzić ale do rzeczy, najlepiej od razu zbieraj sobie rzeczy, pieluszki, ubranka i takie tam. Jako że szczęście potrójne lepiej by było postawić na lepszą jakość, na allegro są takie 7 paki body early days cena nie najtańsza ale są dobrej jakości. Życzę ci zdrowia przede wszystkim i wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i z tego early days i body i piżamki i inne ubranka są dobrej jakości, zamówisz na allegro, za przesyłkę zapłacisz raz a sporo czasu zaoszczędzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci doradzę kupić suszarkę do ubrań:) z trojgiem dzieci napewno Ci sie przyda. Na pierwsze 3 miesiące to kup ubranka które latwo zakladac czyli koszulki, spiochy, body kopertowe z polspiochami i pajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy trojaczkach robi sie cc wiec nie bedzie miala rozklapciochy :) Swoja droga ale jaja , gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie masz kupcie sobie zmywarkę i miej na oku bramki na schody jeśli masz schody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochasz już te dzieci bardziej od męża? Jak wyobrażasz sobie wasze małżeństwo po porodzie? w ogóle nie będziecie mieli dla siebie czasu, przy jednym ludzie się zapominają, a przy trojgu? kompletne zatracenie emocjonalne i energetyczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co jak będzie, normalnie będzie tylko z trójką dzieci. Jak pisałam o tym koledze, ojcu trojaczków to on wszystkim entuzjastycznie opowiada o swoich trzech skarbach i mówi że kocha żonę jeszcze bardziej za to właśnie jakim skarbem go obdarzyła, to rzadko spotykane szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×