Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w tym roku nie robię na świeta kompletnie nic

Polecane posty

Gość gość

przez ostatnie lata w wielkanoc przewijały się tłumy gości a to siostra z mężem, rodzice, teście, rodzeństwo męża a ma ich 6 . miałam całą masę roboty w tym roku zapowiedziałam że to ja przychodzę z mężem i dzieckiem na krzywy ryj. Chodź raz chcę mieć święta kojarzące się z odpoczynkiem a nie tylko z tłumem gości do obsłużenia. Jutro pojedziemy, kupię jakieś ciasto, zrobię jakąś sałatkę żeby nie iść do kogoś z pustymi rękami, dzieciom kupie słodycze, jakis lepszy alkohol wino lub sheridensa żeby było do delektowania się a nie uchlania mordy i tyle. Wyjdę przed rodziną na skąpca i nieroba przy tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze i mówi się "teściowie". A pomysł z krzywym ryjem pochwalam. Nie znoszę świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam w d***e. Mam wielki dom i zawsze do mnie wszyscy przychodzą i nic nie przynoszą ew ciasto, choć proszę. W tym roku ugotuje 50 jaj i wymocze w barwnikach, gar zurku z kiełbasą i salatke jarzynowa. Mam nadzieję, że za rok nie przyjdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ja robię tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie popieram..Jaki nierób i skąpiec?Masz prawo spędzic święta tak jak Ci się podoba....Ja też pierwsze lata po ślubie robiłam Swięta zapraszałam....ale to się skonczyło..wiesz jak mi ulżyło..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo brawo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację. Jeszcze gdyby było tak, ze raz u Ciebie, raz u teściów, raz u jednego brata czy tam siostry itp. to ok, wypadałoby robić święta raz na kilka lat i wtedy jest spoko ale gościć ich co rok to przesada. Najwygodniej nic nie kupować, nic nie robić, dom sprzątnąć i zamknąć, posiedziec u kogoś i wrócić do ciszy, spokoju i porządku. Wstyd przyznac ale moja rodzona siostra tak robi - dzień u teściów, dzień u naszych rodziców i ma spokój. Ja zapraszam moich rodziców do siebie bo nie chcę, żeby siedzieli sami wiec i teściów wołamy, kiedyś zapraszałam też męża rodzeństwo ale oni nas nie zapraszali ani razu więc się skończyło. I nie jest mi głupio. Moim zdaniem rodziców można ugościć ale rodzeństwo wiecznie przyjmować bez rewanżu - przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie my to samo, kupilismy dom, mamy wielki salon i zawsze aaa bo u mnie najwięcej miejsca, bo ogród i dzieciaki mają gdzie gonić, aaa to jak przyjadą teściowie ten ten i tamten też by przyjechali, teściowa jeszcze mądra sama swoje dzieci spraszała do mnie, rodziców w sumie zapraszalam sama, siostra jest u mnie często gęsto to jak by w świeta nie przyjechała i takie tam no sorry, kurdę ja miałam całe święta spieprzone bo trzeba dla gości przygotować. Dobra no w sumie ta siostra czy mama jak przyjechały to pomagały w kuchni ale one nie wiedzą co gdzie trzymam więc też pomoc średnia a teraz powiedziałam koniec. siostra już mnie zaprosiła i rodziców do siebie, zobaczymy czy od strony męża ktoś się domysli bo z nimi najgorzej, przyszli lordy i paniusie żeby koło nich latac a w sumie nie przynosili nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez tak robię, po jednym dniu u kazdych rodziców, wolą tak niz do nas przyjsc, a i ja nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to samo rodzina meza to najlepiej by się do nas wpakowała i po kłopocie ,a najbardziej mnie wk.......ze jak tesciowa zaprasza na swiateczny obiad to nas nigdy tylko swoje córeczki a nas na kawe i ciasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×