Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tak strasznie mnie boli głowa,że aż łzy mi lecą i chce mi sie wymiotować :(

Polecane posty

Gość gość

rok temu miałam równie silne bóle i poszłam do neurologa, miałam robioną tomografię albo rezonans, które to nic nic nie wykazało, dostałam leki przecimigrenowe, brałam parę tygodni i bóle cudownie ustąpiły, później nic mnie nie bolało, aż do zeszłego tygodnia kiedy to rozbolała mnie głowa i z przerwami boli mnie aż do dziś, wczoraj bolała okropnie i punktowo, wziełam ketonal, dzisiaj boli mnie silnie i po całej głowie, chociaż zacżęło sie od czoła... nie chce brac leków codziennie, zarazx się położę ,może zasnę, macie sposoby na taki okropny ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nie ma lepszych sposobow na tak silny bol jak leki. i czolo meliske, moze posmaruj amolem skronia i czolo poloz sie spac. Solpadeina jest dobra na mocny bol ale nie przed snem bo zawiera tez kofeine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry pieprzony tablet cos mi poprzestawial w szyku, mialo byc wypij meliske......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze sąsiad się wziął za borowanie o tej porze :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapent
też tak miewałem, czasem 'globus' trwał trzy doby , nie wyrabiałem z bólu, w końcu trafiłem na konkretną lekarkę, która stwierdziła, skoki ciśnienia , od kilku lat nie wiem co to znaczy ból głowy ale łykam prochy na obniżenie ciśnienia , zapukaj do kardiologa przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dzieki...tylko nie wiem co to solipadina, mam mało leków w domu... mam nadzieję,że po spaniu lepiej bede sie czula...nie chcę zawracać głowy neurologowi, ale też nie chcę by bolało mnie codziennie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradzę Ci coś. Zainteresuj się akupunkturą i poszukaj osoby, która to robi dobrze a nie wyciąga kasę. Pomoże Ci. Moja kuzynka miewała takie bóle jak opisujesz. Ktoś jej o tym powiedział i spróbowała. Teraz czuje się świetnie a bóle minęły jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz koniecznie do lekarza !!!!! i to najlepiej jedz jeszcze dzisiaj na pogotowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solpadeine najlepsza w taboetkach musujacych. Nie zawracasz glowy, jestes pacjentka a to jego praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solpadeina, to paracetamol z kofeiną. Taki sobie środek. To już lepiej idź po receptę i kup Nimesil. Niedrogi i bardziej skuteczny, dłużej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapent a ile masz lat? ja jestem młoda dziewczyna, u kardiologa jeszcze nie byłąm, ale możliwe że to coś z ciśnieniem, bo dziwna pogoda jest i źle to na mnie wpływa, teraz już chyba wyłączę kompa, bo oczy mnie bolą od komputera i wymiotować aż chce mi się z bólu, powiadomię tylko kogoś z rodziny że się źle czuję bo nietety mieszkam sama ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich rzeczy nie można lekceważyć - rok temu mogło to być coś innego nigdy nie wierz co to może być -np. przy tętniaku też jest silny ból głowy najwyżej uznają cie za idiotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solpadeina jest z kodeina i kofeina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi na to pomaga jak zwymiotuje to wtedy mniej boli a tak wgl to aspiryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:58 właśnie mama mi powiedziała to samo, ale od czego taki ból,że aż trzeba wymiotować? często tak masz? to wg mnie nie jest normalne...podobny ból miałam w październiku, ale wtedy byłam zmęczona i zestresowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapent
być może masz PYRALGIN w domowej apteczce, na mój 'globus' działało i jeszcze jeden lek , wycofany - aptekarze powinni wiedzieć o co chodzi, PABIALGIN działał po 15 minutach , raczej nie kombinuj z kofeiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam siły na to by iść do apteki, pójdę spać, pewnie to migrena, raczej nic groźnego tylko uciążliwe strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez czesto boli głowa. Nie moge patrzec na swiatło, czasem az chce sie wymiotowac. Wtedy tylko pomaga tabletka i drzemka. Nic inego. Tak sie czuje jak bym była na poteżnym kacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, już wstałam :) bez bólu głowy! obudziłam się wprawdzie w nocy, ale nie chciałam pisać na komputerze, bo jeszcze czułam lekki ból, jednak od razu lepiej, sam sen mi pomógł bez leków, tak sobie pomyślałam,że faktycznie może to od światła, może mam problem z oczami? coś dziwnego,że tyle młodych ludzi ma problem z bólem głowy, wśród moich znajomych to samo... może to skutki chemtrailsów? w moim mieście bardzo intensywnie opryskują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchajcie od tygodnia nie biore suplementu diety (w formie do rozpuszczania w wodzie) na zdrowe wlosy i skore i od tygodnia juz mnie glowa nie boli! mysle,ze ten sumplement mogl byc winny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×