Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

13 letnia Dżesika została mamą a jej mama 34 letnią babcią i sąd chce je zabrać

Polecane posty

Gość gość

sąd chce odebrać 13 letnią Dżesikę mamie Katarzynie, bo ta jej nie dopilnowała, skoro dziewczynka zaszła w ciążę z 24 latkiem, czy to nie przesada? Przecież każdy sam odpowiada za swoje czyny. 13 latka to już osoba mająca część praw. Poza tym pamiętam jak sama miałam 13 lat, też miałam swoje potrzeby. Skoro nikt jej nie zmuszał to chyba nic strasznego? Poza tym nie oddała swojego dziecka, a chce je wychowywać. WIdać,że biedny dom, ale dużo w nim miłości :) Mama Dżesiki ma jeszcze 3 albo 4 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta dziewczynka wygląda na 18 lat na zdjęciu, zresztą dlaczego instytucje wtrącają się w sprawy obywateli? w końcu ma sie rodzić więcej dzieci czy nie? Dodam,że córka Jesiki urodziła się ZDROWA ! więc społeczeństwo nie będzie ponosiło dużych kosztów. Czy prawo do dziecka mają tylko kobiety po 40??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki sobie świat stworzyliśmy powiadasz? ale jak?? kto im dał prawo ? rozumiem, gdy chodzi o ograniczenie praw drugiej osoby, przemoc, molestowanie, ale gdy nic złego się nie dzieje to po uj sie wtrącać? boją się,że druga córka tej pani zajdzie w ciążę, ale czy to coś złego? przecież rodzi się za mało dzieci! a czy to ważne kto rodzi? (sama mam prawie 30 lat i nie chcę mieć dziecka, więc fajnie,że ktoś robi to za mnie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto stworzył taki świat jak nie my ludzie, to nasze prawa, nasze wierzenia i cała reszta tego bałaganu umysły. Gdybyśmy znikli to znikłoby razem z nami i wszelkie problemy by znikły. Reszta by sobie funkcjonowała w naturalnym rytmie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sex w wieku 13 lat... Trochę się pośpieszyła młoda :P. A co do jej dziecka, to sprawa, pomiędzy nią a Bogiem. I państwo nie ma tu nic do tego. Ona chciała zostawić dziecko, niech się martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, 13 letnia matka o imieniu Dżesika....:D I niech ktos jeszcze powie,że takich imion nie daje dzieciom patologia...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wielkiej Brytanii 13 latka urodziła zdrowe dziecko babcia ma lat 27. Wszyscy się mają dobrze i problemu nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt,że imię trochę patologiczne, ale matka tej dziewczyny wyglądała normalnie, wiecie może kiedyś była moda na takie imiona, Dżesika swojej córce dała imię Maja, czyli całkiem normalne. Z jednej strony możemy ją osądzać, a z drugiej, przecież nie każdy musi robić to co każe system, chodzić do szkoły, na jakieś beznadziejne studia itp. Podobno ojciec maleństwa kupuje wszystko, wyprawki, pampersy, więc dziewczynka nie jest bez pomocy. Larry czaasem myślę,że lepiej gdybyśmy wszyscy znikneli i zostałyby tylko zwierzęta, one są mądrzejsze od nas ludzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 letnie dziecko to nie niemowlak że się przy nim siedzi non stop. Co niby ta matka miała zrobić? Zamykać ją w domu? To wtedy dopiero sąd by miał podstawy do odebrania jej opieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jest taki w Polsce pogląd,że lepiej trzymać dziecko pod kloszem, sama jestem tego ofiarą, do dziś boję się chodzić na randki, że o przyprowadzeniu faceta do domu nawet nie myślę :D mam 22 lata i gdybym była w ciąży bałabym się powiedzieć rodzicom :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 28, a jak powiedzialam matce, ze podoba mi sie facet - moj znajomy,to mnie spytala, czy juz chce wyjsc za maz... :( nie wiem, co gorsze - klosz czy ciaza w 13 lat... i to patologia i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadne przegięcie nie jest dobre, wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech się lepiej zainteresują tym 24-letnim pedofilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×