Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzeniamoje

Marzę o wystawnym życiu...

Polecane posty

@marzeniamoje: . Nie radzę pisać do tego ruskiego oszusta. Będzie wyłudzać od Ciebie pieniądze za pomysły na biznes czy wciskać przeróżny chłam, jak np. tabletki ograniczające spalanie :D Debil z MLM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzeniamoje
Wiem wiem takich pseudo doradców, którzy żerują na naiwnych jest teraz mnóstwo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No taki el camillo tak potrafi doradzic ze niewiadomo czy sie smiac czy plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też potrafisz doradzić, szczególnie językowo ("niewiadomo") :D Śmiać się należy z twojej głupoty tępy mlm-ku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafisz nic cieakwego napisac to czepiasz sie pisowni. uswiadamiam cie ze pisze szybko i czasami zapominam nacisnac spacji np. mozesz sie jeszcze czepic ze nie stawiam przecinkow i kazde zdanie zaczynam od malej litery glupi c***u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zmykają stąd ruski naciągaczu, bo jak sam już zauważyłeś nikt nie potrzebuje twoich porad. Dalej sprzedawaj te swoje cudowne tabletki, dzięki którym MLM-owskie mercedesy będą spalały mniej paliwa :D Na pewno każdy durny mlm-ek sobie je zakupi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: . @@@Nie potrafisz nic cieakwego napisac to czepiasz sie pisowni. uswiadamiam cie ze pisze szybko i czasami zapominam nacisnac spacji np. mozesz sie jeszcze czepic ze nie stawiam przecinkow i kazde zdanie zaczynam od malej litery glupi c***u.@@@ . A co ci się tak spieszy? Goni cię ktoś, durny mlm-ku? Czy może chcesz zyskać więcej czasu na wciąganie innych do biznesów? Ja potrafię szybko pisać nie robiąc przy tym zbyt wielu błędów i wcale nie robię z tego żadnej sensacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
typowa polacka mentalność. zerowe osiągnięcia, nawet języków nie potrafią się nauczyć w stopniu komunikatywnym, a są święcie przekonani, że im się należy- BO TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"typowa polacka mentalność. zerowe osiągnięcia, nawet języków nie potrafią się nauczyć w stopniu komunikatywnym, a są święcie przekonani, że im się należy- BO TAK." :-D Absolutnie się zgadzam z tą diagnozą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zal mi ciebie el camillo. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nie jestem el debillo: . A ty ilu języków się nauczyłeś, mongolski pastuchu? Są ci potrzebne podczas wypasu na stepach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzeniamoje
nouvelle95 Akurat tak się składa, że znam język angielski w stopniu komunikatywnym mam certyfikat, język niemiecki miałam w podstawówce i miałam bardzo dobre oceny kwestia przypomnienia. Język włoski podstawy, ale co z tego jak mój mąż nie ma głowy do języków co sama wyjadę? Plus to, że jedynie gdzie mogę wyjechać to Norwegia bo tam mam rodzinę, ale tego języka nie mogę opanować jest trudny. Co poduczę się parę słówek to zaraz zapominam. Ciężki bardzo język kursy u nas są drogie, a że Norwegia jest w strefie Schengen to nie mam co liczyć na bezpłatny kurs z EFS. Na płatny mnie nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzeniamoje
Tzn. język niemiecki miałam w podstawówce i szkole średniej. Na studiach mając certyfikat z anglika ( język angielski robiłam właśnie dzięki Efs) byłam zwolniona z zajęć. Zaliczyłam go bez problemu. Nie mów, że nic nie chciałam osiągnąć, bo w tym czasie kiedy robiłam kurs z angielskiego studiowałam i pracowałam. Odkąd skończyłam szkołę średnią pracuję a pracuję już dobre 12 lat z niewielkimi przerwami. W tych czasach ciężko znaleźć prace a mi jakoś się udawało do tej pory bez większej przerwy w cv. Tylko co z tego jak wszędzie ta najniższa krajowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w Norwegi kasa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też "nie mam głowy do języków", nie cierpię ich, a jakoś się tego angielskiego nauczyłam znajomość j. obcych nie jest skorelowana z inteligencją i na upartego można się tego jednego języka nauczyć, trzeba systematyczności i ciągłego kontaktu z językiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
@@marzeniamoje - do wyboru masz: a) Uczenie się w szkole na wyższe stanowiska w Firmach b) Nauczyć się analizy technicznej i fundamentalnej a następnie zarabiać na Forexie. Kurs przeze mnie proponowany kosztuje około 400 zł, ale nie wiem czy jeszcze jest dostępny, oto link: http://fxstarter.pl/ c) Nauczyć się marketingu i sprzedaży i podpisać umowę z jakąś firmą: Przedstawiciel Handlowy d) Nauczyć się marketingu i sprzedaży i wykorzystać to w MLM e) Założyć swoja własną Firmę f) Wyjechać za granicę na zmywak ???...... . Jeśli miałbym Coś Ci zaproponować to właśnie Forekx. Przy obecnym stanie MLM'u nie warto się angażować bo wiele jest do obgadania i nauczenia. Szybciej będzie na Forexie :) . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@nouvelle95: . Czy nie za ostro ich oceniasz? Ja też uważam, że lenistwem nie da się nic zdziałać ale też nie można wszystkich pakować do jednego wora. Nie każdy bezrobotny jest nieudacznikiem i nierobem. Uważam, że ktoś kto szuka pracy i stara się aby ją znaleźć (np. zapisuje się na kursy doszkalające, codziennie przegląda ogłoszenia itd.) to nie zasługuje na potępienie. I zaznaczam, żeby nie kierować się wpisami tego ruskiego ciecia Folomeyeva. Ten tępy pastuch mongolski przyjechał do Polski i od 5 lat żebrze na Kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Rafał Ruszkiewicz: . @@@marzeniamoje - do wyboru masz: a) Uczenie się w szkole na wyższe stanowiska w Firmach b) Nauczyć się analizy technicznej i fundamentalnej a następnie zarabiać na Forexie. Kurs przeze mnie proponowany kosztuje około 400 zł, ale nie wiem czy jeszcze jest dostępny, oto link: http://fxstarter.pl/ c) Nauczyć się marketingu i sprzedaży i podpisać umowę z jakąś firmą: Przedstawiciel Handlowy d) Nauczyć się marketingu i sprzedaży i wykorzystać to w MLM e) Założyć swoja własną Firmę f) Wyjechać za granicę na zmywak ???...... . Jeśli miałbym Coś Ci zaproponować to właśnie Forekx. Przy obecnym stanie MLM'u nie warto się angażować bo wiele jest do obgadania i nauczenia. Szybciej będzie na Forexie usmiech.gif@@@ . I tutaj też przylazłeś mlm-owski oszuście, żeby naciągać ludzi? Rozumem, że dla ciebie najlepsza jest opcja D czyli naciąganie i żebranie na mercedesy i inne cuda. Zmykaj stąd czym prędzej bo nie potrzebujemy tu pseudo biznesmenów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
@El Camillo - zapewniam Cię, że nie przyszedłem tu naciągać na MLM. Jestem tu aby coś doradzić :) . @marzeniamoje - musisz wybrać...cokolwiek byś nie wybrała to i tak będziesz musiała zaryzykować: Pieniądze, Czas i Energię. . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda, niczego nie musi ryzykować. Nie rozumiesz tego człowieku, że dziewczyna szuka uczciwej i w miarę dobrze płatnej pracy a nie żadnych pseudo biznesów. Te cudowne "rady" zostawicie dla siebie, jeśli nie macie niczego sensownego do powiedzenia. . . @@@El Camillo - zapewniam Cię, że nie przyszedłem tu naciągać na MLM. Jestem tu aby coś doradzić@@@ . A co możesz jej doradzić? Jeśli już to namawiać na pseudo biznesy i płatne szkolenia, po których nic mieć nie będzie. Stracone pieniądze i czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
Owszem, że musi ryzykować. . El Camillo jak to pięknie napisałeś, że Trzeba się dokształcać. A jaką ma gwarancję, że ją zatrudnią ??. Zapomniałeś już, że jest ostra selekcja między etatowcami ?? . Mówisz, że chcę ją namówić na płatne szkolenia...a jaką gwarancję ma, że po "darmowym" szkoleniu ją zatrudnią ?? . Ani po płatnym ani po "darmowym" szkoleniu nie ma "gwarancji" zatrudnienia. Owszem ma większe szanse zatrudnienia ale na pewno nie ma 100% gwarancji zatrudnienia. Dlatego musi Zaryzykować. . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś głupi i tyle :) . @@@El Camillo jak to pięknie napisałeś, że Trzeba się dokształcać. A jaką ma gwarancję, że ją zatrudnią ??. Zapomniałeś już, że jest ostra selekcja między etatowcami @@@ . Żadnej ale zawsze lepiej mieć jeden papier więcej niż mniej ;) Poza tym, może znaleźć się taki pracodawca, który ją zatrudni ze względu na o***ty kurs (wcześniej się z nim dogada, że go zaliczy). To prawda, wśród mlm-owców nie ma żadnej selekcji. Biorą każdego, jak leci. Każdy jeleń złowiony na ulicy jest na wagę złota :D . . @@@Mówisz, że chcę ją namówić na płatne szkolenia...a jaką gwarancję ma, że po "darmowym" szkoleniu ją zatrudnią ??@@@ . Nie ma żadnej. Ale przynajmniej nie straci kasy na jakiś złodziejski przekręt, który jej proponujesz ;) . . @@@Ani po płatnym ani po "darmowym" szkoleniu nie ma "gwarancji" zatrudnienia. Owszem ma większe szanse zatrudnienia ale na pewno nie ma 100% gwarancji zatrudnienia. Dlatego musi Zaryzykować.@@@ . Nie musi ryzykować. Może pozostać na tym co teraz ma. Jakąś pracę zawsze może znaleźć, nawet bez kursów czy szkoleń. Mówienie, że "musi" coś zrobić jest trochę na wyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ale ty glupi i naiwny el camillo jestes. Zal mi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
@@El Camillo - Nie musi ryzykować. Może pozostać na tym co teraz ma. Jakąś pracę zawsze może znaleźć, nawet bez kursów czy szkoleń. Mówienie, że "musi" coś zrobić jest trochę na wyrost.@@ . El Camillo czy ty jesteś niepoprawny?? Jak ona może zostać na tym co ma, skoro to co ma już jej nie wystarcza ??.... Ten wątek został stworzony po to aby coś jej doradzić. Jak na razie doradziłeś jej kursy darmowe i to dobre jest ale nic poza tym jej nie doradziłeś :/ * * @@@RR - Mówisz, że chcę ją namówić na płatne szkolenia...a jaką gwarancję ma, że po "darmowym" szkoleniu ją zatrudnią ??@@@ . El Camillo - Nie ma żadnej. Ale przynajmniej nie straci kasy na jakiś złodziejski przekręt, który jej proponujesz oczko.gif . Odp. RR - Złodziejski albo i nie. Pamiętaj, że to tylko Twoja subiektywna opinia a jak wiemy, opinie często gęsto są przereklamowane. Poza tym jest taki cytat, który krąży wśród ludzi: Kto Nie Ryzykuje - Ten Nie Je. * * @@El Camillo - Żadnej ale zawsze lepiej mieć jeden papier więcej niż mniej oczko.gif Poza tym, może znaleźć się taki pracodawca, który ją zatrudni ze względu na o***ty kurs (wcześniej się z nim dogada, że go zaliczy).@@ . Owszem, lepiej mieć 1 papier więcej niż mniej. Każdy wie, że może się taki pracodawca znajdzie albo nie. Ryzyko jest. * * @@El Camillo - To prawda, wśród mlm-owców nie ma żadnej selekcji. Biorą każdego, jak leci. Każdy jeleń złowiony na ulicy jest na wagę złota@@ . Nie wiem kto Ci to powiedział ale na pewno nie robi się tego w ten sposób. Selekcja jest i to ostra. . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah selekcja ????? hahahhahahahahah jaki jełop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
To tak jak Przedstawiciel Handlowy czy Sprzedawca: Każdy obywatel na ulicy jest potencjalnym klientem Piekarni czy jakiejkolwiek innej firmy :) Nie ma od tego reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: . @@@Oj ale ty glupi i naiwny el camillo jestes. Zal mi ciebie.@@@ . Spójrz do lustra mlm-owski żebraku. Na twoją naiwność już nie ma lekarstwa. Na zawsze pozostaniesz tępym mlm-kiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Rafał Ruszkiewicz; . @@@El Camillo czy ty jesteś niepoprawny?? Jak ona może zostać na tym co ma, skoro to co ma już jej nie wystarcza ??.... Ten wątek został stworzony po to aby coś jej doradzić. Jak na razie doradziłeś jej kursy darmowe i to dobre jest ale nic poza tym jej nie doradziłeś :/@@@ . Może pozostać z tym co ma. Zawsze można zweryfikować swoje plany. Nikt nie może ją zmuszać do podjęcia jakichkolwiek działań. . . @@@Odp. RR - Złodziejski albo i nie. Pamiętaj, że to tylko Twoja subiektywna opinia a jak wiemy, opinie często gęsto są przereklamowane. Poza tym jest taki cytat, który krąży wśród ludzi: Kto Nie Ryzykuje - Ten Nie Je@@@ . Nie tylko moja. Na te wasze przekręty nabiera się już coraz mniej ludzi i musicie się z tym pogodzić żuczki ;) Jak to "Kto nie ryzykuje - ten nie je"? Ja nic nie ryzykuję a mam pełną lodówkę. Kolejne mlm-owskie dyrdymały mające na celu zrobienie wody z mózgu uczciwym ludziom. . . @@@Owszem, lepiej mieć 1 papier więcej niż mniej. Każdy wie, że może się taki pracodawca znajdzie albo nie. Ryzyko jest.@@@ . Ryzyka nie ma. Jeśli ktoś nie wyobraża sobie zbyt wiele, to nie musi obawiać się, że coś mu nie wyjdzie. . . @@@Nie wiem kto Ci to powiedział ale na pewno nie robi się tego w ten sposób. Selekcja jest i to ostra.@@@ . Ostra selekcja :D Jak masowe łapanki, które codziennie organizujecie na nowych naiwniaków można nazwać selekcją :P . . @@@To tak jak Przedstawiciel Handlowy czy Sprzedawca: Każdy obywatel na ulicy jest potencjalnym klientem Piekarni czy jakiejkolwiek innej firmy Nie ma od tego reguły.@@@ . Ale nie każdy musi coś kupić. I nie należy mieszać ludziom w głowach, żeby tylko coś wzięli wbrew swej woli, bo szybko się do ciebie zrażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×