Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalianataszanast

Pytanie do facetów ;)

Polecane posty

Gość natalianataszanast

Czy podobają wam się 16-19 latki ? Chodzi mi oczywiście o takie ładne, zadbane, już właściwie kobiety, a nie jakieś tam dzieciaki z wyglądu. I nie chodzi o żadną pedofilię, tylko o młode, ładne dziewczyny. I jeśli wam się podobają, to co jest w nich takiego fajnego, pociągającego? Proszę o szczere odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawił cię dla takiej młodej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianataszanast
nie, sama skończę niedługo 18 lat i zastanawiam się czasem, co ciągnie starszych facetów do takich małolat ;) bo raczej emocjonalnie by raczej nie pasowaliby do siebie, więc co jest w nich takiego fajnego z wyglądu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kogo pytasz? Facetów w wieku 18 lat czy 40? Ja mam 30 i owszem jak dziewczyna jest ładna, to oczywiście że to dostrzegam i może mi się taka spodobać, ale nie w tym żadnego podtekstu... dla mnie to jeszcze dziewczynki, a nie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w nich jest fajnego? W sumie oprócz młodego ciała nic... ale starsi takie lubią, bo łatwo takimi małolatami kierować i zaimponować im pozycją i kasą. Poza tym takie dziewczyny są często uległe i nie mają pojęcia o tym co to prawdziwy seks, dlatego facet ma łatwiej, bo łatwiej zaspokoić 18-latkę niż kobietę dojrzałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianataszanast
no pytam raczej tych starszych od nich, czyli tak 20+ i tak dalej. i tak jak napisałam wyżej w temacie, nie chodzi o takie dziewczynkowate, tylko o kobiece, dojrzale wyglądające m.in. licealistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma w nich jeszcze tego kobiecego wyrachowania i kalkulacji. Są szczere, nie mają bagażu doświadczeń i uprzedzenia po poprzednich związkach. Piękno i delikatność. Może za dużo powiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianataszanast
mi się zawsze wydawało (tak z moich osobistych obserwacji), że po prostu do takich dziewczyn uderzają faceci, którzy nie mają zazwyczaj powodzenia u swoich rówieśniczek i większość ich nie chce. zazwyczaj ci faceci są lekkoduchami i to jest prawda, że małolatkom łatwiej zaimponować - często samo to, że facet jest starszy jest czymś dla nich fajniejszym, lepszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianataszanast
claude speed - nie chodzi o taką starą maleńką, tylko po prostu wyglądającą już kobieco, ale nie jakoś przesadnie staro. nie jakiegoś tam kociaka, wyglądającego na 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Co w nich jest fajnego? W sumie oprócz młodego ciała nic... ale starsi takie lubią, bo łatwo takimi małolatami kierować i zaimponować im pozycją i kasą. Poza tym takie dziewczyny są często uległe i nie mają pojęcia o tym co to prawdziwy seks, dlatego facet ma łatwiej, bo łatwiej zaspokoić 18-latkę niż kobietę dojrzałą. x chodzi o WYGLĄD LOLITY a nie o to jak ją zaspokoić ha ha i lepiej ruch/ac taką niż starą 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż nam swoje zdjęcie Kochana, to chętnie ocenimy!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do takich dziewczyn uderzają faceci, którzy nie mają zazwyczaj powodzenia u swoich rówieśniczek i większość ich nie chce. z x jeszcze raz, CHODZI O WYGLĄD I TYLKO WYGLĄD, przyjemniej jest je ruch/ac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecinne pytania zadajesz. Młode samice zawsze przyciągają uwagę samców. Bardzo to romantyczne, prawda? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobieta ma coś takiego że musi czuć się bezpiecznie i cholera wie dlaczego one myślą że jak facet jest starszy to bardziej odpowiedzialny, itd... a to g***o prawda, żaden facet w wieku lat 30-40 nie zwiąże się na poważnie z małolatą, bo to nie ma sensu. A kobieta zaczyna się tak od 25 roku życia, poniżej to jeszcze dziewczyny, a poniżej 20 to dziewczynki i nie chodzi tu o wygląd czy sposób ubierania się, tylko o dojrzałość emocjonalno-fizyczną. Podsumowując... jak facet dojrzały lata za małolatami, to chodzi tylko i wyłącznie o seks, o nic więcej, taka młoda zrobi wszystko to na co nie powoli sobie większość dojrzałych kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianataszanast
czy ja wiem, czy romantycznie. mi z jednej strony bardzo miło, jak ktoś starszy ode mnie się za mną ogląda :) (nie chodzi mi o jakiś obleśnych starców). i nie jestem puszczalska, że wskakuje pierwszemu lepszemu, który się do mnie uśmiechnie. po prostu jest to miłe, kiedy się komuś podobam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czujesz się wtedy atrakcyjną samiczką? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuję że są tu napalone barany mocni w gębie. ale w realu to boją się gęby otworzyć bo im cuchnie z japy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianataszanast
ja nie moge, zadać jedno pytanie a tu już mi o atrakcyjnych samiczkach wyjeżdżają :D a gość 19:39:00 - całkowita racja.. :P [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianataszanast
wypowie się ktoś jeszcze na ten temat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż tu można dodać? moja wypowiedź jest z 19:27 i z 19:39.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tu się wypowiadać, takie młode dziewczyny podobają się tym co lubią sobie pobzykać bez zbędnego starania się o przyjemność partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×