Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Sprzatanie biura

Polecane posty

Gość Gosia

Ja zdecydowanie polecam firmę sprzątającą - u nas akurat działa Anilop. Bardzo dobrze pracują, a i cenowo dla firmy wychodzi korzystniej. Można polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Jestem zdania, żę dobra firma sprzątająca jest na wagę złota i ja taką firmę mam i współpracuję z nią.  Firma quattro oferuję profesjonalne sprzątanie biur na  najwyższym poziomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia

Moja znajoma zatrudnia agencję Firmę Sprzątającą ANILOP z Krakowa i jest super zadowolona - wszystko dokładnie, szybko i w przystępnych cenach. Dla firmy to spora oszczędność, bo nie musi zatrudniać pracownika na etat, a usługi wrzuca w koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Ja polecam korzystać z usług firmy Quattro z Gliwic  bo firma jest w 100%  zaufana . Korzystałem z usług tej firmy już kilka razy i za każdym razem wszystko było jak w najlepszym porządku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca

Polecam to:

Szybki i wysoki zarobek! Nawet do 400zł dziennie - zależy to tylko od Twojego zaangażowania! Jeżeli chcesz zarobić szybko i wygodnie nie wychodząc z domu wystarczy że: - zarejestrujesz sie na stronie: 

https://eoqmoney.xyz/9740763497455/  - za każdy dobrze przepisany kod dostajesz pieniądze! - wypłacasz pieniądza na swoje konto. To wszystko, zacznij juz teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W firmie korzystaliśmy na początku z usług osób prywatnych, potem jednak przerzuciliśmy sie na usługi oferowane przez firmy. Jest to wygodniejsze. Po prostu wystawiaja nam fakturę a my nie musimy zajmować się rzeczami, które do nas nie należą. Nie musimy zaopatrywać danej osoby w środki czystości czy umawiać się indywidualne na sprzątanie. Poza tym firma z jakiej usług korzystamy oferuje równiez przegląd stanu technicznego budynku. Daję kontakt

https://inwemer.pl/mikroregion-wroclawski

Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam firmę SETI-Maszyny. W swojej ofercie posiadają bardzo dobrej jakości maszyny czyszczące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na terenie północno-wschodniej Polski działa firma sprzątająca Akmar. Polecam bo pracują na profesjonalnym sprzęcie, specjalistycznych produktach, a ceny nie zwalają z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybór między zatrudnieniem sprzątaczki a skorzystaniem z usług agencji sprzątającej zależy od kilku czynników. Jeśli cenisz sobie elastyczność i masz ograniczone potrzeby sprzątania, indywidualna sprzątaczka może być dobrym wyborem. Jednak, jeśli szukasz profesjonalizmu, niezawodności i kompleksowości usług, agencja sprzątająca może lepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby, zwłaszcza w kontekście większych przestrzeni lub specyficznych wymagań czystości. Agencje takie jak Akmar oferują szeroki zakres usług i zapewniają ciągłość opieki. Warto zastanowić się, co jest dla Ciebie ważniejsze: personalizacja czy profesjonalizm i skala usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×