Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Sprzatanie biura

Polecane posty

Gość Filipooo
Ja swoją firmę zaopatruje w środki czystości i akcesoria na stronie www.cleanlogis.pl Zatrudniłem jedną panią która zajmuje się utrzymaniem czystości w biurze i jak dla mnie najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku Gdańska, to ja mam bardzo dobre doświadczenia z tą firmą http://sprzataniegdansk.eu/ solidni specjaliści. Sprzątają w biurze, jak też u mnie prywatnie w mieszkaniu. Sa zupełnie nieinwazyjni, a przy tym dokładni. Podoba mi się ich podejście do tematu no i nie jest drogo jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znasz kogoś kto zajmuje się usługami porządkowymi to na pewno warto kogoś takiego wynając, sprawdź np. http://akromar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Trójmieście w zakresie sprzątania współpracujemy z firmą www.proclean.info.pl która sumiennie i profesjonalnie podchodzi do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam sprząta firma http://cleanuphome.com.pl/ i złego słowa o nich powiedzieć nie mogę. Bardzo przystępna cena usług, oraz rzetelni pracownic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Ja o wiele bardziej ufam firmom sprzątającym niż indywidualnym sprzątaczkom. Wtedy mam pewność, że gdy osoba, która zwykle u mnie sprząta zachoruje, będą w stanie dać mi kogoś w zastępstwie. Dlatego też od dłuższego czasu korzystam z firmy Anilop (sprzątającej na terenie Krakowa). Firma jeszcze nigdy mnie nie zawiodła - sprzątające osoby są na czas i pracują bardzo sumiennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty52
Posiadając firmę lepszym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z agencją sprzątającą. Każda firma musi dbać o swój wizerunek, bo jest to poniekąd jej wizytówka. Gdyby ktoś szukał takowej w okolicach Wrocławia, to polecam - http://tomasconsulting.pl/sprzatanie-w-duzych-biurowcach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja firma od dawna współpracuje z www.blexsprzatanie.pl Jest to świetna firma sprzątająca, która zajmuje się między innymi sprzątaniem biur. Firma ta działa na terenie całego kraju i wykonuje swoją pracę bardzo dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej sprawdza się firma sprzątająca w mojej firmie sprząta Romwit. Wtedy w biurze jest naprawdę czysto. Nie trzeba się też martwić się o odpowiednie środki czystości czy sprzęt. Do tego mają bardzo dobre podejście, kontaktujemy się z opiekunem, a wszystkie prace wykonywane są po zamknięciu biura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim biurze w Zielnej Górze sprząta firma www.akromar.pl . Zawsze jest dobrze posprzątane, szef również jest zadowolony. Jeśli ktoś szuka firmy w tych okolicach to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim biurze w Zielnej Górze sprząta firma www.akromar.pl . Zawsze jest dobrze posprzątane, szef również jest zadowolony. Jeśli ktoś szuka firmy w tych okolicach to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu można zgłosić się do specjalistów czyli firmy SOMI http://somi.pl/ U nas dobrze się sprawdzają. Firma jest mega dokładna i solidna, współpracujemy z nimi już kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wstydzisz się być sprzątaczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SienaK

Miałam kiedyś Panią sprzątającą w biurze, a od jakiegoś czasu zlecam firmie sprzątającej Anilop w Krakowie i mając porównanie już nigdy nie skorzystam w firmie z usług jednej osoby. W domu to co innego, ale w biurze ekipa uwija się szybciej i dysponuje profesjonalnym sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna12

Ja korzystam z usług firmy sprzątającej Akromar - 2 razy w tygodniu sprzątają mi biuro, bardzo polecam, dokładna praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angrekart

Podjęlismy współpracę z firmą  www.proclean.info.pl która regularnie dba o czystość na klatkach schodowych na osiedlach trójmiasta przez co znacznie ułatwili nam życie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon

Kilka razy miałem okazję angażować do sprzątania Anilop z Krakowa. Dla mnie to super sprawa. Firma sprząta i wychodzi. Robią to znacznie lepiej niż pracownicy na etacie i nie trzeba się martwić o zusy, wypłaty itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

Ostatnio również miałam okazję skorzystać z usług Anilop i przyznam że jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm i doskonałe wykonanie każdych zadań. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

My w firmie zatrudniamy specjalistów. Panie z Anilop przychodzą po godzinach naszej pracy, rano mamy świeżo i przyjemnie, wszystko na miejscu i nie mamy zastrzeżeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula

Niestety w dzisiejszych czasach bardzo trudno jest znaleźć dobra firmę sprzątającą.  Osobiście przez wiele lat przez nasza firmę przeszło wiele firm sprzątających i raz było lepiej innym razem gorzej. Po wielu latach poszukiwań tej "jednej "natrafiliśmy na nich www.quattro.slask.pl. Firma oferuję bardzo atrakcyjne ceny i sprzątają na 5+. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip

Dobra firma sprzątająca powinna posiadać dobre urządzenia. Polecam zapoznać się z oferta firmy  Kerpol Karcher i zapoznać się z takimi urządzeniami jak  : mop elektryczny  FC5, oraz profesjonalną myjkę do okien WFP10.  Moim zdaniem te urządzenia są niezbędne  w firmie sprzątającej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka

U mnie w firmie zatrudniamy profesjonalną firmę Anilop. Są rzetelni, mają swój sprzęt i środki, a dodatkowo nie wychodzi to zbyt drogo - nie ma konieczności zatrudniania nikogo na etat, a sprzątanie wrzucamy w koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek

W Krakowie zdecydowanie sprawdza się Anilop, gdzie oferują bardzo szeroki zakres usług - zimą nawet odśnieżanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Korzystam z pomocy firmy sprzątającej Anilop od dwóch lat i przyznam że bardzo mi się to opłaca. Ostatnio nawet korzystałam z ich pomocy prywatnie i też nie narzekam. W firmie dzięki zatrudnianiu sprzątania z zewnątrz sporo oszczędzam na zatrudnieniu pracownika na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalix

znajoma zatrudnia firmę Anilop do sprzątania i jest bardzo zadowolona - nie jest drogo, a dokładnie i profesjonalnie, a dodatkowo wrzuca faktury w koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina
Dnia 18.09.2019 o 10:10, Gość natalix napisał:

znajoma zatrudnia firmę Anilop do sprzątania i jest bardzo zadowolona - nie jest drogo, a dokładnie i profesjonalnie, a dodatkowo wrzuca faktury w koszty

Anilop to rzeczywiście dobry wybór, też korzystaliśmy z ich usług kilkakrotnie i zawsze sprawdzają się na medal - w zeszłym roku pomagali nam w odśnieżaniu posesji firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×