Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martyna357

Martwie sie ze tabletka po stosunku nie zadziala..

Polecane posty

Mam taki problem poniewaz 24 dnia cyklu ( 15 kwietnia wtorek ) zrobilam to z moim chlopakiem lecz prezerwatywa pekla zauwazylismy jak juz skonczyl we mnie strasznie sie przestraszylam bo od nie dawna wspolzyjemy a nie jestesmy gotowi na dziecko. Wiec poszlam szybko sie umyc a na drugi dzien po 15 godzinach po stosunku wzielam tabletke lekarka powiedziala ze do 24 godzin jest te 95%. Nie wymiotowalam ani nie mialam biegunki jak pisalo przez 3 godziny od zarzycia jak na ulotce ze trzeba wziasc znowu jesli sie ma to trzeba wziac. Mialam klucia prawego/ lewego podbrzusza i posrodku od wziescia tabletk po 5 dniach nici, od soboty przed stosunkiem bolaly mnie piersi jak przed okresem wydaje mi sie ze to byla ewolucja bo zawsze przed miesiaczka mam, po 5 dniach tabletki przestaly mnie bolec piersi, tradzik sie nie pokazuje a ja przezywam ze nie dostane okresu. Pierwszy raz wzielam tabletke po a ciagle mysle o tych 5% ze jestem w ciazy. Mial ktos taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, zadziała Już bym miała gromadkę dzieci gdyby nie działały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa prezerwatywa pękła, to jakaś odziedziczona po dziadku, którą wcześniej jeszcze ojciec używał i któreś z was jest tego skutkiem? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uff mam nadzieje troche mnie zmartwilo jak mi przestaly bolec piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiakkk
Każda kobieta inaczej reaguje na tabletkę, a im więcej będziesz się stresować to miesiączka będzie się opóźniać. Dlatego nie denerwuj się, ryzyko jest na prawdę niewielkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraczunia z dupunia
bralam te tablety kilka razy - nie martw sie beda dzialac. Moga ci troche rozregulowac system -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tabletki poronne!!! Czyli to aborcja! a aborcja = morderstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aborcja
Dnia 21.04.2014 o 07:44, martyna357 napisał:

Mam taki problem poniewaz 24 dnia cyklu ( 15 kwietnia wtorek ) zrobilam to z moim chlopakiem lecz prezerwatywa pekla zauwazylismy jak juz skonczyl we mnie strasznie sie przestraszylam bo od nie dawna wspolzyjemy a nie jestesmy gotowi na dziecko. Wiec poszlam szybko sie umyc a na drugi dzien po 15 godzinach po stosunku wzielam tabletke lekarka powiedziala ze do 24 godzin jest te 95%. Nie wymiotowalam ani nie mialam biegunki jak pisalo przez 3 godziny od zarzycia jak na ulotce ze trzeba wziasc znowu jesli sie ma to trzeba wziac. Mialam klucia prawego/ lewego podbrzusza i posrodku od wziescia tabletk po 5 dniach nici, od soboty przed stosunkiem bolaly mnie piersi jak przed okresem wydaje mi sie ze to byla ewolucja bo zawsze przed miesiaczka mam, po 5 dniach tabletki przestaly mnie bolec piersi, tradzik sie nie pokazuje a ja przezywam ze nie dostane okresu. Pierwszy raz wzielam tabletke po a ciagle mysle o tych 5% ze jestem w ciazy. Mial ktos taki problem?

Zamówiłem ze strony abortionpill.online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×