Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Enepsignos

Co teraz? Dziewictwo.

Polecane posty

Gość gość
chociaz w sumie to nie wiem, musialbym uslyszec jak brzmialo to twoje "zostaw, nie jestem gotowa", jezeli na przyklad dziewczyna rownoczesnie wije sie, wypreza piersi i chichocze, no to glupio cos takiego nazwac g***tem, no a jak dziewczyna nie chce sexu to po prostu nie chce i tyle, nie daje sobie wsadzic bez uzycia sily, proste, no chyba ze jakis bandzior ja sterroryzuje czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enepsignos
Mówiłam żeby mnie zostawił płaczliwym głosem, byłam przerażona. Nie byłam gotowa. Na pewno swój pierwszy raz przeżyłabym inaczej, nie po alkoholu, z uczucia, nie z procentów w głowie. Odpychałam go, ale mówiłam, że jak jestem po alkoholu, to tracę siły. Próbowałam go ugryźć, kopnąć, cokolwiek, ale bez skutku. Bałam się też, że się zdenerwuje i użyje wobec mnie siły, uderzy, cokolwiek. Wtedy bym miała ślady i mogłabym od razu pójść na policję przynajmniej. A teraz co policja zrobi? Jak on powie, że ja kłamie i że nic nie zrobił to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczysz że wezmą się za niego i to ostro bo większość policjantów ma też dzieci w takim wieku. Pozatym napewno ktoś cię widział taka zaplakana zresztą tak jak mówiłem wyjdź z tego forum i idź pogadać z rodzicami a jutro na policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To on będzie musiał udowodnić że jest niewinny, a znając życie na pierwszym przesłuchaniu tak się zamota że nikt mu nie uwierzy;) ty zgłaszasz g***** składasz zeznania, a potem odwiedza go policja i zabiera na komendę na przesłuchanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enepsignos
Porozmawiam o tym jutro rano z mamą. Mam nadzieję, że to nie będzie zła na mnie, a na niego, choć będzie mówiła, że prosiła, bym nigdzie nie jeździła do domu i nie piła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×