Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciepło w mieszkaniu jak ubieracie niemowlęta

Polecane posty

Gość gość

robi się coraz cieplej, również mieszkanie się szybciej nagrzewa. Jak ubierać niemowlę ( 4 mce) aby go nie przegrzewać ale też nie zaziębić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cora w body, rajstopki i na to sukieneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinoowka
ja od urodzenia ubieram tak samo- body z krotkim rekawem lub na ramiaczkach i na to zwykly bawelniany pajac. w mieszkaniu zawsze miedzy 19 a 21st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w mieszkaniu 24 stopnie, masakra!!!! Musze wietrzyc pol dnia mieszkanie aby spadlo do 21. Dwa pokoje od naslonecznionej strony poludniowej. Corka ma na sobie spodenki, skarpetki, body z krotkim rekawkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To my ubieramy tak jak poprzedniczka, jak bylo lato, on noworodek, upal taki, ze w domu przy klimatorze spadalo nam do 29stopni, to tylko body z krotkim rekawem i pielucha, a i tak byl mokry, zreszta ja tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kiedy jest ciepło: body z krótkim rękawem, śpioszki na szelkach lub spodenki, często bose stópki, ale w pogotowiu mam zawsze sweterek i skarpetki, gdyby się zrobiło chłodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bluzeczka z krótkim i skarpetki w mieszkaniu ok 21 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie w domu mam ciepło, czasami za ciepło biorąc pod uwagę że w zimie mamy dodatnie temperatury. Moje dziecko chodzi w śpioszkach i koszulce, staram się nie przegrzewać jej. Mieszkam w Warszawie i na szczęście mam dobrego dostawce energii http://termika.pgnig.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×