Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miminka9090

BOJĘ SIĘ ŻE MOGĘ BYĆ W CIĄŻY

Polecane posty

Gość gość
Nie jest za wcześnie na test..w dniu spodziewanej miesiączki mozesz juz zrobić. .dzisiaj mozesz go teraz nawet zrobić bo jesteś po terminie jezeli 23 marca byl pierwszym dniem twojego cyklu.Wychodzi ze jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka9090
Kochałam się ze swoim facetem z miłości, owszem jeszcze nie mieliśmy w planach dziecka ale wiem że jeśli by było to wziął by całą odpowiedzialność na siebie i zająłby się mną i dzieckiem ale chcieliśmy jeszcze poczekać a tu takie coś, chociaż to jeszcze nic pewnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 i 6 kwietnia? no to wg kalendarza trafione idealnie w owulację. To teoria ale przy regularnych cyklach się sprawdza. Pamietam, że gdy byłam w ciazy na początku pobolewał mnie brzuch okresowo i to do tego stopnia że leciałam do wc pewna że zaraz się zacznie a tu nic. Spora możliwość że to ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka9090
to poczekam do jutra jutro będzie równy miesiąc... W tym miesiącu spożywałam trochę alkoholu i papierosów, nie wiem czy to może mieć jakiś wpływ na ewentualną ciążę? Żeby nie było jestem z normalnej, dobrej rodziny a to że czasem wypiłam w ciągu tego miesiąca to na imprezie albo w gronie znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka9090
Ja też właśnie latam jak wariatka do wc i sprawdzam a tu nic! nawet kropelka choćby brązowego śluzu wskazującego na okres, masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku ciązy zarodek korzysta z własnych zapasów więc nie przyswaja tego co matka spożywa. Jest więc chroniony w tej kwestii. Odstaw używki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób jutro z rana test i daj znać co wyszło. Ale jak dla mnie to wszystko typowo ciążowo wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąża 100%, trafiłaś idealnie w owulację :) miałam podobnie - gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka9090
Mój facet też się martwi, równo ze mną czeka na okres :D i ciągle powtarza że będzie i że trzeba tak myśleć i to powtarzać sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rozumiem,z zabezpieczeniem czy bez i tak jest szansa na ciążę,decydując sie na sex zawsze,zawsze normalni ludzie biorą pod uwagę ciążę,a tu chyba codziennie temat; czy jestem w ciąży ,chyba jestem...I zawsze zaskoczenie i najczęściej lament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka9090
Ale piersi też mnie lekko pobolewają to mój facet mówi że to na okres bo zawsze tak było że przed okresem bolą, ale to już się przeciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzanie sobie że będzie okres i tak nic nie zmieni. Jeśli jest ciąża to nie zniknie. Szkoda że sobie nie powtarzał wcześniej -zabezpiecz się w czasie seksu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka9090
Może siła umysłu sprawi że zarodek się nie zagnieździ i wypłynie razem z krwią hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym etapie zarodek już się dawno zagnieździł. siłę umysłu to trzeba było mieć wcześniej w czasie seksu. Cóż, przekonasz się jutro co i jak ale moim zdaniem będą dwie kreski. Bardzo znajomo mi ten twój opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam takie same objawy jak na okres, w życiu nie pomyślałam ze w ciąży jestem a bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka9090
No i nic nie ma krwi! sprawdzałam jeszcze i nic! zamiast krwi mam taki przezroczysty lekko białawy śluz i czasem mnie zaboli w podbrzuszu ale zamiast krwi mam w pochwie właśnie ten biały śluz a zawsze pochwę tuż przed okresem miałam suchą, zazwyczaj tak było, czy na prawdę to może wskazywać na ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka9090
Napisze tu jakaś kobietka w ciąży? czy też miałyście taki śluz kiedy miał się pojawić okres? ja już nie wiem co myśleć nawet nic nie jem bo się stresuję tym czekaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TEMAT KRETYNKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka9090
gość wyżej- daruj sobie tą kretynkę! jak ci coś nie pasuje to nie czytaj i się głupio nie wypowiadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka9090
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz po test,nie ma co czekac i sie denerwowac,juz powinno wyjsc czy jestes w ciazy czy nie...mnie pozytywny test wyszedl 3 dni przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test ciążowy, będziesz wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka9090
a ten śluz też może świadczyć o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już ci X osób napisało --- zrób test ciążowy. Nie dociera? My Cię nie zdiagnozujemy przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz po ten test,nawet najtanszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijaa91
Hej ;) mam podobną sytuację :) od 5-u dni spóźnia mi się okres (miesiączkuję już od ponad 10lat) i nigdy nie miałam jeszcze takiej sytuacji. Tyle, że w moim wypadku zawsze się z narzeczonym zabezpieczamy, więc nie mam pewności. W każdym bądź razie od 3dni boli właśnie mnie podbrzusze jak na okres tylko z przerwami, przez dwa dni miałam obfite, białe upławy, a od wczoraj zanikły zupełnie (nie ma dosłownie nic). Dodam, że przed okresem zawsze bolą mnie piersi, a teraz nie czuję żadnego bólu. Dzień po spodziewanej miesiaczce robiłam pierwszy test i dziś rano drugi- oba negatywne. Jestem obecnie za granicą i niestety tu nie ma jak w Polsce, że mogę sobie iść prywatnie do ginekologa, bądź na badanie krwi. Muszę się zgłosić do przychodni gdzie dopiero lekarz rodzinny stwierdza co zrobić, a wydaje mi się, że 5dni spóźnienia to jeszcze nie jest ogromna ilość. Czytałam sporo na forach już o tym i padają same pytania, żadna z dziewczyn w podobnej sytuacji nie napisała w końcu co jej wyszło. Jak to u was dziewczyny było :)? Ciąża czy jakaś inna przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decydując sie na współżycie zawsze jest ryzyko zajścia w ciążę, nawet zabezpieczając się. Tak ciężko wydać 10 zł na test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelka123
z Twojej opowieści wynika, że mogło dojść do zapłodnienia. Dziewczyny, ja też opisałam swoją historię, zapraszam do komentowania: stosunek przerywany w dniu owulacji ( nie mogę wrzucić linku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelka123
f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5904409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×