Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miminka9090

BOJĘ SIĘ ŻE MOGĘ BYĆ W CIĄŻY

Polecane posty

Gość gość
dziwne ze sie nie badasz w ogole..24 lata inie wiesz nico swoim ciele..no ale nic,niemoja sprawa,nic ci nie powiemy skoro sama nie wiesz nico swoim cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwie sie ze w tym momencie nie biegniesz do apteki (nawet jakbys miala biec 2 h) po test i kwas foliowy dla dziecka....przeciez nie robisz tego dla siebie...kobieto dla dziecka..i wolisz siedziec nakafeteriii czekac az Ci powiemy czy nosisz dziecko pod sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy mozna zajsc w ciaze ze stosunku przerywanego gdy finał był na moim brzuchu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak rodzice mogą nic nie powiedzieć swojej córce o tym kiedy są dni płodne i niepłodne, masakrewicz, a potem stękają zdziwieni, że córka w ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe no nastepna... tak przy stosunku przerywanym mozna zajsc w ciaze,gdyz w wydzielanym plynie preejakulacyjnym tez sa plemniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie u wszystkich mężczyzn w preejakulacie występują plemniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie wszyscy meżczyzli sa plodni a o tymnie wiedza...piszę o wiekszosci...mozna przy takim stosunku zajsc?mozna..nie grzebie jej facetowi w gaciach zeby wiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heeee... Ja wiedząc że nie dostałam okresu od razu leciałam po test i pokazały się dwie kreski też mnie pobolewało podbrzusze i piersi, pojawiały się też ranne zawroty głowy gdy wstawałam z łóżka i wstręt co do niektórych zapachów. A wiedziałam, że mogę być w ciąży mimo to z partnerem do końca współżyliśmy :) dzisiaj mam 3 letniego syna :) pozdrawiam :D i życze powodzenia i dziwię się, że nie lecisz po test tylko latasz co chwilę do wc i się gorączkujesz zamiast mieć to już za sobą ! Ale rób jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak autorko kupiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka9090
Nie, fałszywy alarm dostałam okres dzisiaj rano, nie wiem dlaczego się tak opóźnił? nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło, zawsze był co 28- 29 dni, najwyżej do 30 dni był a teraz był po 32 dniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem tak się zdarza. Masz nauczkę na przyszłość -zawsze się zabezpieczać. 3-4 dni to żadne spóźnienie. Ale sama się wkręcałaś, bo nie nie zabezpieczałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka9090
I być może już z samego stresu mi się tak opóźniło, no teraz to już na pewno będę bardziej uważała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale i tak polecam wizytę u gina,niech ci chociaż wyłoży kiedy masz dni płodne i do cholery zabezpieczaj się skoro dziecko to teraz dla ciebie taki stres. AAAAAAA i kup kilka testów na zapas i folik skoro taki problem wam wybrać się do apteki,a to w jakie dni ze sobą sypiacie skłania mnie do myślenia,że za miesiąc założysz podobny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka9090
Nie założę spokojna głowa, już mam głowę na karku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka9090
didusia40 a co tam? okresu nie ma? jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiesz po co sa testy.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka9090
Wiem po co są testy, ale mam już okres więc po co mi? :D Teraz wiem że bywa tak że czasem okres się przesuwa i następnym razem nie będę tak panikowała, chociaż u mnie rzadko kiedy się okres przesuwa, jest to rzadziej jak na rok ale się zdarzy i nie ma sensu zaraz lecieć do apteki po test, nawet jeśli się spóźnia o 2 lub 3 dni po terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak nie ma sensu albo szkoda ci kasy i tyle juz wiem skad sie biara te lale co sie w piatym mies kapuja ze w ciazy sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka9090
ej bez przesady że w 5-tym miesiącu! Jak się tydzień by mi spóźniał to wtedy zapala się czerwona lampka i poszłabym po ten test, a nie po 2 dniach po terminie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miminka mam nadzieję że nie :-) Robiłam trzy testy wszystkie negatywne ale okresu nie ma 42 dc Mam nadzieję że to tylko zaburzenia hormonalne:-) po 40 podobno się zdarzają tym bardziej że poprzedni okres trwał 12 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka9090
didusia40 no skoro jesteś po 40 to mogą to być zaburzenia hormonalne i pewnie też coraz częściej będziesz miała takie wahania okresu aż do 50-tki kiedy całkiem zaniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miminka,jakas ty madra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka9090
No nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×