Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co gotujesz z parowkami????

Polecane posty

Gość gość

Mam kg parowek w lodowce i zastanawiam sie co z nimi zrobic innego niz jedzenie ich na goraco z chlebem i musztarda - jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja smażę nalesniki (slone), nastepnie klade na takiego okraglego nalesnika plastry sera zoltego i parowke - zawijam jak rolade, obtaczam w jajku i bulce tartej :) i smaże na patelni z olejem :) pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście te obtoczone parówki to parówki mojego gacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gulasz makaronowy kroję spory kawał pora (może być też cebula) w kostkę, zesmażam na oliwie z oliwek, następnie wlewam karton pomidorów (może być passata, rozciapane pomidory), następnie pokrojone na 2-3 części i ponacinane parówki, to się ma dusić z 10-15 minut, aż końce się powyginają (takie wiatraczki się zrobią), podlewam to bulionem (0,5 litra) z ketchupem i koncentratem (na oko robię taki lekki sos pomidorowy), osobno gotuję makaron i gdy parówki się uduszą mieszam z nimi, makaron nierozgotowany, po ugotowaniu wlać trochę oliwy z oliwek, aha dodaję jeszcze do dania zieleninę jak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można też w piekarniku: obłożyć serem i ciastem francuskim i upiec, albo serem i boczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za te przepisy, sprobuje je zrobic - one na prawde brzmia bardzo smacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 2014-04-22 17:37:56, to danie, to słynne Ośmiorniczki z czasów studenckich. Wykwintne akademikowe danie sprzed dwudziestu paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×