Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o ludziach, którzy czekają z seksem do ślubu ?

Polecane posty

Gość gość

a potem mają 30-40 lat i sie nie doczekają, czy to nie jest straszne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też chcialam czekać, bo uważam, że to jest fajne, takie romantyczne, niestety żaden chlopak z ktorym bylam mi sie i tak nie oswiadczyl i tak dobieglam do 30tki, potem juz nie czekalam, a slubu juz chyba nie chcę... Teraz nie są czasy, żeby czekac do slubu bo po pierwsze faceci sie teraz nie chcą żenić, po drugie to zyjemy w epoce po\rnografii, wszedzie gole baby, wiec co ci to da, że czekasz z seksem do slubu skoro twoj chlopak ma na kompie sporą kolekcje po\rnoli pod ktore wali \konia... a udaje takiego świętoszka co czeka z seksem do slubu... Zresztą czekanie ma sens jak ludzie są mlodzi, mają po 22 lata, ale jak sie ma 30 lat to sie inaczej patrzy na te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 19:11 zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekanie w ogóle nie ma sensu, bo po ślubie może się okazać że ludzie mają zupełnie inne potrzeby, nie ma w tym nic romantycznego, życie to nie film i bardzo rzadko zdarza się aby pierwszy partner był tym ostatnim. Co oczywiście nie znaczy, że trzeba ulegać modzie i robić to z byle kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację. Nigdy nie wiadomo czy nie trafi się na jakiegoś zwolennika anala czy seksu grupowego, więc rzeczywiście lepiej się sprawdzić przed ślubem... Choć i tak uważam, że czekanie do ślubu jest piękne i romantyczne, ale chyba niestety nie w czasach jakich żyjemy. Takie coś było dobre 100 lat temu, gdy nie było jeszcze po\rnusów i kobieta była dla faceta tajemnicą, starał się o kobietę. A teraz faceci wychowani na po\rnolach nie szanują kobiet, robią łaskę, że się ożenią. Kobieta musi na ślub zasłużyć, żeby jaśnie pan się jej oświadczył, bo przecież można sobie na portalu randkowym znaleźć 10 innych kobiet chętnych do łóżka. Żałuję, że nie żyję w czasach młodości naszych babć, wtedy faceci mieli jaja, byli męscy, dojrzali. Jak poszedł do łózka z dziewczyną, to zaraz się z nią żenił. A teraz ma to gdzieś, sypia z dziewczyną 5 lat i robi jej wielką łaskę, że się z nią ożeni. A jak ciąża to zostawia ją samą, porzuca kobietę jak szmatę. Faceci są teraz niedojrzali, niemęscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to Ty chyba nie wiesz co działo się 100 czy więcej lat temu, owszem mężczyźni wiązali się przeważnie tylko z dziewicami, ale ta kobieta niewiele z tego miała, a facet poza domem otwarcie chadzał sobie do burdelu i kobieta ani słowem nie pisnęła. To nie tyle czasy się zmieniły, co oczekiwania ludzi... jesteśmy coraz bardziej egoistyczni i zależy nam tylko na konsumpcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może rzeczywiście mam nieco wyidealizowany obraz... Ale chyba każda młoda dziewczyna marzy o wielkiej prawdziwej miłości, o księciu z bajki, ślubie, potem niestety życie to weryfikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czasach babc one dawały po ślubie i dlatego faceci się oświadczali, swoją rozwiązlością same sobie zaszkodziłyście kobiety ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam wyżej c\welu, że spotykałam się z chłopakami do 30tki, bez seksu i żaden się nie oświadczył, a brzydka ani gruba nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Napisałam wyżej cwelu, że spotykałam się z chłopakami do 30tki, bez seksu i żaden się nie oświadczył, a brzydka ani gruba nie jestem. x BO DOSTAŁ SEKS U INNEJ IDIOTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże jaki ty jesteś głupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślę ? Ze to wymierający gatunek ludzi mądrych. Wiedza co robią. A tego czy ktoś nie jest czasem zwolennikiem sesku grupowego i tak przed slubem nie sprawdzisz, przeciez przed ślubem facet się może dobrze maskować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma ludzi idealnych, nie warto czekać na wyimaginowanego faceta którego ma się w głowie, bo nigdy się go nie spotka i można przegapić życie, poza tym życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym seksem grupowym to przesada, ale niedopasowanie może polegać na tym, że facet będzie chciał codziennie, a kobieta raz na 2 tygodnie lub na odwrót i co wtedy? Gdzie tu mądrość? Pomijam już fakt ze wspólne mieszkanie może spowodować że charakter partnera zacznie nam przeszkadzać, bo dopóki nie mieszka się z kimś, to tak naprawdę niewiele się o nim wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, małżeństwo to i tak ryzyko, tak czy siak, w każdej niemal dziedzinie możemy okazać się ''niedopasowani''.Zycie jest sztuka kompromisów. Docieramy się i zmieniamy całe życie.Nic nie dadzą choćby najlepsze testy przedmałżenskie, nie daje to gwarancji niestety na nic.Gdyby tak bylo-to nie rozpadałoby sie tyle zwiazków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×