Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość medikal

rzucil mnie bo nie chcialam uprawiac z nim seksu

Polecane posty

Gość medikal

Jak wyzej. Nigdy tego nie pojme. wiem sex wazny, ale jak sie kogos kocha to nie zostawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt, jak się kogoś kocha to seks schodzi na dalszy plan... ale z drugiej strony, jak się kogoś kocha, to również się go pragnie, więc ile można czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze że się pozbyłaś ru\chacza, brzydzą mnie takie bydlaki, takie ści\erwo się w ogóle powinno wstydzić wymagać seksu od kobiety, które nie jest jego żoną; niestety to kobiety tak rozpuściły facetów, że za łatwo im dają i potem taki ru\chacz myśli, że wszystko mu się należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile czasu byliście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz że tylko on miał cię kochać, a ciebie to nie dotyczy? Miał mieć babkę, kochać ją i cieszyć się że może za nią płacić, to powinno mu wystarczyć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
...ale z drugiej strony, jak się kogoś kocha, to również się go pragnie... xxx Masz 100 % racji. Pragnie się bliskości, czułości, kontaktu. x x x x x Ps. oczywiście nie piszę o seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medikal
12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medikal
to nie tak jak myslicie, bo bylam z nim dlugo i nie mowie, ze sexu wcale nie bylo. Byl, ale wtedy czulam sie kochana, a teraz czulam sie jak d****** chcial sexu to mial byc, a ja sie stawialam. Zero szacunku, pytal czy moze chodzic na d****** No ku.... tyle mi skamlał o milosci, a nagle mnie rzucil, bo go cisnie. Ja nie z tych bez zasad. Nie jestem zoną, nie mam obowiązku dawac mu d... ale to nie zmienia faktu, ze kocha i boli cholernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopak ktory nie jest mężem powinien się wstydzić wymagać od dziewczyny seksu i taka prawda. To jest tylko i wylacznie dobra wola dziewczyny czy chlopakowi daje czy nie, bo nie ma takiego obowiązku. Poza tym wyobraź sobie, że pojdziesz z nim do łóżka, za 5 lat zachorujesz na raka, nie bedziesz miala siły na seks i tak przez pol roku, to co wtedy, porzuci cię bo juz sie nie nadajesz do seksu? taki chlopak to zero, nic nie stracilas. Jakbys cięzko zachorowala i nie miala sily do seksu, to by cie tez porzucił jak starą niepotrzebną szmatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten prawik dalej swoje, nadmiar spermy budzi w tobie agresję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mu już nie MUSISZ dawać, jaki problem, po co jęczysz, co ci k***a jeszcze nie pasuje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medikal
taaa 12. chcialabym miec 12 lat, nigdy nie powiedzialam, ze go nie pragne. to najseksowniejszy facet na swiecie. Placic za mnie nie musi, bo mam swoje pieniadze i nigdy mi nie bylo na niego szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie rozumiem, czyli co, byłaś z nim 12 lat bez slubu i uprawialiscie seks, potem nie chcialas z nim sypiac z jakiegos powodu i cie zostawil po 12 latach związku? ile wy macie lat i czemu tak dlugo zyliscie bez slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie no to inna sprawa, jak wymuszał seks, a sam nic nie dawał w zamian i nie dostając go odszedł, to zwykły d**ek i tyle... nie masz co żałować, co najwyżej możesz żałować stracone lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medikal
jeczec bede, jak ci sie nie podoba to nie musisz czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medikal
On oczekiwał stosunku, a ja preferuję tylko ręką, to przecież też działa... nie wiem dlaczego facetom zależy tak na włożeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej zmieniałaś tą rękę, czy zawsze jedną? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medikal
widze ze sie komus nudzi ostro. spoko, piszcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medikal
Seksu w ogóle nie powinno być, ja tak uważam, jeżeli kochasz powinieneś z tego zrezygnować bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medikal
a do kogo ty teraz mowisz podszywku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, powinien sobie uciąć, bo ty przypuszczam że sobie zaszyłaś, czy zakleiłaś kropelką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medikal
Nie kropelką tylko silikonem... no i jeszcze tego nie zrobiłam, dopiero o tym myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medikal
o i mamy chyba faceta powyzej. No to sie mylisz. Sex jest przyjemny, ale nie jak sie kogos zmusza. Nie kiedy sie kloci, zawodzi, olewa, a potem chce zeby rozlozyc nogi, bo co?bo tak. kiedyy przyjezdza raz na k***a jeden p********y tydzien na pol godziny, bo wszystko inne jest wazniejsze i jeszcze kategorycznie żąda aby mu d******y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tego mogłaś zacząć, chyba że dopiero teraz to wymyśliłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to dobrze że się rozstaliście. Masz rację, z chamem i prostakiem niefajnie uprawiać seks, musi być jakiś klimat, jakaś więź między ludźmi, facet musi się trochę postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medikal
po 1 nic nie wymyslilam, bo nie mam zamiaru na niego gadac. Kocham go i mowie tylko prawde, zale sie bo boli. kobiety sa slabe, wiec sie nie dziwcie. po 2 nie mieszkamy i nigdy nie mieszkalismy ze soba. prosze czytac ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daj sobie wmówić że "seks to rdzeń miłości " seks to porządnie a miłość to trwanie przy sobie na dobre i na zle, seks to tylko element ,który polega na bliskości , ale na pewno nie jest podstawa jak mówią to oblesni uposledzeni roochacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,ze jest podstawa ale związku ludzi, którzy ze sobą mieszkają a nie spotykają sie raz na tydzień na pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×