Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość UlaUla90

Szukam faceta po wazektomii.

Polecane posty

Gość UlaUla90

Witajcie. Temat może brzmi nieco prowokacyjnie, ale zaryzykuję. Chciałam podyskutować o facetach, o podejściu do rodzicielstwa, antykoncepcji. W moim otoczeniu widzę niestety samych rodzinnych, tradycyjnych facetów, dla których niezmiernie istotne jest pozostawienie na tym świecie swoich genów. Wiem, ze dla większości kobiet byłoby to świetne, jednak ja jestem inna. I w związku z tym zastanawiam się jak wielkie są moje szanse znalezienie drugiej połówki z poglądami zbliżonymi do moich. Nie chce nigdy mieć dzieci. (darujcie sobie hejty i teksty typu 'odmieni ci się', bo to nic nie wnosi). Wiem to i już. Dlatego ważne jest dla mnie, aby spotkać faceta, który ma podobne podejście. Znacie takich mężczyzn? Jak to jest w waszym otoczeniu? Macie może wśród swoich znajomych facetów, którzy są po wazektomii bądź w przyszłości ją planują? Pytam głównie z ciekawości, w celu 'rozeznania tematu', bo moje otoczenie jest niestety bardzo tradycyjne i zupełnie się w tym kręgu nie odnajduję. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takich mężczyzn. A ty powinnaś się zgłosić do lekarza, najlepiej psychiatry, który zdiagnozuje skąd się wziął twój problem. U kobiet najczęściej wynika to z jakiejś traumy. Np. u Czubaszek są to nieudane relacje z własną matką oraz siostrą, u Niny Andrycz- nieszczęśliwa i niespełniona miłość do żonatego faceta, później już nie potrafiła nikogo tak pokochać. Lekarz musi po prostu dobrze zbadać Twój przypadek, żeby odkryć przyczynę i dobrać odpowiedni sposób leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten facet wyżej to idealny dowód na to, że nie ma takich mężczyzn. Dzieci nie chce, ale z tymi kobietami z którymi tymczasowo teraz się pieprzy. O wazektomii nie ma mowy bo przecież nie zrobi z siebie eunucha, bo jak przyjdzie czas to musi być zwarty i gotowy na zapłodnienie. To baba ma być dla niego bezpłodna, żeby były uciechy cielesne bez konsekwencji. A jak mu się znudzi to pójdzie do płodnej i założy rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaUla90
Myślisz że przyczyną może być to że raz zaszłam w ciąże z własnym ojcem? ale wydaje mi się że jestem normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaUla90
Uwielbiam ludzi, którzy wszędzie węszą choroby;) Tak się składa, ze nie mam żadnej traumy, wychowałam się w pełnej, szczęśliwej rodzinie. Ludzie są rożni, maja różne preferencje i fajnie by było, abyśmy się uczyli to akceptować;) Nie jestem jakąś egoistką, baa, nawet pracuje z dziećmi czasem, po prostu nie chcę mieć własnych. I co do wypowiedzi powyżej. WAZEKTOMII. Dlaczego szukam faceta, który jest obeznany w temacie? Dlatego, że sama nie jestem w stanie wziąć na siebie całkowitego ciężaru antykoncepcji (problemy ze zdrowiem). Ten zabieg to nie 'wykastrowanie' czy inne dziwne określenia, z którymi już się spotkałam. Szukam ludzi otwartych ;) I dlatego prosze z góry hejterów o olanie tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dlaczego draco sie nie wysterylizujesz? dlaczego to baba ma być bezpłodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nastepna :P facet ma sie wykastrowac bo ona nie bedzie na siebie brala na siebie ciezaru antykoncepcji? frajerow szukacie? jeszcze dodajcie ze szukacie sponsora/sponsorki ktory wam dostarczy wille z basenem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaUla90
Ktoś się pode mnie podszywa;/ "Ten facet wyżej to idealny dowód na to, że nie ma takich mężczyzn. Dzieci nie chce, ale z tymi kobietami z którymi tymczasowo teraz się pieprzy. O wazektomii nie ma mowy bo przecież nie zrobi z siebie eunucha, bo jak przyjdzie czas to musi być zwarty i gotowy na zapłodnienie. To baba ma być dla niego bezpłodna, żeby były uciechy cielesne bez konsekwencji. A jak mu się znudzi to pójdzie do płodnej i założy rodzinę." Zgadzam się i to własnie mnie czesto boli w podejściu facetów. Ja szukam faceta obeznanego w temacie wazaktomii, bo sama ze względów zdrowotnych nie mogę wziac na siebie ciężaru antykoncepcji. CO do ludzi wynajdujących u mnie choroby i zaburzenia. Wychowałam się w pełnej i szczesliwej rodzinie. Baa, pracuję czasem nawet z dziećmi, aniektóre zdarza mi się lubić. Po prostu nie chcę własnych. IMiło by było, gdyby ludzie zaczęli w koncu akceptować, to ze jestesmy różni i mamy różne potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie bedziecie na siebie brac ciezaru codziennej pracy :P ubaw po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejaca nadzieje
ja szukam kogos kto mi popłaci co miesiac wszystkie rachunki, jacys chetni? w zamian oferuje soczystego kopa w zad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaUla90
I właśnie. Antykoncepcja to ma być problem tylko i wyłącznie kobiety? Niby dlaczego? Na razie czytałam jedynie o facetach, którzy poddali się temu zabiegowi (nawet tu jest obszerny o tym watek), pisali o tym, ze nie chcę aby ich partnerka się faszerowała hormonami, ze robią to dla dobra obojga. Możecie mi zarzucić, ze egoizmem jest wymagać tego od faceta. Nigdy bym do tego nie zmuszała, bo to musi być decyzja faceta, ale tak samo nie zycze sobie, zeby ktos mnie namawiał do łykania hormonów, zwłaszcza, ze nie mogę tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaUla90
Draco, nie, nie sami Katolicy i wąsacze. Po prostu poznaje samych facetów, którzy 'za kilka latem gromadka dzieciaczków'. Nie wiem, czy mam takiego pecha, czy jak. Byłam z facetem o podobnych do moich poglądach, ale nie wyszło nam z innego względu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaUla90
draco, rozumiem, ze tak myślisz, bo wielu ludzi tak myśli 'odmieni ci się'. Ale ja to po prostu wiem. Istnieje jakis ułamek procenta, ze faktycznie coś zaskoczy, ale to bardzo wątpliwe. Z tym, ze to teraz nie istotne. Po prostu szukam faceta z podobnymi poglądami. I wkurza mnie, ze większość tego zaścianka podchodzi do wazektomii najmocniej jak do ucięcia jąder, a właściwie nie mają pojęcia, o co w tym zabiegu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu to facet ma robić z siebie kalekę? Kobieta może sobie podwiązać jajowody i po kłopocie, ale lepiej znaleźć frajera, bo jal autorce się odmieni, to kopnie takiego w tyłek i poszuka sobie pełno wartościowego faceta, ltóry da jej dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaUla90
draco, wiem. i niestety jak ktoś próbuje iść pod prąd to jest piętnowany. Gość, szkoda na to słów nawet. Nie znasz mnie więc nie oceniaj. Nigdy nie zostawiłabym parnera, bo mi się macica włączyła. Partner jest ważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaUla90
No wlaśnie jest. Od wielu dni czytam o tym bardzo dużo. I narazie wychodzi na to, ze u męzczyzn powikłania zdarzają się niezwykle rzadko. U kobiet jest niestety znacznie gorzej. I tylko to mnie powstrzymuje. Gdyby nie było aż tylu skutkó ubocznych to juz dawno poszłabym pod nóż. Dlatego nie piszę, ze bedę nakłaniać faceta do zabiegu. Po prostu mam nadzieje znaleźć takiego, który też tego zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejaca nadzieje
ale o to właśnie chodzi ludziom o takim podejściu- zużyć i zostawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"www.facecipowazektomi.com.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaUla90
Poza tym to na kobiecie spoczywa potem ciezar ciązy, porodu, rózne zmiany w ciele. To straszne, ze musimy ponosic jeszcze cieżar antykoncepcji. Chciałabym znaleźć faceta, któy będzie mnie kochał na tyle, ze nie będzie prezentował tak egoistycznej postawy jak większośc facetów. 'ja sobie będe uprawiał seks, sama przyjemność, a ty sie martw o konsekwencje'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, dobra moja była jeszcze 3 miesiące temu mówiła że kocha, że chce dziecka i żebyśmy byli razem... słyszałem to przez 3 lata i jak mogłaś zauważyć użyłem słowa była, bo w tydzień jej się odwidziało i odeszła do innego. Nigdy w życiu nie okaleczułbym się dla kobiety, równie dobrze sama możesz poddać się zabiegowi, ale coś mi się zdaje że egoizm przez Ciebie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaUla90
Gość, ten link mi nie chodzi. Kolejny gość - właśnie 'zdaje ci sie'. czytaj ze zrozumieniem albo sie nie wypowiadaj. Pisze po raz setny, szukam faceta, dla ktorego to bedzie swiadoma decyzja i który SAM tego chce. Tak cieżko pojąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaUla90
Szukam takiego faceta, który podda/poddał sie zabiegowi bo sam ma wewnętrzne przekonanie, ze dzieci nie chce, a nie takiego, który zrobiłby to dla mnie. Takich poświecen nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejaca nadzieje
Wazektomia a Kościół W Kościele katolickim ocena moralna zabiegu wazektomi jest jednoznacznie negatywna. Zarówno mężczyzna który poddaje się takiemu zabiegowi w celach antykoncepcyjnych, jak i i lekarz który taki zabieg wykonuje, popełnia grzech śmiertelny. Miłego pobytu w piekle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna Ula to straszne że urodziłaś się kobietą i musisz rodzić dzieci no i te zmiany w ciele. Naprawde poruszyła mnie twoja historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaUla90
draco, ja nie mam nic przeciwko gumkom, serio. Jednak nie wiem czy facet bedzie chciał tak całe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejaca nadzieje
Takich mężczyzn jest pewnie jakieś 0,00001% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaUla90
gość Biedna Ula to straszne że urodziłaś się kobietą i musisz rodzić dzieci no i te zmiany w ciele. Naprawde poruszyła mnie twoja historia. NIE, ja nic nie musze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie musisz też uprawiac seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaUla90
dp. prędzej bedzie chciał w gumiakach niz całą tą lobotomie usmiech.gif fajne są z prążkami , wypustkami itp No nie wiem, mój eks rozważał wazektomię i pewnie to niedługo zrobi, z tym, zę to juz nie mój interes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed zabiegiem można zamrozić plemniki. Potem można mieć dzieci poprzez injection (wstrzykną je w Ciebie) lub poprzez invitro. Kwestia kosztów ale się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×