Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość UlaUla90

Szukam faceta po wazektomii.

Polecane posty

Gość gość
Mój mąż jest po zabiegu a ja nie muszę się faszerować lekami . Jest nam dobrze bo mamy pewność że żadnej wpadki nie będzie. Wtedy seks jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wpadka to aborcja. Co za kłopot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak nie chciałabym dokonywać aborcji, która jak wiadomo polega na uśmierceniu płodu. Polecam film o aborcji, jak kogoś to nie rusza, musi nie mieć serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolk23456
Witam mam 20 lat i chętnie pomoge niestety nie jestem po wazektomii ale mogę się poddać temu zabiegowi jeżeli to wciąż aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamxxx40
A ja jestem po wazektomii. Caly zabieg trwal z 15 minut, w zasadzie zero stresu i bólu. ... po zabiegu do autka i za kierownica samemu 200km bez problemu. Jesli chodzi o mnie to wole taka wizyte niz wizyte u dentysty ;) Od zabiegu minelo juz ok 8 lat i wszystko jest ok. Nikt nikogo nie namawia na sile, to kwestia wlasnej decyzji i pogladow. Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UlaUla90 jestem takim facetem jakiego szukasz - musiałem się poddać zabiegowi przez sytuacje jaka mnie spotkała w życiu - zrobiłem to we wrześniu 2015 roku . Nic się nie zmienia w życiu po .... Zabieg kosztował 2000 zeta wykonany przez Dr.Siwika w Katowicach - dostałem do tego pięć kuponów zniżkowych po 200 zł mogę to komuś zainteresowanemu odstąpić - robert94@onet.pl chyba jeszcze będą to honorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie po wazektomii ale naturalnie nie moge miec dzieci, mam 33 lata fiuta 17cm spermy duzo ale nie jestem zdolny do zaplodnienia kobiety, mam wysokie potrzebtrzeby seksualne moge sie dlugo kochac i daje zonie kilka orgazmow podczas stosunku, jednak ona nie potrzebuje duzo i troche mi brak seksu...moze to mnie szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojemu mężowi wtedy narzeczonemu kazałam poddać sie wazektomii i zrobil to! gdyby nie znalazłabym innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahajkaaa
Też nie chcę dzieci - szukam bezpłodnego lub po wazektomii :-) Mam 34 lata, 157 cm i 50 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bezplodny i mam na to dokumentację medyczną. 37 lat, wysoki, szczupły Pawelwawka@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat stary ale.... jsstem po wazektomii juz dobrych 8 lat. Nie żałuję decyzji. Gdyby ktos chcial pogadac to zapdaszam na gg 7764319. Pozdrawiam Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego to tylko po ogłoszeniu można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zaskoczony tym co tu przeczytałem , jestem po wazektomi juz 6 lat i gdybyście znali skalę jak dużo facetów by chciało mieć taki zabieg zrobiony to byli byście zaskoczeni, zabieg zrobiłem bo nie chce mieć więcej dzieci a mam 3 , i uważam że jest to mega fajny sposób na antykoncepcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×