Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość UlaUla90

Szukam faceta po wazektomii.

Polecane posty

Gość gość
Ja też wolałbym całe życie w gumie niż poddać się takiej kastracji, poza tym nauczyłem się nigdy nie mówić nigdy, to że dziś nie wyobrażam siebie w roli ojca nie znaczy że 5 lat nie będę chciał go mieć, ty autorko też tego nie wiesz. Łatwiej ci będzie znaleźć faceta bezpłodnego... co czwarty teraz ma tak słabe plemniki że zapłodnienie graniczy z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Łatwiej ci będzie znaleźć faceta bezpłodnego... co czwarty teraz ma tak słabe plemniki że zapłodnienie graniczy z cudem.' Ale o tym to najczesciej czlowiek sie przekonuje 'w praniu' wiec wiesz. Cóż, reakcja była własciwie podobna do tej jakiej się spodziewałam;) Jesli nie bede miała szcześcia to będzie cieżko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez spotykam facetow wlasnie ktorzy chca miec dzieci, obojetnie jaki wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek partyzant
niestety, w odróżnieniu od innych metod antykoncepcji, wazektomia jest zabiegiem praktycznie nieodwracalnym, więc decyzja o takim zabiegu jest niezwykle trudna i facet musi być naprawdę w 100% zdecydowanym na zabieg zawsze zostają gumki, różne rodzaje seksu oraz okres bezpłodny - ale kobieta musi dobrze czuc i znac swoje ciało do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja strzelam slepakami, jak chcesz to służę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaUla90
Antek, jasna sprawa. I wlasnie takiego faceta szukam, który sam z siebie tego chce, bo ja nie oczekuję takich poświeceń dla mnie, to by było nieludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ingeruje się w organizm jak nie ma takiej potrzeby!!!! Dodam że najwięcej zakazeń jest przy badaniu u ginekologa,laryngologa i dentysty!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój mąż jest po wazektomi i bardzo sie z tego cieszymy oboje... Super sposób planowania rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaUla90
Opowiesz coś więcej? Nie było problemów po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wazektomia planowaniem rodziny?? raczej mechaniczna bezpłodnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po_wazektomii
Cześć, ja też myślałem, że nie sposób jest znaleźć dziewczynę, która NIGDY nie chce mieć dzieci. Jestem po wazektomii i zrobiłem zalecaną przez lekarzy liczbę seminogramów, w żadnym nie było ani jednego plemnika. Dzieci nie chcę mieć nigdy i w żadnych okolicznościach. Napisz coś o sobie jeśli nadal poszukujesz, ale myślę, że warto byłoby chociaż spróbować, bo a nóź coś by nam wyszło skoro jesteśmy w aż takiej mniejszości :) Mój adres: paradoxer@plusnet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro Ty niechcesz miec dzieci to sama sobie zrób zabieg przeciecia jajowodów:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chciałam wiec sama sobie zrobiłam zabieg po co mi szukac faceta bezpłodnego?? To ma byc warunek do bycia razem?? bez sensu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
kocur jest po takim zabiegu i bardzo sobie chwale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet nie chce mieć dzieci i ja też, ale kiedys jak wspomniałam, iż mogłabym sobie podwiazać jajniki, i byłby spokój, to stwierdził, iż się nie zgadza, bo może kiedyś nam się odmieni. Cięzko jest znaleźć kogoś kto nie chce mieć dzieci, mi sie udało po wieloletnich poszukiwaniach i mam nadzieję, że się juz nic nikomu nie odmieni :P Zreszta już chyba to nie jest mozliwe, bo już jestesmy dojrzali i tym bardziej nie chce nam się w pieluchach zagrzebywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geralth
No nie długo bede po zabiegu , oczywiście nie w Pl . Mam podobne poglądy do Ciebie Ula,Ula90 Zdecydowałem sie sam bo to wygodniejsze niż gumki, zaznaczam ze nie bzykam sie z kim popadnie , ale wole komfort , gumki ograniczają .21 września mam zabieg. Musiałem czekać 1 rok bo jestem obcokrajowcem, Pytaj co chcesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek z Wrocławia
Witam, Co prawda nie jestem facetem, którego szukasz lecz poddałem się świadomie temu zabiegowi. Mam już dzieci (troje), w ostatnim czasie moje drogi z byłą już żoną się rozeszły. Nie chcę mieć już więcej dzieci i z tego powodu poddałem się wazektomii. Mogę szczerze polecić takie rozwiązanie. Zdecydowanie nie wpływa to negatywnie na sex, a wręcz powoduje, że nie ma stresu związanego z możliwością zapłodnienia. Zapomniałem co to jest prezerwatywa, nigdy zresztą ich nie lubiłem. Mój zabieg był bezbolesny, trwał 20 minut i po zabiegu pojechałem autem do domu. Nieznaczny dyskomfort po zabiegowy trwał około dwóch tygodni. Teraz już tylko korzystam z tego dobrodziejstwa, moja partnerka też jest bardzo zadowolona, tym bardziej że źle znosiła środki hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxs
widzisz ja tak że nie chce mieć dzieci ,bo uważam ze w obecnych czasach staje się to luksusem . Dlaczego ktoś za pyta pewnie dopowiem na to pytanie bo zamiast stabilizacji jest tylko po ścig za kasą a reszta staje się tylko dodatkiem ,a po za tym nie pewnymi czasami dziś praca jest a jutro już brak . Umowy zawierane nawet na 2-4 lat obecnie nie mają gwarancji na to że umowa będzie do końca . Jak chce jakaś samotna odpisać to chętnie pogadamy a może jak mieszka w KALISZU to spotkamy w realu .napiszą chętne na adres hty40_D@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz, skoro deklarujesz się jako niezdolna do miłości, a to właśnie czynisz, to nie zawracaj głowy facetom, bo związki są związane z miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula90
Do 'Po-wazektomii'. Dopiero dzis przypomniałam sobie o tym wątku. Próbowałam do Ciebie napisac, ale mail już chyba nie działa. Jeśli to jeszcze przeczytasz i masz ochotę to się odezwij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorekaa
Kobieto pisz co chcesz wiedzieć, tez jestem po zabiegu. Ilość dzieci zaplanowana jest więc już się nie stresujemu po. Niestety nie zerkam codziennie. Zostaw swój. @ odezwę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazektomia jest nielegalna w polsce na własne rzyczenie, więc nie jest możliwe znalezienie takuego faceta. Tylko przesłanki medyczne i decyzja lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorekaa
A kto powiedział że zabieg był wykonany w pl. U nas w kraju ciężko to zrobić,można ale nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula90
Pomidoreka Dziękuje, w kwestiach technicznych wiem już chyba wszystko:) Prosiłam o maila kolegę wyżej bardziej z tego względu, aby powymieniać doświadczenia w kwestiach znalezienia partnera o podobnych poglądach. Wazektomia w PL jest legalna! istnieje na kafeterii bardzo obszerny watek, odsyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorekaa
A to ok. Nawiasem mówiąc Ci co mają wystarczającą ilość dzieciaków to polecam wazektomie, jako metodę zapobiegania. Przede wszystkim jest mało inwazyjna i nie ma stresu po. A z punktu widzenia kobiety to się nic nie zmienia. Pozdrawiam wszystkich odważnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geralth
W sobote znalazlem w skrzynce pocztowej od mojego lekarza , ze zabieg zakonczony pomyslnie. na to czekalem po zabiegu musalem odczekac 3msc , na zrobienie testow nasienia , teraz bede szukal kobiety , ktora niechce miec dzieci , ma podobne zainteresowania w sexie , i moze meszkac ze mna poza granica tego chorego kraju zwanego polska, Ja nie zamierzam wracac . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość R
dla fajnej kobietki chętnie się poddam zabiegowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Ja też nie planuję mieć dzieci, mieszkam za granicą i chętnie poznałabym kogoś fajnego z podobnymi poglądami, jednak bezdzietnego, ponieważ sama też nie mam dzieci. Mam 29 lat (chociaż wyglądam na mniej:)) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmrrr
Ja również nie chce mieć dzieci, ponieważ ma za dużo do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmrrr
Dlaczego chcesz sięwiązać z mężczyzną? Z moich obserwacji wynika ( bądź tylko ja na takich trafiam), że większość mężczyzn to potulni naiwniacy bez własnego zdanie. Szybko można zrobić z takiego pantoflarza i nim pomiatać jak piórkiem na wietrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×