Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Biuro Podróży

Polecane posty

Gość gość

Czy korzystał ktos z was z biura podrozy seven island albo sun&fun? Nigdy nie wyjezdzalam z nimi, a teraz sie zastanawiam bo jest roznica w cenie a nie ukrywam ze w tym roku zalezy mi na kasie. Hotel ten sam, termin tez a roznica 500 zł na osobie rezerwujac teraz na koniec wrzesnia. Nie rozumiem tego : / Czytalam opinie to sa rozne zreszta o tych znanych biurach tez. Dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co chcesz wyjezdzac? najlepiej bzykac sie we wlasnym domu kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotku, nie napisałaś gdzie chcesz jechać. Jesteś dziewicą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko tematu, pisze się niezgodna zamiast nie zgodna, nie z przymiotnikami pisze się razem kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z przedmówcą, zrobiłam błąd. Na Kretę chce jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz że na Krecie są plaże naturystów :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam roku temu z Ecco Holiday i było super ;) nie spotkały mnie żadne nieprzyjemności w stylu - nie ma autokaru podstawionego, utknięcie na lotnisku etc. i biuro nie splajtuje także myślę, ze warto im zaufać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dobrych przewoźników ze Śląska kojarzę HENRY BUS. Kiedyś jechałam na wycieczkę w góry, bardzo fajne autokary, dobrze wyposażone, wygodne fotele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Kretę to można i bez biura. Sprawdzałaś ceny na samoloty i hotele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wakacje leciałam z biurem podróży Cortina http://www.cortina.com.pl Oni maja ciekawe oferty wycieczek do krajów basenu morza śródziemnego. Leciałam z nimi do Chorwacji i jestem bardo zachwycona zarówno wycieczką jak i organizacja podróży. Biuro ma atrakcyjne ceny za wycieczki, pomagają z załatwieniem formalności i miałam z nimi bardzo dobry kontakt. Polecam wam to biuro podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulek87
Z wymienionych nie korzystałam, ale jeśli jest dokladnie ta sama wycieczka, to ceny powinny byc te same. Może różniły się formułą wyżywienia albo typem pokoju (widok na morze albo nie)? Jeśli zależy na niskiej cenie, to polecam wyszukuwarki, w ktorych znajdziejsz oferty ze wszystkich biur podróży - nie trzeba wchodzić na stronę każdego z osobna :) ja zwykle korzystam z tej http://www.travelshops.pl/wczasy,oferty,last-minute,294

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny na ten sam hotel i w tym samym terminie są zwykle podyktowane różnymi szczegółami - jedna oferta może mieć więcej udogodnień, inny typ wyżywienia, zakwaterowanie w innego rodzaju pokoju (np. z widokiem na morze, na basen czy na ogród), opiekę rezydenta, jakieś dodatkowe pakiety itp. trzeba patrzeć na szczegóły ja podobnie jak Kasiulek używam wyszukiwarki travel shops - na jednej stronie porównasz dwie z pozoru takie same oferty, a należące do różnych biur podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia989
anka22, na tej stronie można porównać teraz nawet 3 oferty - na przykład tego samego hotelu u max 3 organizatorów. w porównaniu widać dokładnie z czego wynika różnica (czy to rodzaj pokoju, dodatkowe udogodnienia itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam z Sun&Fun w tym roku w maju w Tunezji, akurat wrócili z ofertą. Wszystko dobrze zorganizowane, hotel bardzo fajny, odbiór i zawożenie na lotnisko, wszystko nam wyjaśniali. Cena też bardzo dobra, więc ze swojej strony mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam kilka razy z Sun&Fun (nota bene tez w Tunezji), kilka razy z Tui i moge powiedziec jedno. Każde biuro jest dobre, dokąd się cos złego nie przytrafi. w zesżłym roku z SF mieliśmy zmiane hotelu, na szczęście znałam miasto i hotele, wiec nie dałam sobie wcisnąc proponowanego, tylko postawiłam warunki. Powrót trwal 12 godz zamiast 3 - 2 miedzylądowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli przygotowujecie się do podróży i poszukujecie jak najtańszych biletów lotniczych to polecam wam zgłosić się do firmy www.lotnicze.pl Zajmują się przygotowywaniem podróży dla firm ale też dla osób prywatnych. Zawsze znajdą bilety lotnicze w korzystnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prrrrrrrrrrt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeszłoroczne, cudowne wakacje marzeń udało nam się zrealizować dzięki http://babilontravel.pl/ . To z ich pomocą, za atrakcyjne pieniądze wybraliśmy się całą rodziną na Dominikanę. Wspaniałe wspomnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę wam polecić wyjazd z firmą www.wyprawy.pl Organizują wyprawy w najodleglejsze regiony świata. Sama pojechałam dzięki nim do Argentyny i Chile. Była to niezapomniana podróż życia. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babbis
Ja lubię podróżować z Coral Travel - to jest bardzo dobre biuro, rzetelne i co ważne - dobry organizator wyjazdów! dla mnie bomba i wielka wygoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Najlepszym dla mnie biurem podróży jest biuro Podróże i Rejsy. Ich wycieczki są w bardzo atrakcyjnych cenach, a zorganizowane są bardzo ciekawie. Dodatkowo mają bardzo dobre podejście do klienta, dzięki czemu wraca się tutaj z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od jakiegoś czasu korzystam z usług biura www.bpwesley.pl i polecam z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Gildi
Świetnym biurem podróży na pewno jest Coral Travel. ma ogromne doświadczenie na rynku. Doświadczenia ma chyba ponad 20 lat. Korzystałam z kilku ale to wypada najlepiej pod względem ofert, opieki rezydenta etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam bardzo dobre i sprawdzone na co najmniej pięciu wycieczkach biuro www.top-ski.com.pl. Byłam z tym biurem na wycieczkach i zawsze wszystko się zgadzało z oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kartę stałego klienta w Rainbow, ale korzystaliśmy też z Coral Travel, Tui, Itaki. Nie było się do czego przyczepić. Mogę tylko polecić kupowanie bezpośrednio w biurze firmowym, nie u agenta turystyki, który kombinuje, kusi rabacikami i wychodzą później dziwne historie, ludzie z pretensjami do biur firmowych przychodzą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem biuro turystyczne www.redotravel.pl jest jednym z lepszych biur podróży z jakimi jechałam na wycieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuczuczka
Dnia 22.11.2018 o 13:10, Gość gość napisał:

Mam kartę stałego klienta w Rainbow, ale korzystaliśmy też z Coral Travel, Tui, Itaki. Nie było się do czego przyczepić. Mogę tylko polecić kupowanie bezpośrednio w biurze firmowym, nie u agenta turystyki, który kombinuje, kusi rabacikami i wychodzą później dziwne historie, ludzie z pretensjami do biur firmowych przychodzą :-(

 

Jeżdżę z Rainbow na wycieczki objazdowe i wypoczynkiod jakiegoś czasu, może też dostanę kartę stałego klienta? Jak ją wyrobiłaś/dostałaś? Co ta karta Ci daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adar

Do Budapesztu warto się wybrać na weekend, nie jest to daleko a naprawdę miasto absolutnie zjawiskowe. Kiedyś Węgry były wielkim mocarstwem i to widać po Budapeszcie. Pojechaliśmy tutaj z biurem Gryf -gryftravel.pl/budapeszt. Mają dobre ceny, i co ważniejsze wszystko się na miejscu zgadzało – komfort hotelu, wyżywienie, obsługa pilota itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mychotka
21 minut temu, Gość adar napisał:

Do Budapesztu warto się wybrać na weekend, nie jest to daleko a naprawdę miasto absolutnie zjawiskowe. Kiedyś Węgry były wielkim mocarstwem i to widać po Budapeszcie. Pojechaliśmy tutaj z biurem Gryf -gryftravel.pl/budapeszt. Mają dobre ceny, i co ważniejsze wszystko się na miejscu zgadzało – komfort hotelu, wyżywienie, obsługa pilota itd.

A ja się zastanawiam nad objazdówką po Węgrzech. Podoba mi sie program "Witalne Węgry", bo obejmuje duuużo miejsc jak Eger, Budapeszt, nawet rejs po Dunaju jest :) brzmi kusząco :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorniczka
Dnia 10.12.2018 o 12:39, Gość mychotka napisał:

A ja się zastanawiam nad objazdówką po Węgrzech. Podoba mi sie program "Witalne Węgry", bo obejmuje duuużo miejsc jak Eger, Budapeszt, nawet rejs po Dunaju jest :) brzmi kusząco :) 

Byłam na Witalnych Węgrzech w tym roku. Jest co zobaczyć, dobrze ułożony program. Polecam sie wybrac i zasmakowac dobrego wina :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×