Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie wiem co robic

Polecane posty

Gość gość

hej dziewczyny mam problem jestem 9 miesiecy po porodzie, kochaliśmy się z moim facetem w 13 dniu cyklu nie doszedl we mnie. do okresu mam jeszcze niby 1-2 dni chociaz od porodu moje cykle są różne. od paru dni bolą mnie piersi (tak jak zawsze przed okresem) strasznie boli mnie podbrzusze. jednak boje się czy to nie ciąża... jesli nie dostane okresu do pon zrobie test ale strasznie sie tego boje temp ciała utrzymuje sie na poziomie 36,4- 36,5. z pochwy wydziele się przezroczysta i bardzo zadka wydzielina nie wiem co myslec;/ dodam ze o dziecko wczesniej staralismy sie przeszlo 7 miesięcy przy prawie codziennym kochaniu wiec wcale nie bylo latwo. jak myslicie czy duze jest prawfopodobienstwo ze to jednak ciąża, a jesli nie to co zrobic by okres juz przyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj na termin okresu i zrób test a nie tysiąc objawów opisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwo mówić tylko ja naprawde odchodze od zmysłów;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłam test- negatywny no i nadal nic nie wiem podbrzusze juz mnie tak uciska jakby okres byl juz a tu nadal nic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izyda33
I bedziesz sie zamartwiac,a moze by isc tak do lekarza,bedzie szybka diagnoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby tak ale do mojegi gin moge isc dopiero po swietach majowych;/ kurcze mam aby nadzieje ze ten test sie nie pomyslil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×