Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile razy facet może

Polecane posty

Gość gość

kochałam się z chłopakiem i doszedł po kilku minutach i na tym sie zabawa skończyła bo jemu już się nie chciało, czy zdrowy facet nie powinien móc dalej się kochać? jemu od razu opadł i był koniec zabawy. Ile razy facet może dojść w trakcie jednego razu bo takie po 2min nie mają sensu... co z tego że on dojdzie w trakcie gry wstępnej (orala) jak potem nie ma już jak się kochać bo doszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z czasem się nauczy też kiedyś tak miałem z tym,że po 10-15 minutach znów stał jak dzikiej świni ryj teraz po długim poście najpierw masturbacja potem dwa drinki i ona kończy zawsze pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to jest takie dziwne,bo chcę się z nim kochac a on dochod******ilka minut i jest koniec, czy kiedys będzie tak że dojdzie a potem dalej będzie stał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już chyba głębszy problem z potencją,albo interesuje go tylko jego wybujałe ego on ma dojść,a ciebie ma gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wasi jak mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj za 1 razem dochodzil dosc szybko, ale mu nie opadal i od razu znow mogl, nieraz bylo i 4 razy z rzedu ale to bylo pare lat temu, teraz moze tylko raz i to nie zawsze mu stanie lub jest za mieki i musimy go stawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od dnia i nastroju, ale 3 razy to raczej norma, czasem więcej, a czasem tylko 2. Ale oprócz penisa są jeszcze dłonie, usta i język, więc nawet jak już nie da rady, to można a nawet trzeba z nich skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to o co chodzi, nie podniecam go? może to był jego pierwszy raz i dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas pierwszego razu, to mi stał całą noc :) może taki typ... nie każdy facet ma dużo libido, niektórym wystarczy że sami się zaspokoją i idą spać. To czy mu się podobasz, możesz poznać po tym jaki jest w trakcie seksu... jeśli zajmuje się twoim ciałem, pieści je długo, czeka aż pierwsza dojdziesz, to raczej go kręcisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy od faceta i generalnie spada wraz z wiekiem ale na nas tez czynniki zewnetrzne maja wplyw. Czasem dojde raz i chce mi sie spac, czasem raz i jak tylko sie przelamie to w kilka-kilkanascie minut koge znowu a czasem jedynym powodem do jakiejkolwiek przerwy jest to, ze tuz po orgazmie penis jest raczej wrazliwy... Ale chuc niezaspokojona i jak minikaljie efekt minie to znowu trzeba :p. Generalnoe jak chlopak jest z szybko dochodzacych to trzeba go przekonac zeby po swoim orgazmie soe zajal toba od razu... Jezyk i palce wciaz funkcjonuja. U zdrowego powinna sie pojawic nowa erekcja. Predzej czy pozniej i ten pierwszy orgazm zdola miec po Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet liże długo twoją cipkę, to na bank go kręcisz, bo nigdy nie wylizałbym dziewczyny która mnie nie podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brednia
ja tam pipke to kazdej liże byle by podmyta była i zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet za szybko dochodzi to tylko 69... Ew. Facesitting i niech sobie wali! Jak wytrzyma o nie dojdzie przed toba to moze wejsc. Jak dojdzie to niech lize drugi raz... Jak mu stanie to wykorzystujemy jako dildo... Taki sympatyczny femdom, z dojeniem zamiast nie pozwalaniem na orgazm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to zupełnie indywidualna sprawa. My się zazwyczaj kochamy długo i często zdarza mi się dojść więcej niż raz, mam 32lata. Ale z tego co wiem to wielu facetów musi mieć przerwę dłuższą bądź krótszą. Może powinniście spróbowac tabletek na opóźnienie, albo pierścieni na członka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kafe
daj chłopakowi trochę czasu i trenuj razem z nim:) napewno dopiero zaczyna i to wszystko dlatego, plus taki że max godzina i znowu może;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kafe
są gumki spowalniające faceta i podkręcające chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×