Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chce byc mama

Polecane posty

Gość gość

Hej, pmam 19 lat przez cale zycie nie chcialam miec dzieci nie lubilam ich i mnie wkurzaly. NIe wiem co sie odmieniło we mnie ale nie moge doczekac sie az skoncze studia i bede miec dziecko ! :) Wiem ze teraz za wczesnie, nie mam pracy, dopero skole skonczylam ale jeszcze nie dawno balam sie ze zaliczylam wpadke i myslalam tylko o aborcji a teraz jak o tym pomysle nie wiem jak moglo przyjsc mi to do glowy :) Kiedy wy zostalyscie mamami ? JAk to jest byc mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia ! :) a ile masz lat ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bylo tak. Zdalam mature. Poszlam na studia zaoczne i na staz z pup. Po stazu zalapalam sie na kolejny nastepnie na zastepstwo, po licencjacie dostalam umowe normalna wzielismy slub i w wieku 22 zaczelismy sie starac o dziecko. Teraz mam 27 lat 2 ciaze stracone i boje sie co bedzie w kolejnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do roboty najpierw a nie giry rozkladac, ja to bym was tlukla po c****h prenem za ten wasz rozplod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko idz do olezanki czy siostry ktore maja malutkie dzieci i zajmij sie maluchem przez jeden dzien,i mowie ci odwidzi ci sie macierzynstwo w wieku 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam ze mam teraz mgr, kilka kursow zawodowych, stala prace, skonczylam podyplomowke, 7 lat doswiadczenia zawodowego i dobra place. Stabilizacja jest wazna ale nie najwazniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jesteśmy ponad rok po ślubie zaraz po ślubie zdecydowaliśmy się na dziecko ale jak na razie nic z tego mama mówi że za bardzo chcemy i to dlatego że powinniśmy się bardziej wyluzować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna a robiliscie badania? Bo rok to juz taka granica. Ja najpierw nie moglam zajsc potem zaszlam poronilam na poczatku, potem znow nie moglam zajsc, zaszlam lezalam plackiem bo problemy na poczatku byly donosilam do 6 miesiaca i niestety zaczal sie nagle porod i dziecko zmarlo. Zrobilismy wszystkie mozliwe badania i wszytko jest ok z hormonami immunologia itp tylko u mnie wyszly problemy z szyjka przez nia stracilam druga ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też w wieku 19 lat chciałam zostać mamą. Zostałam nią w wieku 21 lat. Teraz to już mam w domu nastolatki, a ja młoda mama. Skończyłam studia. W międzyczasie urodziłam następne dziecko. Do wszytskiego dochodziliśmy z mężem sami. Myślę, że bardzo fajnie zostać szybko mamą. Ja teraz mam problemy ginekologiczne i nie mogłabym mieć dzieci, więc tym bardziej cieszę się, że zdecydowałam się tak szybko. Po 30 byłoby już za późno dla mnie na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak robiliśmy sobie wszystkie badania ja mam o tyle problem że mam chorą tarczyce i lekarz mi powiedział że z zajściem w ciążę mogę mieć problem niestety do tego jakieś pół roku temu miałam mięśniaka na macicy i miałam zabieg to wszystko się tak skumulowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×