Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie są Wasze ulubione restauracje, jadłodajnie w Gdańsku?

Polecane posty

Gość Kurdowska
Jeśli chodzi o restauracje polską to najlepsza dla mnie jest w Sopocie http://www.blekitnypudel.pl/. Tanie jedzonko i dobre, naprawdę smaczne, do tego tani alkohol. Świetne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem miłośnikiem ryb także jak już idę gdzieś do restauracji to zależy mi na tym żeby mieli rybkę w menu. Na pewno Panorama jest ostatnio moim topem, dorsz u nich jest zawsze idealnie w punkt wypieczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sobie stolik zarezerwować w Panoramie, zwłaszcza jeśli ktoś chce się wybrać tylko we dwoje – klimacik mają bardzo nastrojowy na takie spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bardzo lubię jak gotują w Panoramie to jest w Zieleniaku, swego czasu tam TVN robił rewolucje kuchenną. Najbardziej mogę polecić stek, ale też jest dość drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w Panoramie Ci się spodoba – wystrój jest świetny, widać tutaj rękę pani Magdy Gessler, jest tak jasno, czysto, nowocześnie, widok na Gdańsk z ich 16 piętro to już w ogóle poezja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie restauracja nr jeden to jest Tabun w Otominie. Co prawda nie jest w samym Gdańsku ale nie jest tez tak daleko. Za to jedzenie jest świeże i pyszne. Często tez aktualizują menu zgodnie z produktami dostępnymi w danej porze roku. Często organizujemy sobie takie niedzielne wycieczki z rodzina i zawsze jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą kuchnię ma Panorama nawet nie wiem czy bym się tutaj nie pokusiła o stwierdzenie że jedną z lepszych w Gdańsku. Sporo jadam na mieście, trochę lokali mam sprawdzonych i na przykład flądry to nigdzie indziej tak smacznej nie jadłam jak u nich w Zieleniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam przejść się do Gdyni, gdzie działa moja ulubiona, restauracja w trójmieście - JEDYNA http://www.restauracjajedyna.pl/ . Organizowaliśmy tam urodziny dla naszego synka, ktore okazały się niezwykle huczną i udaną imprezą. Na miejscu przywitało nas smakowite, doskonale przygotowane jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku komunię synka robiliśmy i lokal wynajmowałem w Zieleniaku na 16 piętrze, restauracja Panorama dokładnie – wszystko w porządku, przyjęcie się udało, mają dostatecznie dużo miejsca na takie imprezy okolicznościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam restauracje Panorama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z restauracji polecam McDonald's.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż mnie zabrał parę tygodni temu na kolację do restauracji Panorama w Zieleniaku. To z okazji 5 rocznicy ślubu – super było, pierwszy raz miałam okazję być u nich i już pomijam jedzenie które było pyszne ale widok z okien na Gdańsk – jak z pocztówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że większość poleca Panoramę to w sumie można się wybrać sprawdzić jak to tam jest na prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś jest fanem kuchni japońskiej to idealnym miejscem będzie bistro Mesobox na ulicy Kołobrzeskiej w Gdańsku. Jest po prostu przepysznie ! Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sąsiedniej Gdyni znajduje się świetna restauracja. Jeżeli będziecie w tym mieście to polecam wam udać się do www.delmar.gdynia.pl Restauracja znajduje się przy samem plaży i podaje świetne owoce morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Gdańsku od niedawna zaczął działać Słony Spichlerz, na wyspie spichrzów. Bardzo fajne miejsce nie tylko na obiad czy lunch, ale również na początek piątkowego szaleństwa :D Polecam zwłaszcza przekąski - szproty-frytki :0 pycha!! Mój misiek chwalił stek z rostbefu - nie wypowiem się bo mięsa krówek, świenek i kurek nie ruszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywa tak, że samymi śniadaniami w gdańskiej Panoramie się najadam do 18-19:00. Szczególnie smakują mi klasyczne omlety i parówki cielęce. Świetnie potrafią podać. Dobra atmosfera. Niskie ceny stosunkowo, jak na taką lokalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wszystko jedno gdzie jestem to polecam bary mleczne.lubie czasem zjesc cos wystrzalowego ale tak na dluzej to bar mleczny zawsze sie sprawdza.w Gdansku jest fajny bar mleczny kolo pomnika Neptuna.spore porcje,rozsadna Cena i domowy smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepszym wyborem jeżeli chodzi o restauracje w Gdańsku to Stara Stocznia. Zawsze tam jem, jak tylko mam okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie chcesz mieć problemów z normalnym wydawaniem posiłków ciepłych na imprezie rodzinnej to polecam Panoramę, bo się z tematem wyrabiają nawet przy wielu gościach. Nie ma żenującego czasu oczekiwania na jedzenie, co mnie najbardziej wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam789

Jak dla mnie to  ta panorama jest dobra bo byłem ta ostatnio na obiedzie i dobre mają jedzenie a o widoku to już nie wspomnę . Z resztą  kto pójdzie to się przekona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W Panoramie mi się podoba, szczególnie po Kuchennych Rewolucjach w Gdańsku. Uważam, że lokal zyskał na takiej optymalizacji, a i sporo ciekawych rzeczy w menu. Porcje bardzo duże, chociażby makaronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita 21

Co do sprawdzonych i godnych polecenia restauracji w Trójmieście, to u mnie na 1 miejscu jest bez wątpienia Barracuda z Gdyni, ktoś może miał już okazję tam być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja również polecam restauracje Panorama często tam chodzę na obiad . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaUUuL1

Jeżeli chodzi o Gdańsk, czy okolice to zdecydowanie najlepszą restauracją tam jest na pewno Barracuda  - zawsze jak jestem w Trójmieście to tam się zatrzymuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konferaaa

Warto też sprawdzić restauracji Barracuda - jest ona w Gdyni, a są totalnie świetne dania, warto na pewno tam nieraz zjeść jak ktoś ma okazje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo ogarnięta obsługa jest w panoramarestauracja.pl, więc polecam do organizacji imprez rodzinnych, biznesowych. Rzutnik do wynajęcia za grosze w sumie, jeżeli porównywać konkurencję. Za serwis kawowy też płaciłem jakieś śmieszne pieniądze. Na fakturę można się rozliczyć. Bardzo miło wspominam współpracę i z rodziną od czasu do czasu chodzę. Ciekawostka, że to restauracja po Kuchennych Rewolucjach, a niektórzy lubią sprawdzać smaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

http://piwnicarajcowgdansk.pl-  według mnie to jedna z lepszych restauracji w Gdańsku. Dobra lokalizacja, jedzenie pyszne i ładnie serwowane (polecam udko z kaczki - palce lizać). Mają tez duży wybór piwa także można spokojnie posiedzieć ze znajomymi i się zabawić. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LalaZakochaa

Na Walentynkach byłam rok temu i w tym również się wybieram z obecnym narzeczonym do panoramarestauracja.pl. Mieliśmy dedykowane, smaczne menu i przyznam najadłam się, jak nigdy. Zaskakująco duże porcje. Cały talerz praktycznie. Za pierwszym razem nie mogłam dokończyć 🙂 No i kelnerzy się streszczają. Nie ma specjalnie długiego czasu oczekiwania na potrawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×