Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie są Wasze ulubione restauracje, jadłodajnie w Gdańsku?

Polecane posty

Gość gość

Moja lista: 1. Gdynia - przy świętojańskiej pizzeria "Mąka i Kawa" 2. Kanapkarnia w Gdańsku przy wydziale rzeźby i urządu paszportowego. Sprzedają tam najlepszą kawę na świecie (firmy illy). 3. Restauracja na Morenie z prawdziwie włoską pizzą. 4. Kawiarnia Faktotum przy piwnej. 5. No i jeszcze całkiem fajnym miejscem była ta restauracja we wrzeszczu, w garnizonie ale ostatnio się strasznie pogorszyli Poleccie mi jakieś fajne miejsca w Gdańsku gdzie mozna dobrze zjesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loposia
Akurat jeśli chodzi ściśle o Gdańsk to za bardzo nie powiem, bo jestem z Gdyni, natomiast tu (Gdynia) zdecydowanie moim numerem 1 jest restauracja Tutta Mia, jest to włoska kuchnia, ale naprawdę włoska przed duże "W" o ile można to tak nazwać. Jeśli ktoś jeszcze nie był, a przepada za włoskim jedzeniem to niech sobie kiedyś sprawdzi http://tuttamia.pl/ powiem tak różnicę między nimi a innymi pseudo włoskimi knajpami widzać od razu. Niestety ale wielu właścicieli myśli, że kiedy mają pizze mogą nazwać się włoską kuchnia, a to nie do końca prawda. Moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stricte w Gdańsku, a dokładnie nad Mołtawą od niedawna swoją restauracje ma Miasto Aniołów, do tej pory byłem pewien, że mają głównie dzialalność klubową a tu prosze prosze ... fajne miejsce bo na różne okazje - odpowiednie na spotkanie biznesowe ale tez kolacje z mężem czy przyjaciółmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miasto Aniołów?!? Ja tam byłam kiedyś na imprezie ale to w nocy:) Nie sądzilam, że to restauracja. Trzeba sie w takim razie wybrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdańsk - mam taki bar mleczny, nie pamiętam jak się nazywa, ale jest po prostu misrzowski. Poza tym zbaczając z kierunku, z włoskim jedzeniem restauracja Impuls w Świdniku o ta ta: http://www.klubimpuls.eu/restauracja,info,1,2.html - pizza, pasty...palce lizać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod Heveliusem ! Pozdrów Gdańsk - Wrzeszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei uwielbiam restaurację pod Gdynią, ale piszę o tym, bo to w sumie też poniekąd dotyczy Trójmiasta :D w każdym razie mówię o Koleczkowie http://www.dajak.pl/kontakt/. Mają tam jedzenie które pasuje do danej pory roku. Fajnie tak i klimatycznie przy tym. Zawsze miło mi sie tam wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lukullus- tawerna grecka. Pyszne jedzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imperialny
We Wrocławiu - Dobra Karma i Bernard, ale na żeberka to tylko Setka. Fajne miejsce to tez jest Pieprz i Wanilia. Ogolnie moje ulubione wrzucam na www.amtuitam.pl, moze komus sie przyda. A najlepsza z najlepszych to jeszcze Luizjana w Toruniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GDYNIA wygrywa w kulinarnym zestawieniu ze swoją restauracją www.mariaszek-gdynia.pl Polecam :) jadlam tam juz kilka razy i za kazdym razem urzekł mnie klimat :) coś magicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamcia2
W Sopocie: restauracja Smak Morza! Jadłam u nich rybę i bardzo mi smakowała. Czuć, że była świeża! Dodatkowo też bardzo fajnie przygotowana i podana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jestem w Gdańsku u znajomych zawsze idziemy do pueblo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do http://www.tawernalukullus.pl/ bardzo dobre jedzenie greckie, miła atmosfera, dobry alko. Generalnie klimat do tego, aby poodpoczywać jest jak najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będąc w Gdańsku uwielbiam pójść na obiad do restauracji w hotelu Hanza http://www.hotelhanza.pl/restauracja Podają tam wyśmienite dania z ryb. Zatracałam się w smaku pieczonego dorsza, sandacza, czy marynowanego łososia. Fajny wystrój restauracji, miła obsługa i przepyszne jedzenie procentuje tym, że wracam tam kiedy tylko mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełłka
Ja ostatnio przerzuciłam się na catering z Szafran i Miód, pyszne rozwiązanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja mika
Ja równiez polecę tawerne lukulus w gadansku. Byłam tam na wycieczce z mężem i podają wyśmienite jedzenie a megalos był obłędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaSas
Taką moją ulubioną restauracją jest Szafarnia 10. Zawsze pyszne jedzenie, bardzo ładnie podane aż je się oczami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joassia2
Ja mogę polecić w Malborku Karczmę Zamczysko, podają fantastyczny kotlet schabowy z kapustą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam po wszystkich biznesowych obiadach , takze w najbardziej eleganckich restauracjach uczulenie, wszedzie wala konserwanty Nie mam uczylenia tylko po Bioway i Greenway i po barze mlecznym Syrena we Wrzeszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygass33
Jadłem kilka dni temu policzki wołowe w Amber Side i były że palce lizać. Na pewno jeszcze do nich wrócę na jakiś dobry obiad. Menu nie jest jakoś przesadnie duże, co jest częstym błędem wielu restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadłodajnie to w Gdańsku Zielony Smok, ale jak ktoś szuka dobrej regionalnej restauracji z lokalną kuchnią i wyjątkowym klimatem to warto zajrzeć na stronę http://pomorskie-prestige.eu/ Tu jest dużo ciekawych propozycji restauracji w Trójmieście, ale też w okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój numer jeden, to Restauracja Eureka w Gdyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze zachodzę to tawerny lukulus w gdansku i jest super wyżerka w stylu greckim …bardzo lubię musakę i tu jest taka jak w grecji ….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszą restauracją w Gdańsku jest Panorama na Wałach Piastowskich. Jedzenie jest super zawsze ze świeżych produktów a do tego ten widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radomiankaolka
Moja ulubiona restauracja jest Pasja w Radomiu, rzadko bywam w takich miejscach, ale tam jest faktycznie smacznie. Do tego ceny wcale nie sa jakies wygorowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neferta
ulubiona moja to ta którą posiada Q Hotel Gdańsk, restauracja nazywa się Grand Cru. Mają świetnie jedzenie, jak za tą cenę jest to restauracja na wypasie naprawdę, jak podają na talerzu to aż się tego burzyć nie chce tak ładnie wygląda, w smaku rewelacja. Mogę też pochwalić obsługę, bo zasługują na dobre słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakość obsługi klienta poprawiła się mocno w www.panoramarestauracja.pl po Kuchennych Rewolucjach. Z restauracji 3-/5 zrobił się lokal 5 na 5. No i poza tym bardzo dobra lokalizacja, bo w centrum biznesu Zieleniak, więc i widoki fajne i okazja, żeby zorganizować szkolenie lub bankiet firmowy. Sporo klienteli z górnej półki zagląda, więc na pewno jest smacznie. Sam jestem praktycznie stałym bywalcem, ale ze względu na upodobania znacznie więcej piję niż jem :) Uwielbiam ich bar, drinki i stosunkowo tanie piwa, nawet biorąc pod uwagę całe Trójmiasto. Jak pomogłem to proszę o plusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam regularnie z sali biznesowej z www.panoramarestauracja.pl Przy wielu gościach można wynegocjować atrakcyjne stawki serwisu kawowego i drugiego śniadania. W większości restauracji cennik jest już sztywny, a tutaj idą jednak człowiekowi na rękę. Pozytywnie zaskakuje mleko bez laktozy do serwisu kawowego. Podaję jako ciekawostkę. Wielu uczestników moich konferencji właśnie z tego korzysta ze względu na uwarunkowania dietetyczne. W sali nikt mi nigdy nie przeszkadzał. Ogólnie optymalna organizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie znam żadnej restauracji w Gdańsku ale jest super restauracja w Lubawce o nazwie Gruba Łycha. Jedzonko na 5+ wystrój też wiec tylko rezerwować i jechać do nich www.grubalycha.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×