Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka Szukająca

Szukam Takiego... czy to tak dużo?

Polecane posty

Gość Taka Szukająca

Jak nazwa kafe głosi jestem w okolicy 30. Szukam faceta, który: - ma ok. 30-33 lata, - jest inteligentny, wykształcony i dobrze wychowany, - nie jest maminsynkiem i jest w pełni samodzielny (umie gotować, sprzątać, wie co to pralka itp.), - nie ma "bagażu emocjonalnego" i jest "emocjonalnie dorosły", - jest poważny i trochę spontaniczny, lubi podróżować, - ma hobby i "jest ciekawy", - najlepiej, by mieszkał sam... ewentualnie z psem ;) żadnych kotów! Czy to tak dużo? czy tacy istnieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym takiego chciała, ale niestety taki facet może mieć każdą i pewnie z tego korzysta, skoro ma mieszkanie to pewnie ma też panienki na jedną noc, dużo seks przygód, a więc i choroby weneryczne przenosi. Facet z mieszkaniem, z dobrą pracą to może sobie przebierać w kobietach i pewnie z tego korzysta, sprowadza sobie na noc panienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma ci gotowac sprzatac i jeszcze majtki prac??? Ja to wszystko potrafie bo zyje sobie sam,ale takiej jak ty to chyba zaden z nas by nie chcial bos se leniu juz reklame zrobila!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i taki pewnie by chciał 20latkę, a nie 30latkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma ci gotowac sprzatac i jeszcze majtki prac??? Ja to wszystko potrafie bo zyje sobie sam,ale takiej jak ty to chyba zaden z nas by nie chcial bos se leniu juz reklame zrobila!!!!!! xxx o i jeszcze widzisz jaki cham i prostak.... to juz lepiej byc samej. Ja cie autorko rozumiem bo też marze o takim facecie, ale w tych czasach facet z pracą i mieszkaniem, samochodem to RARYTAS, każda by takiego chciala, wiec on moze sobie przebierac w kobietach, a skoro ma 33 lata to pewnie woli 23 latke a nie 30latke, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Homonto i do pola leniwe gady!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw ty sie naucz tego wszystkiego,chwyc sie za robote, kup wille,mercedesa,a moze ktorys cie zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka Szukająca
Chyba ktoś mnie tu nie zrozumiał. Gdzie ja napisałam, że ma dla mnie prać?!... chodzi mi o cechy charakteru raczej, o Takiego Faceta, który umie to wszystko zrobić a nie tylko zagotować wodę na kawę! :) To smutne co piszecie... bo to oznacza, że jeśli taki istnieje to My już nie mamy żadnych szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja takiego mam:) tylko ze teraz juz ma troszke wiecej lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mi się wydaje, że już za dużych szans nie mamy. Wiem co czujesz, sama jestem przed 30tką i mam pecha do facetow maminsynkow, niezaradnych itp. Taki facet o ktorym piszesz to pewnie albo już dawno ma rodzinę, żonę i dzieci, albo on z kolei by nas nie chciał, bo jesteśmy dla niego trochę za stare, więc za żonę weźmie sobie 22 latkę, po co mu rowiesniczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ale jestescie zalosne!!!!!! Jest nas jeszcze duzo i nie mamin synkow tylko po co nam pasozyt na chacie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ale jestescie zalosne!!!!!! Jest nas jeszcze duzo i nie mamin synkow tylko po co nam pasozyt na chacie!!!!! xxx Ty sie nie zaliczasz do takich facetow jakich szukamy bo jestes chamem i prostakiem wiec po co sie wpieprzasz w temat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to weź takiego z bagażem emocjonalnym i go wyprostuj, mamisynka też da się oduczyć od związków nadmiernych z mamą. Mieszkanie samemu - razem byście coś wynajeli, choćby kawalerkę. Inteligentny i wykształcony - ale w związku chodzi o emocje, zresztą wiedza jest dotępna teraz w sieci i profesorowie to ginący zawód, niepotrzebni. Właściwie to każdy facet byłby dobry, jeśli tylko ma choć trochę chęć się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka Szukająca
Ależ oczywiście, że emocje są najważniejsze - takie bez opamiętania - ale na jakimś stabilnym "fundamencie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie to każdy facet byłby dobry, jeśli tylko ma choć trochę chęć się zmienić. x x no włąsnie i dlatego autorka woli poszukać kogoś kogo nie trzeba zmieniać, bo szkoda czasu. Facet jak kobieta nie odpowiada to jązmienia na inną, a kobiety to się niektore wolą tak pieprzyć w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
znaczy potrzebujesz frajera, ktory ci ugotuje, upierze, bedzie utrzymywal a ty bedziesz tylko ogladac seriale i pisac na kafe calymi dniami ? szkoda ze jeszcze nie napiszesz jakie ma miec sciany w domu bo juz nawet zwierzeta mu wybralas ktore moze miec a ktorych nie moze :O ty potrzebujesz osla a nie faceta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co tobie chodzi.dziewczyna ma prawo mieć wymagania jakie chce,poza tym czemu bierzesz to wszytsko tak serio? to tylko forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
mnie ? o nic. p[ewnie ze ma prawo miec jakei chce staram sie jej tylko uswiadomic aby wsrod zwierzat pociagowych szukala tego co potrzebuje.glupote zawsze biore na serio co nei znaczy ze sie tym przejmuje bo co mnie niby jakas idiotka obchodzi. wyswiadczam jej przysluge moze poswieci chwile na refleksje nad soba bo 30 lat na karku a rozum 19 latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja takiego: - blondyn w czarnym płaszczu (przystojny) - student medycyny - kraków albo wawa (nie pamiętam dobrze) - słucha chopina - nie wie, kto to rihanna - sprawie wrażenie wrażliwego, dobrze wychowanego intelektualisty widziałam go jakieś 2-3 lata temu na jakimś kanale muzycznym, młoda ciemnowłosa dziennikarka z nim rozmawiała, ideał po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Taka Szukająca xxx Grozi ci samotność, musisz obniżyć wymagania, zejdź na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawianka90
może rozłóż te cechy na dwóch mężczyzn wtedy się może uda ich znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to tak duzo ? czy tacy istnieja? do łagru z toba albo na sybir do kamieniołomu ofermo jedna!!!! zadnego kota i to z wykrzyknikiem ???? ty curva ofiaro !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
czy to tak duzo ? czy tacy istnieja? do łagru z toba albo na sybir do kamieniołomu ofermo jedna!!!! zadnego kota i to z wykrzyknikiem ???? ty curva ofiaro !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
Jestem w okolicy 30tki i szukam faceta. Chyba curva frajera z kasa domem i fura!!!bo zaden dobrze wychowany wyksztalcony i inteligentny idiotki nie zechce!!!!! A teraz wybacz ide sie zesrac i zżygac bo jakas kretynka mi sie snila!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, nad każdym, ale to każdym facetem trzeba popracować, na tym polega związek, nie przesadzajcie z tym, że jakiś bagaż emocjonalny jest dyskwalifikujący, najważniejsze, to czy jest reformowalny, zdolny do zmian, umie rozmawiać i słuchać, odczuwać to wtedy bierz takiego. Każdy facet jest inny przed i po tym jak znajdzie sobie dziewczynę, więc łap takiego którego umie z sensem i uczuciem wymienić kilkanaście zdań, chce Ciebie i potrafisz z nim spędzić godzinę miło. Więcej się nie liczy. Całą resztę skreśl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choć właściwie w wieku 30 lat - to jedyny warunek, że chce Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
Naucz sie curva pisac pajacu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka Szukająca
Po co to wyzwiska i wulgaryzmy? :/ Ad rem. Mam swoje mieszkanie i mam gdzie mieszkać. Sama gotuję, sprzątam i w ogóle jestem "sobie sterem, żeglarzem i okrętem". Problem w tym, że jakoś tak się potoczyło... że nie potrafię pójść na kompromis w sprawach związku. Więc trochę szukam i się rozglądam i tak coraz bardziej stwierdzam, że cała masa facetów może i jest "wolnych", ale strasznie "nieciekawych" i "pustych" - gdzie Wasze hobby? gdzie te pasje "w oku"? gdzie ten błysk wdzięku? Czy to już naprawdę gatunek wymierający?... Smutne jest trochę to co niektóre z Was piszą, że "porządny" 30latek to albo w zasadzie jest już żonaty albo będzie szukał młodszej kobiety. Naprawdę tak trudno o normalnego faceta? Albo inaczej: gdzie Go znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
NIE POTRAFIE POJSC NA KOMPROMIS-wiec juz wiesz w czym,, masz" problem. I widzisz... dalas sie nam wyczuc, bo week-end,a patrz ile gosci (facetow) sie do ciebie wbija!!! Nastepnym razem zastanow sie co piszesz lub skonsultuj z psychologiem! Bo szukasz inteligentnego a sama nie jestes !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
I jeszcze jedno, zobacz moze do lustra bo jezeli masz 1.60 wzrostu i 80 kg wagi to zrozumiesz dlaczego jestes sama przy 30 tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×